Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mateusz XYZ otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Mateusz XYZ napisał/a komentarz do Dawid Góra: Skoki w Planicy zaburzyły obraz sezonu. Panowie, to był piękny czas (Opinia)

  KAMIL, SKOCZEK WSZECH CZASÓW! Stoch już po raz SZÓSTY stanął na podium sezonu Pucharu Świata. Tylko jeden skoczek w historii stawał częściej (J. Ahonen). Stoch tym samym w tej klasyfikacji przegonił A. Małysza, G. Schlierenzauera i M. Nykanena (wszyscy 5). Kamil Stoch po raz 10 (!) z rzędu zakończy sezon PŚ w pierwszej dziesiątce i w sumie po raz 8 w pierwszej piątce! To gigantyczne sukcesy, które są dodatkowym argumentem do wielu innych osiągnięć, żeby go uznać skoczkiem wszech czasów i ta słabsza końcówka sezonu tego w żaden sposób nie zmieni!!! Do tego doszły jeszcze dwa medale MŚ z drużyną (skoki i loty), zwycięstwa i inne miejsca na podium w trakcie sezonu PŚ i śrubowanie kilku innych rekordów, wyprzedzenie kilku innych legend skoków w w ważnych klasyfikacjach (np. Nykanena w ilości miejsc na podium PŚ), także zwycięstwo Kamila w TCS nie było jego jedynym istotnym sukcesem w sezonie 2020/2021.

 • Mateusz XYZ napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna Pucharu Świata 2020/21. Kamil Stoch znów to zrobił!

  BRAWO KAMIL! Stoch już po raz SZÓSTY stanął na podium sezonu Pucharu Świata. Tylko jeden skoczek w historii stawał częściej (J. Ahonen). Stoch tym samym w tej klasyfikacji przegoni A. Małysza, G. Schlierenzauera i M. Nykanena (wszyscy 5). Kamil Stoch po raz 10 (!) z rzędu zakończy sezon PŚ w pierwszej dziesiątce i w sumie po raz 8 w pierwszej piątce! To gigantyczne sukcesy, które są dodatkowym argumentem do wielu innych osiągnięć, żeby go uznać skoczkiem wszech czasów i ta słabsza końcówka sezonu tego w żaden sposób nie zmieni!!! Do tego doszły jeszcze dwa medale MŚ z drużyną (skoki i loty), zwycięstwa i inne miejsca na podium w trakcie sezonu PŚ i śrubowanie kilku innych rekordów, przegonienie kilku legend w ważnych klasyfikacjach (np. Nykanen, ilość miejsc na podium w konkursach PŚ), także nie zwycięstwo Kamila w TCS nie było jego jedynym istotnym sukcesem w sezonie 2020/2021.

 • Mateusz XYZ napisał/a komentarz do Piotr Żyła jednym lotem osłodził gorycz porażki. Japończyk zmarnował wielką szansę. Triumf mistrza świata w lotach

  Kamil Stoch już po raz SZÓSTY stanie na podium sezonu Pucharu Świata. Tylko jeden skoczek w historii stawał częściej (J. Ahonen). Stoch tym samym w tej klasyfikacji przegoni A. Małysza, G. Schlierenzauera i M. Nykanena (wszyscy 5). Kamil Stoch po raz 10 (!) z rzędu zakończy sezon PŚ w pierwszej dziesiątce i w sumie po raz 8 w pierwszej piątce! To gigantyczne sukcesy, które są dodatkowym argumentem do wielu innych osiągnięć, żeby go uznać skoczkiem wszech czasów i ta słabsza końcówka sezonu tego w żaden sposób nie zmieni!!! Do tego doszły jeszcze dwa medale MŚ z drużyną (skoki i loty), zwycięstwa i inne miejsca na podium w trakcie sezonu PŚ i śrubowanie kilku innych rekordów, także nie zwycięstwo Kamila w TCS nie było jego jedynym istotnym sukcesem w sezonie 2020/2021.

 • Mateusz XYZ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kamil już napewno 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata - po raz szósty w karierze. Wyprzedził pod tym kątem Małysza, Schlierenzauera i Nykanena (po 5). Tylko Ahonen więcej razy mieścił się w pierwszej trójce PŚ (8).

 • Mateusz XYZ napisał/a komentarz do Kamil Stoch pod ścianą. "W tym wieku zawodnik powinien nieco zmienić podejście"

  Szanowny Panie Redaktorze Grzela, żal czytać Pańskiego leada do tego artykułu: "Mimo zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni Kamil Stoch kończy sezon 2020/21 w kiepskim stylu. Czy trzykrotny mistrz olimpijski powinien umiejętniej gospodarować siłami na przestrzeni całej zimy?". Otóż, widać trzeba Pana najwyraźniej uświadomić, że jutro najprawdopodobniej Kamil Stoch już po raz SZÓSTY stanie na podium sezonu Pucharu Świata. Tylko jeden skoczek w historii stawał częściej (J. Ahonen). Stoch tym samym w tej klasyfikacji przegoni A. Małysza, G. Schlierenzauera i M. Nykanena (wszyscy 5). Kamil Stoch po raz 10 (!) z rzędu zakończy sezon PŚ w pierwszej dziesiątce i w sumie po raz 8 w pierwszej piątce! To gigantyczne sukcesy, które są dodatkowym argumentem do wielu innych osiągnięć, żeby go uznać skoczkiem wszech czasów i ta słabsza końcówka sezonu tego w żaden sposób nie zmieni!!! Do tego doszły jeszcze dwa medale MŚ z drużyną (skoki i loty), zwycięstwa i inne miejsca na podium w trakcie sezonu PŚ i śrubowanie kilku innych rekordów, także nie zwycięstwo Kamila w TCS nie było jego jedynym istotnym sukcesem w sezonie 2020/2021.

 • Mateusz XYZ napisał/a komentarz do Polska sztafeta bez największej gwiazdy. Poważne oskarżenia wobec PZLA

  PZLA to bagno jakich mało. Masa pretensji i konfliktów w strukturach związku (pomiędzy zawodnikami, pomiędzy związkiem a trenerami, pomiędzy związkiem a zawodnikami, itd.). Remik Olszewski to nie jedyny przypadek. Wystarczy wspomnieć choćby sprawę Karola Zalewskiego czy brata Tomasza Lewandowskiego, brata Marcina. Brak porządnego szkolenia młodzieży, coraz więcej niespełnionych talentów szybko kończących kariery, teraz przeszkadzają biegającym dziadkom, weteranom, którzy chcą się jeszcze pobawić w lekkoatletykę. To najgorszy zarząd od kilku kadencji. Prezes nieporozumienie. Tacy ludzie jak Henryk Olszewski czy Tomasz Majewski wieźli się na dawnych sportowych dokonaniach, ale to się kończy. Do niedawna PZLA tworzyła pozory dobrze działającego związku sportowego, bo przez kilka lat wieźli się na grzbietach grupy znakomitych zawodników, którzy już niebawem pokończą sportowe kariery. Skończy się parasol ochronny wobec tego zarządu i wielu innych "działaczy". OLSZEWSKI I MAJEWSKI PRECZ!

 • Mateusz XYZ napisał/a komentarz do HME Toruń 2021. Dorobek Polaków robi wrażenie! Sprawdź klasyfikację na koniec mistrzostw

  To początek końca złotych lat polskiej lekkoatletyki. Niby więcej medali niż chociażby w Glasgow, ale dużo mniej złotych, znaczny spadek w klasyfikacji medalowej. Jednak nie to jest najważniejsze. Większość zawodników zapewniających nam w ostatnich latach medale jest już w bardzo podeszłym wieku, jak na lekkoatletów, to większości ludzie po 30-tce (Lewandowski, Kszczot, Włodarczyk, Fajdek, Nowicki, Małachowski, teraz już też Jóźwik). Są jakieś pojedyncze przebłyski młodych (np. Borkowski, Skrzyszowska), ale generalnie szkolenie leży, w ostatnich latach dużo konfliktów w kadrze i w jej otoczeniu, nierówny sposób traktowania wielu zawodników i zawodniczek przez PZLA, kupa dziwnych ruchów względem niektórych przy powołaniach, jak np. w sytuacji K. Zalewskiego, coraz więcej pretensji zawodników do związku o to, że nie są wspierani, czemu podczas mistrzostw w Toruniu publicznie upust dało kilkoro zawodników, m.in. R. Olszewski, do tego takie kompromitujące rzeczy jak sytuacja z zarażeniem Ewy Swobody, czy naszej sztafety. Postronne osoby tego nie widzą, ale w PZLA coraz gorzej się dzieje. Przez wiele lata działacze wieźli się na grzbietach naszych mistrzów, zapewniających wiele sukcesów oraz na własnych sukcesach, ale to już pomału się kończy. Pycha kroczy przed upadkiem.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.