Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kibic lubi Komentarz

  Nie będzie awansu na turniej!

 • Kibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czkawką już zaczyna się odbijać zniesienie przepisu o dwóch polakach na boisku. Ale cóż są mądrzejsze głowy...

 • Kibic lubi Komentarz

  Zacznę nietypowo od odniesienia się do tezy, że chłopaki w NCAA grają za darmo, a taka teza padła w komentarzu spotkania - Szanowni, oni za grę dostają stypendia sportowe. Jak ktoś poszuka ile kosztują studia, szczególnie te lepsze to zakuma jaka to kasa. Do tego to najlepszy sposób dostania się do NBA, więc nie dramatyzujmy. _______________ A teraz mecz. Fajnie chłopaki powalczyli, niestety budżety robią swoje. Loko grając na 50% miało wszystko pod kontrolą. Dalej razi Frazier, który w ataku jest raczej mocno przeciętny za to w obronie haruje za dwóch... aby nic nie robić. Nenadić dalej gra pod siebie, na czwórki brak zagrań, jedynym promowanym podaniami jest Apić. To, co się stało (chyba w III kwarcie) po czasie, gdy nie umieliśmy wybić piłki z auto to dramat. I to nie pierwszy raz. Wszyscy stoją i czekają jak na zbawienie. Wracając do czwórek, dziś trochę wyłamał sie Zyzio, ale niekorzystanie z Tonego i Davida jest aż bolesne. Piszę tak negatywnie, bo takie szczegóły będą powodować porażki z zespołami z naszego zasięgu i w VTB i PLK.

 • Kibic lubi Komentarz

  Oglądało się w miarę przyjemnie ten mecz ale wnerwia mnie nadal brak obrony. Loko to klasa oczywiście ale nic nie usprawiedliwia gubienia zawodników w trumnie...Za takie zachowanie Tabak ciskał gromy a Saso robił się czerwony jakby miał zawału dostać...Ameryki nie odkryję zapewne ale bez odpowiedniego trenera żaden zespół nie ma prawa na dłuższą metę wygrywać.

 • Kibic lubi Komentarz

  Nie wierzę Vidinowi

 • Kibic lubi Komentarz

  Ja bym z Brandona jeszcze nie rezygnował i dał szansę na poukładanie sobie spraw prywatnych ale jednocześnie aktywnie bym śledził rynek, żeby w każdej chwili być gotowym na konkretną zmianę.

 • Kibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cóż, mam nadzieję że pseudo trener ma cochones.. Starczy psucia atmosfery i zawodników!!!

 • Kibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Vidin, sam się zbieraj.

 • Kibic lubi Komentarz

  Po 1kw powiedziałem sobie, że puste trybuny mówią więcej niż tysiąc słów. Gdy wróciłem w 2kw mieli -5. Nie wiem jak to zrobili bo mierziączki takiej dostałem, że już nie chce misie ozdobników wyszukiwać. Drażni mnie stoik Vidin który jest a jakoby go nie było. Chętnie odszczekam wszystkie swoje zwątpienia. Ten zespół może grać inaczej tylko jest problem dlaczego tak rzadko to robi. Tzn. może... ale są stłamszeni. 54pkt w plecak do przerwy... już się pogodziłem, że OV difens rozumie po swojemu. Czyli by wygrać trzeba to przerzucić celnością... a jak nie idzie rzutowo? Nawet nie wspomnę o zagrywkach bo ich nie ma. Mówiąc szczerze to nie wiem co On chce wydobyć i w jaki sposób z Dzików (?). Obroną wygrywa się mecze, atakiem sprzedaje bilety. Kibic widzi co widzi i hala aż "wyje" z bezsilności. 3kw kończy się 4 zbiórkami z rzędu NN. Warto pamiętać, że NN przyjechał osłabiony i to on miał podróż na własnych plecach jako dodatkowy bagaż i była to wyjątkowa okazja by sięgnąć po pierwsze zwycięstwo. To jest jakiś chocholi taniec. Oficjele uspakajają, że pod kontrolą i się zgrywamy... wszyscy się zgrywają tylko w ZG jakoś tego nie widać. Po 1kw chciałem napisać: bez komentarza. Po 2kw pomyślałem, że jednak powalczą. Wiara umiera ostatnia... obawiam się, że taka gra staje się obciążeniem dla psychiki. Kończę... to jest dramat co zrobiono z Zastalem. Zapewniam, że wiele wysiłku włożyłem by zachować kulturę języka i nie napisać co o tym myślę. Vidin gdyby miał honor to by wiedział co zrobić. Życzę dobrze drużynie ale nie wierzę, że pod tym trenerem będzie lepiej. Uważam, że mydlenie oczu ma swoje granice. Oceniamy fakty a nie intencje. Było źle i nadal tak jest! ZAAASTAL!!!

 • Kibic napisał/a komentarz do Zasypani "trójkami". Zastal ponownie daleko, nawet bardzo

  @fazzzi: nie chcę pisać a nie mówiłem? Od pierwszych meczy vidin nie ogarniał, ale cóż.. Pozostała wiara w drużynę, boli jedno że prawdopodobnie zawodnicy co poniektórzy szukają już innych klubów. Co będzie jak Tony odejdzie i się okaże że gra? Co będzie jak pójdzie do Szczecina i się okaże że umie?... Vidin jest bez jaj więc nie ma szans na jego odejście tym bardziej że rada nie pogroziła mu nawet palcem...

 • Kibic lubi Komentarz

  Brawo dla Pierników z Torunia , pozdrowienia dla Polsatu , którzy wolą pokazywać mecz arki z czarnymi niż Torunia z Zielonką ….. Ps w zielonej po wygranym superpucharze już strzelały szampany a teraz coś licho im idzie :)

 • Kibic napisał/a komentarz do Igor Milicić zdenerwowany po meczu z Treflem. "To niedopuszczalne!"

  hello , to trener kadry PL , i nie gra polakami ,? generalnie zatęsknią wszyscy za dwoma pl na boisku.Może poziom by spadł na dwa trzy sezony , ale ogrywanie na boisku jest bezcenne. Coraz więcej widać dłuższe momenty na wszystkich parkietach w plk bez polaków. Przepis powinien wrócić bez dwóch zdań.

 • Kibic lubi Komentarz

  prawus: Rozumiem Cię, ale co mają teraz w trakcie sezonu ( na początku sezonu) zrezygnować z rozgrywek? Przecież my mamy umowy podpisane, zobowiązania. To nie jest tak że komuś się coś nie uda, obrazi się czy odechce się bo coś tam cos tam problemy. Albo tworzymy poważną marke i poważnie podchodzimy do koszykówki i biznesu, albo zamykamy ten projekt i siedzimy kolejne naście lat w I lidze.
  Tragedii nie ma. Trener do wymiany i gramy dalej. Pytanie czy mamy fundusze.

 • Kibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Patrząc na vidina to mam taki wqurw na tą sytuację że bania mała!!! Vidin do wymiany!!!!!

 • Kibic lubi Komentarz

  To jak Zastal "wszedł" w mecz to woła o pomstę do nieba. Rozumiem, odległość, strefa czasowa i temu podobne okoliczności. Zastal spał i nie jarzył. To Astana grała a Zastal miał tylko "momenty". Gdy okrzepł nawet i chęci widziałem ale na tak grającą Astanę to o wiele za mało. Ten brzydki jak opona od Bedforda (samiec) okładał pałką Dziki z dowolnego punktu na boisku... można było donieść wrażenie, że odległość jest dla niego nieistniejącą barierą. B. dużo strat. Rozkojarzenie i raz jeszcze zapytam: ile można czekać na otworzenie się Fraziera? Co on daje? Przeprowadzenie w bólach piłki na połowę przeciwnika? Bez rzutu, bez kreacji, bez ciągu na kosz, jest pasywny... dla mnie dramat. Gra Zastalu robi się coraz przykrzejsza w odbiorze. Czas niestety nic tu nie zmienia. Wiem, że Astana jest w tym sezonie mocna (spodziewałem się w palnik). Zwycięstwa nie oczekiwałem... sorki jak ci brakuje umiejętności to musisz nadrabiać to gryzieniem parkietu. Walkę to chciałbym widzieć przez cały mecz. Wyszedł chaos z przebłyskami.
  Nie chcę gdybać i się domyślać ale niektórzy zawodnicy są jakby stłamszeni. Dla mnie zaczyna kluczowym być pytanie o rolę w tym obrazie trenera. Przykro to stwierdzić ale to Astana wygląda jak Zastal pod Tabakiem... Zastal pod Vidinem robi się dramatyczny i podobny do Jojo i od bolesnych wniosków się nie ucieknie. Nie chcę antycypować ale bez zmian (pilnych) sezon będzie w plecy. Wynik lepszy niż gra dla Zastalu. Astana na całe szczęście się nie spięła bo łomot byłby nieunikniony. Ani difens ani ofens... Vidin wpędzi Zastal w rolę chłopca do bicia... nie tylko w vtb;] ZAAASTAL!!!

 • Kibic lubi Komentarz

  1. JJ mówi o nowych zawodnikach, jakby rywale utrzymali po 90% składów. No helloł!______ 2. Kto odpowiada za brak koncentracji? No chyba nie woźny. Najwyraźniej (@Kibic, wiem, wiem tak jest) Vidina maja w d albo sam Vidin nie potrafi ich zmotywować. Jakby Papierzowi zawodnik wyciął, że nie wie albo nie pamięta, to by sobie niczym Rolo w szatni odpoczął. _______________ 3. Jesli zawodnicy maja wyrąbane, to pytanie o ich wybór. W zeszłym roku chłopaki nawet jak nie szło w ataku, to siedzieli na rywalu przez 40 minut na całym boisku. W tym roku do połowy jest taka udawana obrona a za linią żadnych pułapek, mocnego nacisku. Może trzeba spytać sie graczy, czy im się w ogóle chce tu grać? _________________ 4. Czekanie na Przemka mając dwóch młodych, mogących biegać i oddawać faule jest jakimś żartem. Ściągnęliśmy Josepha mając dziurę pod koszem i SFa na 4, bo Vidin go lubi? Fajnie, umie rzucać, ale Zyzio na 4 dużo traci (zwłaszcza w VTB) a młodzi siedzą i kiszą się na ławie. Zupełnie nie kumam tej "koncepcyji".

 • Kibic napisał/a komentarz do Kibice Zastalu powoli mają dość. Statystyki są nieubłagane!

  @qqryq: generalnie twierdzę że trener nie ogarnia quwety. Możemy wytykać na pęczki błędy, ale ego tego pana niestety przerosło wzrost Tabaka (sorki za to), facet nie ma pojęcia o kodxykowce na wysokim poziomie!

 • Kibic napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Vidin nie ma już nic do powiedzenia temu zespołowi. Żaden trener nie dyskutował na facebucku z kibicami. Małość tego człowieka dobija zespół. Zawodnicy są ze sobą, ale nie z trenerem. Czas ⏳ na zmiany!

 • Kibic lubi Komentarz

  Z tego co mowi trener wynika... ze graczy cechuje "tumiwisizm". Skoro tak sie tlumacza ze zlych zagran to jasno widac, ze trener nie ma posluchu i nie potrafi na nich wplynac. Brakuje charyzmy. U Tabaka taki "nieskoncentrowany" zawodnik juz by nie wstal z lawki przez dalsza czesc meczu.

 • Kibic napisał/a komentarz do Stało się! Kolejny trener w PLK pożegnał się ze swoją posadą

  czas na Vidina , może Petar Mijović zabierze ze sobą kolegę...?

 • Kibic napisał/a komentarz do Nowy trener zaskoczył po debiucie. "Doświadczony gość też może się stresować"

  ,,Miły,, powodzenia , a Vidin niech się uczy!!!!!! jak prowadzi się drużynę i od czego zaczyna!!!
  Obrona i szacunek wzajemny ...nie bajek pisanie!!!

 • Kibic lubi Komentarz

  Coraz słabsze są te konfy Vidina. Jak mawiają... dżentelmeni nie rozmawiają o kasie tylko ją mają;) Na poważnie Panie trenerze nie widać pana osoby w grze zespołu. To nie początek sezonu... już można powoli oczekiwać gry poukładanej a tu tylko żale... to był Trefl a nie CSKA. Trzeba jednak oddać Waśkowi, że jak Sopot na tapecie to od razu epopeja. Pierdoły nic niewnoszące. Czy Vidin będzie teraz nas karmił przez cały sezon tego typu opowieściami? Zdaje się jest po to by miał wpływ na zespół i reagował na rozwoje wypadków... póki co... tabela prawdę mówi. Tyle.

 • Kibic napisał/a komentarz do Wymowne słowa. Jaki budżet ma Enea Zastal BC?

  @qqryq: popatrzeć na mowę ciała zawodników.. Bezcenne.. Mają w dooopie trenera!!!!

 • Kibic lubi Komentarz

  Vidin niestety coraz bardziej przypomina JoJo a coraz mniej Tabaka. Ciągłe gadanie, że nie rozumie co się dzieje z zawodnikami po powrocie z przerwy a przecież on im w szatni mówił, że rywal wyjdzie bardziej agresywny. No nie rozumie tego. A mówił. JoJo też to powtarzał i też szukał przyczyn w innych aspektach poza sobą niczym Vidin w odniesieniu do budżetu. Trefl zagrał bez podstawowego rozgrywacza, mózgu drużyny a wyglądał na bardziej zorganizowany zespół niż my!!! Poza tym w szatni nie mówi się zawodnikom: zobaczycie, oni wyjdą bardziej zmotywowani, tylko się swoich nakręca i motywuje. Rywal nie jest ważny! Tego pan trener nie kuma najwidoczniej i dla tego powinien jak najszybciej zająć miejsce asystenta u takiego Zana Tabaka i się tego douczyć. Ja trochę żałowałem, że nie chcieliśmy na ławce posadzić Alonso, który mógł przedłużyć hiszpański styl Zana a do tego miał doświadczenie jako head coach. Szkoda, ale może dałoby się go podebrać Tabakowi ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.