Stefan Balon - lubi

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Panie Grzyb jest Pan kłamcą. Nie paliła się, żadna główna rozdzielnia tylko mała rozdzielka jedna z wielu na stadionie. Tylko szaleniec może tak mówić, że to główna. Jakby spaliła się główna rozdzielnia to nie miałby pan światła na całym stadionie, a to było i to w 90%. Następnym świadectwem na pana kłamstwo jest to, że każdy strażak od pierwszego dnia pracy wie o tym, iż gasząc urządzenia elektryczne musi od nich odłączyć prąd. To jak to się u pana stało, że straż odłączyła od rozdzielni prąd, aby ją gasić, a światło na stadionie dalej było? Zrobiliście z małego pożaru pomieszczenia gospodarczego w klubie pożar głównej rozdzielni i za to kłamstwo powinniście zostać przez ekstraligę podwójnie ukarani za to, że kłamiecie ekstraligę, Częstochowian, i wszystkich kibiców. Powtarzam - nawet dziecko wie, że jak strażak gasi kable z prądem to odłącza od nich napięcie. Więc jak była to główna rozdzielnia i straż odłączyła od niej napięcie to dla czego na większości stadionu było dalej światło? Ano dla tego, że to nie była główna rozdzielnia. I zgodzę się z panem, że ma pan na stadionie jednego gościa od prądu i hydrauliki, bo jak widać z małego pożaru zrobił gówno i teraz musicie z tego wybrnąć.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Wreszcie. Pora na cywilizację. Umawiasz się grupą, kupujesz bilety w wybranym miejscu, siedzicie grupą przychodzą 20 minut przed meczem. Co w tym trudnego? Wiem, że są tacy dla ktorych wszystko jest trudne a numerowane miejsca to dla nich zniewolenie ale mam dla nich złą wiadomość. Już niedługo będziecie mogli chodzić tylko na ryby bo brzeg Warty jest nienumerowany a każdy cywilizowany obiekt, klub, teatr itd itp będzie prowadził numerację miejsc, choćby ze względów bezpieczeństwa. A rozkładacze szaliczków.... cóż, będą je sobie mogli w domu na kanapie rozkładać żeby ich żona nie podsiadła. Janusze! Albo cywilizacja albo w domu siedzieć.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Miałem zwrócić mu uwagę na to samo. :)

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Znam redaktora,takiego na O. który usiłuje wybić się na żużlu...

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  No to panie prezesie zostało się zalać studzienkę tudzież wywiesić karteczkę na bramie: "chcemy wygrać ligę dlatego zawodników gości do parkingu wpuszczamy po meczu"!
  Ruskotopia.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Nie narzekajmy,reasumujac... osiol na quadzie to tez rzadki widok ;D

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Hahaha przez cały sezon robili wszystko żeby Russel kończył przed Kubicą a na koniec w generalce i tak Robert będzie przed :D

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Nie doliczyłeś:
  1) kosztów projektu projektu wstępnego projektu,
  2) kosztów asystentki głównego projektanta,
  3) kosztów wykonawcy zarejestrowanego w Obłoku Oorta, a jak wiadomo, paliwo kosmiczne zdrożało latoś,
  4) kosztów 48 granatowomarynarkowych wizytacji w tzw międzyczasie, połączonych z kolacją, na której serwuje się chateau, ostrygi i lux dziffy.
  5) kosztów sądowych z tytułu nierozliczenia się z wykonawcą
  6) kosztów łapówek dla urzędników
  6) kosztów windykacji wykonywanej przez panów w dresach, wynajętych przez urzędników, którzy nie dostali łapówek
  .
  No jakbyś nie liczył: wychodzi milion.
  :)))
  .
  P.S. A tak na poważnie: masz 100% rację.
  Piona i pozdro!

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  A w Speedway Turbo Sliders mamy "fotokomórkę", która podaje czasy każdego jadącego w biegu zawodnika z dokładnością do trzech miejsc po przecinku. I to wszystko za darmo :) Aż szkoda, że w tym aspekcie prawdziwy żużel nie może skopiować naszej gry.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Fakt. Gołębie pocztowe nie mają gps.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Czy Was wszystkich już opętalo. Czy Wy zdjęcie sobie sprawę ile taki przelew idzie z Rzeszowa do Zielonej Góry. Pomyślcie gdzie leży Rzeszów a gdzie Zielona Góra. To przecież przez całą Polskę musi przeleciec.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Poczekaj jak Huta szkła w Krośnie zgłosi się po kasę.[Żartowałem]

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Pierwszy wniosek jest taki , że ten Nawrocki to dziad i golas czyli hochsztapler. Drugi wniosek jest taki , że w Rzeszowie został tylko jeden kibic. Jest to kibic Stali. Szkoda tylko , że chłop ma coś z głową. A tak na poważnie, robienie żużla w Rzeszowie należy zacząć od szkółki i bazy czyli warsztatu. Z finansowaniem żużla na poziomie drugiej ligi czy nice ligi Rzeszów sobie poradzi ale nie z takim pajacem u steru. To hochsztapler i tak się prezentuje. Stachyra do szkółki i powoli do przodu w drugiej lidze bez ciśnięcia bajek , że ekstraliga za dwa lata. A szambo wybije za kilka dni.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Ty wiesz, że ten frazeologizm ma wręcz odmienne znaczenie? Ehh

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Nie wiem, ale haslo, ze ktos nie dopilnowal zusu I skarbowki to traktowanie Nas kibicow jak idiotow.

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  Niech to wszystko wreszcie pier@olnie - w tych uwarunkowaniach nic z tego nie będzie. Wygląda ze Marta Półtorak miała rację - ze po niej żużla w Rzeszowie nie będzie......Ja nie wnikam - ale takie są fakty..... Od sezonu 2013 - i pamiętnego występu Marnej (Marma Polskie Folie Rzeszów) w Lesznie 0-75...........nastąpił zjazd speedwaya w moim (naszym) Rzeszowie w dół. Pytanie - czy i kiedy skończy się ta - jak to kur@a nazwać - nie wiem gra, kiedy i czy to pieprznie - i potem - ale kiedy - jak kurz trochę opadnie - czy ktoś NORMALNY, UCZCIWY - wyciągnie żużel w Rzeszowie na powierzchnię. No nic, ja mam bardzo emocjonalny stosunek do tego tematu i od dobrych 5 lat (nie znaczy że wcześniej nie było problemów, polewek, ale na Boga jakoś się to kręciło z żużlem w Rzeszy) przechodzę EMOCJONALNE KATUSZE. Kto ma RZESZÓW w sercu i sport w szczególności ten sport - żużel we krwi wie o co mi chodzi. No nic - pozdrawiam normalną wiarę kibicowską w Polsce. ******************************* Oby was nigdy nie spotkało to co nas............

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  No widać trochę , że Ostafiński robi na zlecenie Nawrockiego, od dawna to było widać. Robi się mało wiarygodny redaktor. Co ja gadam... czy on kiedykolwiek był wiarygodny?

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  No dobra.... Panie Janik.... Ale na fb był dzisiaj wpis Pana Bojarskiego ,że Stal od 2,5 miesiąca zalega z płatnościami za plastrony i osłony kierownic na Diamond Cup…. Też zapomnieliście ? Czy może Pan Bojarsrki kłamie? A może Pan Nawrocki to zwykły Nikodem Dyzma??? Dziwię się ,że Pan to popiera i wspomaga..... przecież ma Pan dość dobrą opinie w światku! :(

 • Stefan Balon lubi Komentarz

  kibic stali