Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Devuth lubi Komentarz

  Mnie to zawsze bawi a co myśleli , że Ronaldo będzie spędzał wakacje w Wejherowie zajadając gofra ?

 • Devuth lubi Komentarz

  Miłych wakacji, mistrzu!

 • Devuth lubi Komentarz

  Szanowny Panie Macieju, a może dopiero drużyna bez Lewandowskiego się odrodzi ? A może to właśnie Robert Lewandowski przez Pana chwalony pod niebiosa jest tym hamulcowym ? Zgadzam się całkowicie z Pana wywodami na temat trenera, niestety, Pana oślepienie blaskiem Lewandowskiego obniża notę za ten bardzo trafnie napisany artykuł.

 • Devuth lubi Komentarz

  Ten artykuł jest niesamowicie jednostronny oraz oczerniający trenera oraz prezesa Bońka bezpodstawnie. Przed mistrzostwami Sousa zagrał z reprezentacją 5 meczy, przy czym było żonglowanie składem oraz odkrywanie nowych zawodników. Scheda jaką otrzymał po Brzęczku wymaga budowania drużyny od nowa. Jaki jest sens zwalniania trenera, który nawet nie miał szans ograć się z drużyną. Boniek postępuje bardzo dobrze. Jedyny błąd to zbyt późne zwolnienie Brzęczka.
  Dziennikarz idzie na czarną listę. Artykuły tego Pana po tym wpisie do omijania szerokim łukiem. Bezpodstawne oczernienia. Wrażenie jakby pisane na zamówienie przeciwników Bońka...

 • Devuth lubi Komentarz

  Co za debilny artykuł! Jak można pisać takie dyrdymały o trenerze, który dopiero zaczął pracę? Krytyki Brzęczka już się nie pamięta? Albo początku pracy Nawałki, Beenhakera? Eliminacje do mundialu "oddajemy walkowerem" bo jakiś kolejny polski wujo nie dostał posadki? A widział redaktorek szanowny odprawę Sousy i jak tłumaczył tym naszym głąbom w jaki sposób Słowacy strzelą im bramki? Co to w ogóle za poziom artykułu - jakieś złośliwości, że Sousa potrafi obsługiwać laptopa? A redaktorek nie potrafi? I wisienka na torcie: "Czyli w Polsce nie ma dobrych trenerów i kaganek oświaty musi nam nieść portugalski kaznodzieja?" - otóż NIE MA! I jeśli ostatnie 30 lat to za mało żeby redaktorek to zrozumiał, to ja już nic nie pomogę.

 • Devuth lubi Komentarz

  Po pierwsze nie 38 milionow wkurzył bo mnie proszę w to nie mieszać. A po drugie coraz częściej na WP pojawiają się bezsensowne artykuły, zero profesjonalizmu, nie obiektywne artykuły tylko stronnicze. Chyba nie na tym polega profesjonalne dziennikarstwo.

 • Devuth lubi Komentarz

  brawo Kowal! jak zwykle w punkt,pozdrawiam!!

 • Devuth napisał/a komentarz do Jakim składem zagra reprezentacja? Pasją selekcjonera są ciągłe zmiany

  @collins01: Sądzę że wyjdziemy z grupy ale z 2 miejsca Słowacja do ogrania Szwecja bez Ibrahimowicza też do ogrania Hiszpanie juz nie.

 • Devuth napisał/a komentarz do Jakim składem zagra reprezentacja? Pasją selekcjonera są ciągłe zmiany

  @Tomfred: Znawca się znalazł od siedmiu Boleści ciekawe jak ty byś grał ciekawi mnie to.

 • Devuth lubi Komentarz

  I jesli tak wyjdą,zgadzam sie z Sousą!

 • Devuth lubi Komentarz

  Oj tam, oj tam, na pewno zostali sprowokowani i są niewinni i czyści jak pupcia niemowlaka.

 • Devuth lubi Komentarz

  Jezeli rodacy nie zrobicie radykalnych i bewzglednych krokow krokow i to natychmiast to po pierwsze zapomnijcie o tym ze kiedykolwiek zobaczycie jeszcze raz taka impreze a po drugie to zrobicie z siebie smiech i oburzenie na cala Europe.
  Ja osobiscie zastanawiam sie co sie stalo z Polska policja raczej wyglada to jak amatorzy w akcji!

 • Devuth otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Devuth lubi Komentarz

  Tchórze. Postraszyli tylko kilku cywilów angielskich. Nawet im nic nie zrobili Azniszczyli dobytek polskich pubów. Potłukli stoliki itp. To, co? Na Polaków napadli?Idioci bez rozumu! A jak tylko zobaczyli policję, to w nogi. Nafajdali w majty. Bohaterka z Pcimia Dolnego!

 • Devuth lubi Komentarz

  Pewnie w Gdańsku nie było policji, bo była na Żoliborzu i pilnowała emeryta?

 • Devuth lubi Komentarz

  Dlaczego do takich bandytów się nie strzela?

 • Devuth lubi Komentarz

  A gdzie była nasza dzielna policja? Ten mecz nie był zorganizowany w ostatniej chwili. WIADOMO BYŁO, że kibole się szykują. Policja umie ustawiać kordony przy smoleńskich schodach, czy pod domem Kaczyńskiego. Tu jednak ich nie było. Czy ważniejsza była Babcia Kasia, a może boją się kiboli Lechii?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.