Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  I co teraz, Panie "wszystkowiedzący" Menago? Ma Pan chociaż trochę honoru i jak najszybciej zrezygnuje razem ze swoim "sztabem", czy mamy was (kibiców) w nosie i jedziemy dalej, przecież nic się nie stało. Myślę, że będzie jak zawsze, to nie nasza wina a zawodników, a my pieniążki bierzemy dalej.

 • Bonzo65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Skrzeszewski weź pan wstydu oszczędź i bądź honorowy, rzuć pan ręcznik na tor i prowadzenie drużyny oddaj w inne ręce,bo teraz kibice jeszcze przyszli na stadion ale po następnych meczach już ich pan nie zobaczy ,po pierwsze tor,po drugie starty po trzecie atmosfera w drużynie,tego właśnie Gnieznu brakuje.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Dziwie się trochę takiemu Skrszeszewskiemu, czy Jóźwiakowi że po takim hejcie ze strony kibiców dalej trzymają się stołków zamiast pokazać cohones i zrezygnować z pełnienia danej funkcji w klubie, ale jak widać lubią kopać się z koniem.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Wszystko wskazuje na to że z obecnym zarządem klubu to można co najwyżej bawić się w żużel w stylu Angielskim bez presji na wynik w 2 lidze .Mamy ładny stadion z nowymi lożami dla VIP z urzędu miasta którzy zrobili sobie ze Startu Gniezno prywatny folwark .

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Jprdl....Że tak zawadiacko zacznę;;))).Jak można dostać u siebie takie lanie? Niepojęte

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Co za koleś. Nicki wracaj szybko do zdrowia i sprawności.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Bestia i dzik,dodaje kolorytu żużlowi co by o nim nie mówić.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Bez Nickiego żużel będzie kompletnie do dupy.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Dla mnie to ostatni z Wielkich

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Takich sportowców już coraz mniej. Zwłaszcza w żużlu. Charakter i charyzma. Szacun

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  odejdzie Nicki zostaną tylko ciapy i ślizgacze!!!

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Też uważam, że na "dziś" Nicki jest ostatnim wielkim. Jest to ŻUŻLOWIEC przez prawdziwe Ż. Swoja drogą to dziwne, że mamy tyłu nowych dobrych zawodników a Oni nie mają TEGO CZEGOŚ co mieli ich poprzednicy tacy Jak np Crump, Adams, Sullivan, Boyce ( a to tylko 4 i tylko z jednego kraju wymienionych zawodników na których się szło na żużel z podziwem patrzeć) a gdzie tu cała reszta takowych zawodników. Piękne czasy żużla niestety minęły

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  To jest prawdziwy twardziel

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Pełen szacunek twardzielu.Powodzenia w dążeniu do celu.Chapeau bas!

 • Bonzo65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nicki to prawdziwy bohater, swoje już osiągnął ale jak zakończy karierę będzie smutno,to jest prawdziwy rekin tego sportu wielki szacun za to co robi bo na takich właśnie się chodzi na szlakę, zdrowia Nikuś mój ulubiony zawodnik od lat profesjonalista w każdym calu inni mogą tylko się od niego uczyć

 • Bonzo65 napisał/a komentarz do Żużel. Czas zrezygnować z kar finansowych za walkower? Budżet klubu może tego nie wytrzymać

  @zulew: Jeżeli kara miała by wynosić 20 tys to wszyscy by kombinowali,a może się uda i by było kombinowanie z torami.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Luke Becker jedzie w dwóch meczach w Szwecji o 19.00 i Anglii 20.30, zdolny chłopak!

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Jak to jest Tobiaszu Musielak, że w zeszłym roku po opadach deszczu w Bydgoszczy, byłeś jednym z pierwszych który nie chciał się ścigać, a teraz zgrywa gieroja:)

 • Bonzo65 napisał/a komentarz do Żużel. Lindbaeck podjął bardzo ważną decyzję. Efekt przyszedł w meczu z Devils

  @Goodison Park: Może coś u niego drgnelo,wczoraj 11 pkt w Szwecji oby tak dalej.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Może nie na temat, jednak przypomnę dla urozmaicenia nie związane ze śrubokrętem ;)

  Cieślak ma swoje sposoby. Dawid Borek 08 września 2017, 07:30 zacytował: "Recepta na juniorów - lewatywa. Ja nie nakopie teraz juniorów - jak nie mamy, to nie mamy".
  Odszukałem też Wojciech Ogonowski 27 września 2015, 20:02: "Przypomnijmy, że działacze MDM Komputery ŻKS Ostrovia mieli wiele pretensji do szkoleniowca o to, że nawierzchnia toru była przygotowana inaczej niż podczas przedmeczowego treningu. Ponadto pojawił się zarzut, iż Cieślak w trakcie spotkania był pod wpływem alkoholu. W związku z tym na stadion ściągnięto policję.

 • Bonzo65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może wreszcie zrobią z tym torem porządek,tylko podejrzewam że Wilki nie będą już tak groźne u siebie i nie jeden zespół napsuje im krwi ,ale każdy by chciał żeby w końcu było jakieś widowisko a nie jazda gęsiego start i meta, dziwię się że kibice którzy płacą za bilety oglądają takie marne widowiska.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Ale , że co? Po co tam Cieślak. Przecież w Krośnie twierdzili, że wystarczyłaby w niedzielę jeszcze godzina i tor byłby super, a prezes Leśniak mówił nawet, że mielibyśmy super ściganie:) Więc jest środa, a tor jeszcze nie zrobiony i proszą o pomoc Cieślaka? Przecież na takim torze tam podobno nawet szkółka trenuje i daje radę:)
  Na piątkowe spotkanie tak spreparowali tor, że do chwili obecnej nie potrafią z nim dojść do ładu, ale wszyscy są wokoło winni tylko nie krośnieński klub.
  Prosząc Cieślaka o pomoc w ogarnięciu toru, wszystko staje się jasne i bzdurne tłumaczenia ze strony krośnian nie mają już najmniejszego sensu, no chyba, że chcą się dalej pogrążać.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Jeżeli te niby asy, które kłócą się tylko o stawki i pieniądze będą tak jeździły jak z ROW Rybnik to wszyscy im wybiją marzenia o awansie zremisować ze średniakiem z Rybnika na swoim torze to naplucie kibicom w twarz.Miedziński oprócz dwóch pokazowych upadków jeździł jak hulajnoga nie lepszy był Zagar Bierne i jeleniewski też furory nie robili.W takim stylu to pozostanie im tylko walka o utrzymanie i kolejne miliony wyrzucone w błoto i znowu stara śpiewka chcieliśmy dobrze ale nam nie wyszło do tego dołączą jakość toru i sędziowanie i już bęą mieli usprawiedliwienie .Nic o honorze ambicji czy złym przygotowaniu siebie i motocykli do zawodów

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że Szymon jest wychowankiem Unii Leszno. Ten klub od lat robi mega robotę dla całego krajowego żużla. Proszę zwrócić uwagę ile dały transfery "odrzutów" tego klubu w tym sezonie np.: Pludra w GKM, Sadurski w Wilkach. Zawodnicy wyszkoleni przez Unię z miejsca robią różnicę. Trzeba to docenić.

 • Bonzo65 lubi Komentarz

  Brawo Mirek masz rację takie zachwania z torem to przyczynianie się do tragedi.Za dużo cackano się z Krosnem za dużo im wszystko tolerowano.Mirek the best!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.