Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Mikirurki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Dzień bez info o kopaczu piłki lub jego żonie dniem straconym . Czy będzie jak onegdaj w Wiadomościach na TVP, które to dzień w dzień, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu zaczynały sie od info o JP2 "a co tam panie w Watykanie"? Teraz będzie "a co tam panie u Lewandowskich". Czy rano była kupka? Jaki kolor i konsystencja? Czy aby nasz mistrz nie chory?

  • Mikirurki

    Jak nie Lewandowski to Kubica. Dzień bez jednego lub drugiego dniem straconym. Oby nie było jak onegdaj w Wadomościach TVP które to zawsze ale to zawsze zaczynały się od "a co tam panie w Watykanie".

  • Mikirurki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Z przykrością to powiem ale Kubica się kompromituje i niestety robi to za naszą kasę. Był w F1 ale zachciało mu się startów w rajdach i miał wypsdek, który go dyskwalifikuje w F1. Taka jest bolesna prawda. Tylko dzięki kasie z Orlenu wrocil do F1 bez jakichkolwiek szans na większy lub mniejszy sukces. Prezes Orlenu za nieswoją kasę (państwowa) bawi się w sponsora. A teraz w wydawcę gazet gdzie będzie wychwalany obecny reżim

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.