Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • nickkk otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • nickkk lubi Komentarz

  Ha,ha,ha, nie bojkot kibiców, ale kiboli, to różnica. Kibiców na ostatnich meczach było prawie 20 tysięcy. Nie żaden kompromis, tylko wracają z podkulonym ogonem. Okazało się, że wśród prawdziwych kibiców nie mają żadnego posłuchu, a ich znajomość tematyki piłkarskiej jest taka, że zarzucali zarządowi złą budowę drużyny, a ta jest liderem tabeli. Dopóki kibolstwo nie przestanie decydować o polskiej piłce, to nie będziemy mieli futbolu klubowego na wysokim poziomie.

 • nickkk napisał/a komentarz do Kibice Lecha Poznań kończą bojkot. Mają też wiadomość dla władz klubu

  Banda kiboli stawia warunki ???? Do kamieniołomów nierobów, dilerów , kto opluł rodzinę na meczu ? Wiele innych zdarzeń, i oni mają czelność stawiać warunki? Przegonić pałami , gazem i nigdy więcej na stadionie. Patrioci zas rani.

 • nickkk napisał/a komentarz do "Skompromitowałem się". Takich słów eksperta TVP nikt się nie spodziewał

  Kazimierz Węgrzyn - to jego gulgotanie, prawie bełkot jak po weselnej imprezie, m a s a k r a , oglądałem z wyciszeniem głosu , tego nie da się słuchać!!! To samo Żewłakow -jego elokwencja jest ponad wszystko , tylko nie pasują słowa do sytuacji , kolejna masakra. A euro to kompromitacja gościa.

 • nickkk

  Znowu nie oglądałem meczu , bo ten bulgot, komentarz to masakra. Proszę ,następny mecz bez tego pana, plisssssss

 • nickkk napisał/a komentarz do Wojciech Szczęsny i jego wpadki. Polak zalicza spektakularny zjazd

  Jak się z bananem na gębie jedzie na wczasy po przegranym Euro, jak kupuje w czasie pandemii torebki po kilkanaście tys. ojro, to co ten człowiek ma we łbie? Siano!!!! Niech przybije piątkę z Krychą albo zapali fajka po meczu.

 • nickkk napisał/a komentarz do Partnerka Żyły odpaliła petardę. Sporo odsłoniła

  Droga ,kochana Marcelinko. Proszę , ubierz się szybko , bo na twoje i Piotrusia kości psy się zlecą, serio.

 • nickkk napisał/a komentarz do Trener Arkadiusza Milika przekazał fatalne wieści. Wiemy, kiedy Polak wróci do gry

  Ten niby piłkarz mający kosmiczne wymagania,narcyz, który mówi ,że się nie zbłaźnił na Euro ,bo nie pojechał , niech odpoczywa, niedługo to nawet w Jagiellonii nie będą go chcieli , i bardzo dobrze.

 • nickkk lubi Komentarz

  Przecież "działacze" nie zarobią na tych Chłopakach! Brak kontraktów na hale, widowiska bo tylko wystarczy wyznaczyć trasę 50 km. Zero możliwości kumoterskich kontraktów. Zero wpływu na wynik konkurencji! Zero ustawki! Dziękujemy wam "działacze" za pokazanie skali korupcji MKOL!

 • nickkk lubi Komentarz

  sport niszczy telewizja. Pokazywana dyscyplina musi być dynamiczna. Po drugie telewidzowie lubią krew, a w takich deskorolkach, BMX-ach itp. jest to bardzo możliwe i to się sprzeda.

 • nickkk lubi Komentarz

  pijak jest waszym kolejnym guru......

 • nickkk lubi Komentarz

  Już dzieje się w SF...

 • nickkk lubi Komentarz

  Fakt "fenomenalni", po pierwsze turze od razu ćwierćfinał i niesamowite cały świat o tym mówi...

 • nickkk lubi Komentarz

  Pompu, pompu, pompu, pompu.... Uważajcie bo powietrze tyłem ucieknie...

 • nickkk lubi Komentarz

  CZAS CHYBA NA POWRÓT DO EKSTRAKLAPY: MIELEC, NIECIECZA, RADOM...

 • nickkk

  Hahahaha ile szkół musiał skończyć,że nie pamięta jaka to była szkoła, pełna kompromitacja.

 • nickkk napisał/a komentarz do "A Wy"? Polacy zaczynają słyszeć wymowne pytania w Tokio

  gdyby nie Duda, on zawsze pecha przynosi, ja w to wierzę i polscy sportowcy też , nieudacznik ściąga na wszystkich nieszczęście , z którymi się spotka.

 • nickkk

  U was też tak szumi w czasie transmisji Igi Świątek, to jest okropne.

 • nickkk napisał/a komentarz do Zaskakujący transfer Arsenalu. Fortuna za małego znanego piłkarza

  Małego? hahahahahaha

 • nickkk lubi Komentarz

  Powinni komentować Borek i Szpakowski jeśli już, a Pan Węgrzyn powinien w ogóle się nie odzywać bo kompromituje sprawozdawców swoim chrapliwym i natarczywym wyciem!!!

 • nickkk lubi Komentarz

  Robienie ze swojej gęby przysłowiowej cholewy jest paskudną przypadłością. W styczniu br. przy blasku fleszy i w obecności kamer telewizyjnych cholewę ze swojej gęby zrobił prezydent pezetpeenu Zbigniew Boniek, zwalniając z dnia na dzień selekcjonera reprezentacji Jerzego Brzęczka, którego miesiąc wcześniej zapewniał o swoim poparciu i dotrzymaniu podpisanego kontraktu. W lipcową sobotę, tuż przed meczem Italii z Anglią, ze swojej gęby zrobił cholewę dyrektor tvipisport, Szkolnikowski. Jest coś co łączy te haniebne decyzje obydwu facetów, a mianowicie uleganie presji prymitywnego kibolstwa, które zna się na sporcie tak samo jak małpa na saksofonem altowym. Pokolenie diskopolaczków operujące w porywach tysiącem słówek, z których większość stanowią miękkie i twarde wulgaryzmy i anglojęzyczne wtręty zlinczowało za pomocą drwin, kpin i wyzwisk trenera Jerzego Brzęczka. Tej haniebnej batalii z ogromną satysfakcją czynnie sekundowali eksperci tivipisport, na czele z jej dyrektorem Szkolnikowskim, który - w trosce o tzw. "kontent" tvp - z a ż ą d a ł od Bońka niezwłocznego zwolnienia Jerzego Brzęczka. Żądanie takiej persony, poparte na dodatek przez takich tuzów sportowego "dziennikarstwa" jak np. Kołtoń, Pol, Smokowski, Stanowski, Wichniarek, czy też przez Jana "Miota" Tomaszewskiego, wymusiło na Bońku podjęcie najbardziej kompromitującej go decyzji. Aplauz diskopolaczków jaki ona wywołała można śmiało porównać do tego, jaki towarzyszy występom ich ukochanych gwiazd, pokroju Zenków, Sławomirów, etc. Wątpię, choć kto to wie, żeby Boniek zażądał od Szkolnikowskiego odebrania Dariuszowi Szpakowskiemu możliwości komentowania finałowego meczu ME 2020. Tak czy siak, Szkolnikowski - podobnie jak Boniek - uległ presji kiboli-diskopolaczków, którzy linczowali Szpakowskiego tak samo jak Brzęczka. Pomimo wcześniejszych uzgodnień, wiążących decyzji (grafik prowadzących poszczególne mecze), z godziny na godzinę przyznał prawo do komentowania tego meczu Borkowi i - wymiem ojca i syna - niejakiemu Węgrzynowi. O ile Borek potrafi jako tako komentować piłkarskie zmagania, potrafi rozpoznawać zawodników, potrafi zgrabnie puentować swoje monologi, o tyle jegomość o nazwisku Węgrzyn nie powinien nigdy zasiadać na komentatorskim stanowisku. Jego tembr głosu brzmiał tak, jakby gościu spędził poprzednią noc na piwnej biesiadzie śpiewając na okrągło "Majteczki w kropeczki".

 • nickkk lubi Komentarz

  A KTO PAMIĘTA SZPAKA Z JEGO TEKSTAMI: "JAK WYLICZYŁ TYGODNIK KIBICA...". PRZEZ ŁADNYCH PARĘ LAT REKLAMOWAŁ TO BYŁO CHYBA JAKIEŚ CZASOPISMO ACZKOLWIEK NIGDY TEGO W ŻADNYM KIOSKU NIE WIDZIAŁEM

 • nickkk lubi Komentarz

  Nie mamy dobrych komentatorów piłkarskich, niestety. Węgrzyn drze japę, że musiałem ściszyć tv do minimum, Borek podnieca się byle podaniem do swojego bramkarza, a Szpakowskiewgo z jego statystykami to mam od dawna dosyć.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.