Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Anastazja P. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewandowski jest świetnym pilkarzem. Potrafi ciekawie odpowiadać na zadane pytania. Czuć, że ma doświadczenie w kontaktach z mediami.Człowiek bardzo zrównoważony, pewny swych możliwości i jednocześnie odnosi się do innych z szacunkiem. Klasa sama w sobie.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  I to jest prawdziwa ofiara covida, a takich są dziesiątki tysięcy w kraju. Zamknięte szpitale, leczenie na telefon, lekarze zabunkrowani a pacjenci umierają. A sezonowy wirus jest niegroźny dla większości społeczeństwa i wiadomo o tym już prawie od roku.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Tytuł ... COVID zabrał nam wszystko... a w tekście, że zmarł z powodów onkologicznych. Za takie tytuły powinno sie karać tych miernych redaktorków ...

 • Anastazja P. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli nie powikłania po covid (jednej z odmian grypy), a ogólna panika lekarzy go zabiły. Proszę. Wstyd dla całej służby zdrowia i wstyd dla Ministerstwa Zdrowia. Ta nagonka z covidem zbiera swoje żniwo. Ciekawe, czy lekarz wpisał w akt zgonu covid? Przecież to takie modne i podobno oplacalne...

 • Anastazja P. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Naturalny gość. Po coś te butelki stały. A przy okazji zrobił dodatkową reklamę. A czy Ronaldo jest tak dobry bo pije tylko wodę? Może i tak. Ale trener, w odróżnieniu od piłkarza, może sobie pozwolić na dodatkowe kilokalorie.

 • Anastazja P. napisał/a komentarz do To będzie piękne pożegnanie. Znamy szczegóły ostatniego meczu Fabiańskiego!

  Szkoda, że Boniek odszedł dopiero teraz. Chronił tego Szczęsnego i pchał, choć się do niczego nie nadawał. Nowy prezes powinien poprosić Fabjańskiego, aby jeszcze jeden sezon grał w reprezentacji, bo ze Szczęsnego, to nigdy nic nie było i nie będzie. Już się w Juventusie od niego niedługo uwolnią (Boniek już nic nie może) i będzie grał w III lidze w okręgówce.

 • Anastazja P. napisał/a komentarz do Wszystko jasne! Trener Juventusu rozwiał wątpliwości ws. Wojciecha Szczęsnego

  Szczęsny już dawno powinien grzać ławkę rezerwowych. Widać skończyła się ochronka tatusia i Bońka, po zmianach w PZPN. Może Fabjański zmieni zdanie, bo teraz on będzie zasłużonym No1 w reprezentacji.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  W Juwe niech broni , ale z reprezentacji won! Bramka z Anglią to 90% winy Szczęsnego a 10% obrońców. Jeśli bramkarz nie potrafi być ustawiony w odpowiednim miejscu to choćby był najsprawniejszym , z niewiadoma jakim super refleksem i tak jest po prostu przeciętniakiem. Kto oglądał mecz z Anglikami to widział jego ustawienie i zachowanie (wystawianie głowy z za zawodnika w pozycji przypominającej paragraf). Czy tak ustawionym można obronić strzał w narożnik bramki? Nigdy! Wiedzą o tym bramkarze nawet z A klasy.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Ten Szczesny to wielkie NISZCZESCIE dla reprezentacji Polski !!!

 • Anastazja P. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zamiana Migracji Kulturowych na Zarządzanie w Mediach Społecznościowych, to bez urazy, ale to jeden ****.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Formula rajdów opartych o odcinki specjalne organizowane na drogach publicznych już dawno wyczerpała się. Obecnie powinno to być zakazane. Zawody sportowe wyłącznie na torach do tego przeznaczonych. Udawanie, że na drogach publicznych można się ścigać to hipokryzja najwyższych lotów. Rozbijanie samochodów o prywatne płoty, wjeżdżanie do ogródków, uderzanie w budynki, łamanie słupów energetycznych itp...... Jaki to ma sens??? Niszczenie dróg i poboczy. Wreszcie, stwarzanie realnego zagrożenia dla życia załóg, kibiców i osób postronnych to lekceważenie zasad bezpieczeństwa, które powinny obowiązywać w sporcie XXI wieku. Kiedyś trzeba powiedzieć dość..... Zakaz

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Klękanie nie jest wyrazem szacunku do nikogo jest wyrazem poddaństwa.
  Rasizm ... czy ktoś zna definicję rasizmu w wieku XXI ??? Bo to zupełnie co innego i=niż w wieku XIX czy nawet w XX.
  Śmiem twierdzić że zadne z klękających nie ma bladego pojęcia na ten temat. Lewacka gra pustych gestów.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  To przez Polaków i Węgrów było niewolnictwo a teraz rasizm, prześladowanie i strzelanie przez policję do Afroamerykanów w USA. Polskę i Węgry powinno się natychmiast wydalić ze struktur UEFA, FIFA, UE, ONZ i NATO oraz zaatakować czołgami i samolotami

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  jakoś sobie nie przypominam żeby ktoś w Polsce miał czarnoskórych niewolników

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Anglicy klęczą ??? Nie wiem czy to wystarczy w zamian za kilkast lat kolonizowania i ciemiężenia narodów Afryki , Azji i Ameryki Północnej . Dla mnie mogą się nawet położyć .

 • Anastazja P. napisał/a komentarz do Anglicy dostrzegli gest Wojciecha Szczęsnego

  Infantylny gest Anglików. Jak już to powinni, za swój kolonializm, klękać na dwa kolana i pochylać głowę. Polacy nikogo nie porywali i nie sprzedawali. Nota bene podobnie jak Anglicy zachowywali się Turcy, co brali Polaków i innych mieszkańców I RP w jasyr i sprzedawali na targach niewolników. Jakoś nie widziałem, aby Turcy klękali przed meczem.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Ciekawe kiedy sie położą.

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Anastazja P. lubi Komentarz

  co oni wiedza o rasizmie ...ja moge cos na ten temat powiedziec ...jako bialy chrzescijanin jestem od 20 lat dyskryminowany w Holandii i nawet sie niema komu poskarzyc , bo biuro do spraw dyskryminacji obsluguja sami kolorowi wiec jedyna reakcja jest smiech kiedy chcesz cos zglosic ...ale moda na homofobie i rasizm jest poprostu trendy ...zenua

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.