Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krystian lubi Komentarz

  Sztuczne podtrzymywanie dyscypliny przez pieniądze od samorządów i firm państwowych, to jeszcze nie jest rozwijanie. Tak naprawdę bardziej do rozwoju żużla przyczyniają się Czesi, bo produkują opony, ramy, silniki (obecnie przede wszystkim 125 i 85 ccm). Polacy próbowali zaistnieć tłumikiem, ale coś się nie udało. Tak nasz wkład.

 • Krystian napisał/a komentarz do Jorge Viegas, prezydent FIM: Polska rozwija światowy żużel. Trzeba czerpać z jej wzorców (wywiad)

  FIM odsprzedaje prawa do mistrzostw promotorom, a reszta ich nie interesuje czyli tak naprawdę ta organizacja jest np. żużlowi niepotrzebna. Bez nich byłoby taniej, bo promotor (organizator mistrzostw) nie musiałby przekazywać daniny na rzecz FIM, a tym samym organizatorzy poszczególnych rund mniej by płacili promotorowi. Jak próbowałem oglądać F1 też zasypiałem. Teraz już nawet nie próbuję śledzić tych wyścigów.

 • Krystian napisał/a komentarz do Prezydent FIM Jorge Viegas pod wrażeniem Grand Prix na PGE Narodowym

  Może gość zadziała coś w kierunku rozwoju tego sportu. Do tej pory schemat wygląda tak: FIM bierze kasę za licencje od BSI, a to drugie od organizatorów. Przy czym BSI jeszcze coś robi, a FIM praktycznie nic.

 • Krystian lubi Komentarz

  Jakiś chwalipięta nie na temat.
  Jak przed wyborami.

 • Krystian napisał/a komentarz do 5 ton potraw i bezy Pavlova zwieńczą Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

  O tym (między innymi) przed chwilą napisałem rzeczowy komentarz, to mi momentalnie usunęli wpis.

 • Krystian lubi Komentarz

  A dla reszty hot dogi i hamburgery robione z nie wiadomo co.....

 • Krystian napisał/a komentarz do Od Radwańskiej po Webbera - oni zobaczą Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym

  Całe to stado wpisów (czasami na siłę) powiązanych z GP w stolycy działa na (wieloletniego) kibica żużla zniechęcająco. Rozumiem, że jakiś warszawiak jak usłyszy, że będzie też Radwańska albo Webber, to może przyjdzie. Ale nie ktoś, kto zaliczył setki meczów. Portale sportowe to nie miejsce na takie chwyty marketingowe. Efekt jest taki, że znający się na żużlu kibice pojadą raz i już drugi raz na Narodowy nie zawitają. Szczególnie Ci, którzy byli w 2015. Podstawą są dobry tor do ścigania, sprawnie działająca taśma, dobry sędzia, (dobre) towarzystwo kibiców, słonecznik, (ciekawy) program za 5-10 zł (a nie za 20 z miażdżącą przewagą reklam) i długopis do jego wypełnienia. A czy na stadionie pojawi się taki czy inny celebryta albo ile ton (drogiego i nie za dobrego) jedzenia przygotowano nie ma znaczenia.

 • Krystian lubi Komentarz

  Wszyscy ahy, ohy a w sobotę dwie mijanki.

 • Krystian napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils

  Pojedyncze transmisje meczów też możesz wykupić za 5 zł.

 • Krystian lubi Komentarz

  Powinieneś przestać się tu udzielać...

 • Krystian napisał/a komentarz do Maciej Kmiecik: I tylko Drużynowego Pucharu Świata żal... (komentarz)

  Akurat w latach 90. (konkretnie od sezonu 1994) zrezygnowana z drużynówki (czwórmeczów) na rzecz formatu rywalizacji w parach (siedem drużyn w zawodach).

 • Krystian lubi Komentarz

  Czy zawodnik po upadku ma zabronione patrzeć gdzie są jadący zawodnicy? Przecież musi ocenić szanse opuszczenia toru. I nawet jeśli zrobiłby to w sposób kunktatorski, to nie ma na to żadnych dowodów. Więc pytam po raz drugi: czy zawodnikowi po upadku nie wolno patrzeć na sytuację na torze?

 • Krystian lubi Komentarz

  Nie cykaj Delfinie.Mów prosto z mostu.Może być z tego na rzecze Kwai.A,nawet po imieniu.Tak.Po imieniu:)

 • Krystian napisał/a komentarz do Troy Batchelor skomentował odwołanie meczu. "Oddzielenie mężczyzn od chłopców"

  Dlatego z dużym prawdopodobieństwem można założyć, ze młodzieżowcy, którzy wczoraj zaliczyli gleby w następnym meczu też zapoznają się z nawierzchnią.

 • Krystian lubi Komentarz

  Niestety dzisiejsze szkolenie młodzieży i zawodnikòw w " starszym " i niewiele starszym wieku od nich na treningach, nie przewiduje jazdy na torach mokrych, grząsikich, bardzo przyczepnych, czyli ogòlnie - ciężkich i poprostu nie potrafią po czymś takim jeździć jak to dawniej bywało . Na treningach gdy pada adepci, juniorka i seniorka poprostu przeważnie zjeżdża do parku maszyn .
  Na zawodach tor ma być ubity, ròwny, twardy tz beton i lekko zroszony, to wtedy jadą . Przy innych warunkach zwyczajnie sobie nie radzą i jest wiele upadkòw i czasem kontuzji . Czemu więc kibice się tak dziwią, że mecz zostaje przerwany lub odwołany ? .
  To nie lata 80 czy 90 , gdzie liczyła się przede wszystkim jazda dla klubu i kibicòw, umorusani po uszy , ktòrzy potrafili jeździć w każdych warunkach . Było ròwnież bardziej niebezpiecznie, bo nie było band dmuchanych , ale zawody się odbywały . Czasy się zmieniają, nacisk na bezpieczeństwo itd , to zrozumiałe .
  Niestety tak są teraz nauczeni , trochę mokro i nie jadą . Może wybetonować tory i położyć asfalt, to i kombinacji nie będzie i podejrzeń o preparowanie toru , będzie twardo, sucho i ròwno, jak na Moto GP .
  Żart .
  Dlatego wcale mnie nie zdziwiło przerwanie i odwołanie meczu w Rybniku po tych upadkach, oglądając relacje na Eleven .

 • Krystian lubi Komentarz

  - K.rwa ! - Najlepiej Robić wylewke betonową na torach wtedy zawsze i wszyscy będa zadowoleni... - ZENADA ! ! ! - Gdzie i w którą stronę to wszystko zmierza... ? - Co zostanie za parę lat z tego pieknego i ukochanego przez wszystkich nas kibiców ? - CZARNEGO SPORTU...

 • Krystian lubi Komentarz

  A to dlaczego? Przecież ma 29 lat, to akurat idealnie :P ;)))

 • Krystian lubi Komentarz

  Już raz mój komentarz został skasowany, ale może tym razem będzie inaczej i uda się ominąć cenzurę. Te artykuły reklamowe One Sport wyrządzają im krzywdę. Naprawdę czytelnicy nie są totalnymi imbecylami (przynajmniej większa ich część) i nie łykają wszystkiego co im się napisze. Przecież tutaj oprócz cenzury jest totalna propaganda rodem z PRL, albo obecnie z ... (wolę nie pisać, bo znowu post wyleci). Krótko mówiąc wzięliście się za promocję finału SEC w najgorszy z możliwych sposobów: uprawiając kłamliwą propagandę dla ćwierćinteligentów. Zeszłoroczny tor to była katastrofa - już chyba nawet przerwane GP w Warszawie było ciekawsze niż ten antyżużel z Chorzowa. Tak czy inaczej dobrze by było gdyby w tym roku wszystko wyszło jak należy bo One Sport robi dużo dobrej roboty - jednak naprawdę możecie sobie strzelić w kolano uprawiając taką "promocję".

 • Krystian lubi Komentarz

  Wy z każdego zdania i każdej pierdoły musicie płodzić kolejnego potworka??

 • Krystian napisał/a komentarz do Prokuratura w Gliwicach nadała bieg sprawie wypowiedzi prezesa ROW-u o Łagucie

  Jak sądy musza się zajmować takimi rzeczami, to nic dziwnego, że (po)ważniejsze sprawy toczą się całymi latami.

 • Krystian lubi Komentarz

  A co tu rozwiewać? Już od jakiegoś czasu jest wiadomo, że Stefan po tym sezonie zwiąże się z niemiecką federacją. Ma żonę Niemkę, mieszka w Niemczech, więc o czym tu w ogóle dyskutować? Chyba tylko najwięksi naiwniacy mieli tę nadzieję, a to wszystko przez kurtuazję Horngachera.
  Dzięki trenerze za pracę z naszą kadrą, wszystkie odniesione sukcesy i powodzenia w dalszej karierze.

 • Krystian napisał/a komentarz do Ice speedway: Dinar Walejew zwyciężył w Berlinie. Trzech liderów mistrzostw świata

  Rzadko się zdarza, żeby po tylu rundach liderzy mieli tyle samo punktów.

 • Krystian lubi Komentarz

  Świetnie skoczyli panowie, rywale trochę zawalili, zwłaszcza Japonka, która powinna spokojnie ze 100 metrów polecieć. Chyba niemożliwe jest to utrzymać, ale piąte miejsce jak najbardziej realne. Biorąc pod uwagę, że mamy dwóch świetnych zawodników i dwie dziewczynki debiutantki to będzie super wynik. Zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę jak zaniedbywana jest kadra pań i jak późno zajęto się na poważnie kobietami u nas.

 • Krystian lubi Komentarz

  Mam pytanie do władz PZN. W latach 1994-2006 prezesem PZN był Paweł Włodarczyk a następnie od 2006 roku funkcję tę pełni Apoloniusz Tajner. Upojeni sukcesami Adama Małysza a potem Kamila Stocha przespaliście panowie sprawę. Obecne kadrowiczki mają po 17-19 lat. Urodziły się na początku obecnego stulecia, czyli w latach kiedy Adam Małysz rozpoczynał okres swojej dominacji w światowych skokach. A gdzie są dziewczyny, które wtedy miały po 7-10 lat ? Teraz miałyby po dwadzieścia parę lat i byłyby w swoim najlepszym okresie sportowym. Dlaczego Polki tak odstają od światowej czołówki ? Przecież decyzja o rozgrywaniu PŚ kobiet, MŚ kobiet i wprowadzeniu skoków kobiecych na Igrzyska Olimpijskie nie była dla nikogo zaskoczeniem. Znana była z dużym wyprzedzeniem. Dlaczego znając te decyzje w Polsce nie ruszyło "pełną parą" szkolenie dziewcząt ? Dlaczego zmarnowano efekt „Małyszomanii” w stosunku do dziewcząt ? Dlaczego nie dano im szansy ? Dwie lokomotywy ciągnące w kraju od lat tę dyscyplinę (Małysz i Stoch), specjalne programy i sponsorzy były tylko dla chłopców ? W szkoleniu kobiet "zero" efektów. Zostaliśmy w blokach startowych. Ciekawe kiedy i czy w ogóle nadrobimy te straty ? Jesteśmy dramatycznie zapóźnieni (co najmniej o 10 lat) i równie dramatycznie odstajemy od czołówki. Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich kobiet po raz pierwszy rozegrano dopiero w 2016 roku. Wystartowało w nich 11 zawodniczek…..

 • Krystian lubi Komentarz

  Sport ma to do siebie, że są niespodzianki, są klęski, porażki i sukcesy i na tym polega jego piękno. Nic i nikt tego nie zmienił i nie zmieni.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.