Makrela2000 - lubi

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  Wielkie graty dla Krosna. Nie spodziewałem się takiego wyniku. Brawa za walkę do samego końca i świetne zwycięstwo na wyjezdzie.

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  Kompromitacja Ostrovii przegrali mecz z drużyną bez juniorów u siebie gdzie ponoć było najwięcej treningów w Polsce przed sezonem PS Gratuluję kibicom i zawodnikom z Krosna pokazali wilcze "serducho" na torze ZASŁUŻONA VICTORIA- SZACUNEK !

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  To jest argument , żeby stawiać na młodych.Walasek i Gapa to może są dobrzy po nienajgorszym starcie ale , żeby walczyć to im po prostu sił braknie.Brawo dla Wilków , do końca walczyli i swoje ugrali.

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  - Sędzia nie ukarał ostrzeżeniem i żółtą kartką za zachowanie z Martinem a takowe się należało ! - Po sytuacji z młodym Karczmarzem drugie ostrzeżenie i czerwona kartka dla tego leszczyńskiego "gwiazdora" ! - Tyle w temacie.

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  Po 1) Pawlicki powinien być wykluczony już przy uslizgu w swoim pierwszym starcie, sędzia dal mu szansę, aby nie być posądzonym o ułożenie meczu !!! To był początek zowdów.
  Po 2) Po ataku na Vaculika Piter powinien być wykluczony już w trakcie biegu i otrzymać co najmniej ostrzeżenie, ale obiektywnie i żółta kartka też nie byłaby czymś na co nie zasłużył...
  Po 3) Po ataku na Karczmarza powinien dostać drugie ostrzeżenie i tyle by go widziano w tym i następnym meczu !!! MOŻE TO STUDZIŁOBY JEGO GORĄCĄ GŁOWĘ

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  Żadna sensacja a niespodzianka :) Stal najlepiej na wyjazdach jeździ w Lesznie i wyciągnęła wnioski z finału, gdzie połapała ustawienia dosłownie po meczu. Unia to dalej kandydat nr 1 do mistrzostwa a pan sędzia powinien zdecydowanie odpocząć od żużla na takim poziomie i powinien się cieszyć, że Stal jednak wygrała...

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  Pawlicki dziś się ośmieszył kilkukrotnie.

 • Makrela2000 lubi Komentarz

  Początek sezonu a Piter już powinien wziąć 3 dni urlopu by głowa się ostudziła zanim zrobi komuś krzywdę. W jednym meczu powinien być 3 razy wykluczony.