Hoe Eye - lubi

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Tytuł najgodniejszy z najgodnych chłopca w krótkich spodenkach. Czy tak samo często i po"wirtuozersku" rejteruje przed Novakiem Djokoviciem jak bohater chłopca w bardzo krociutkich spodenkach?

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Kosmiczny poziom meczu. Kosmiczny tenis ( JAK STWIERDZIŁ JIM COURIER I PAUL ANNACONE) w wykonaniu najlepszego i najwszechstronniejszego w historii tenisa Króla Novaka. A co robi "wirtuoz", Anty sportowiec ze Szwajcarii? Wsłuchuje się w... swoje ciało,po rejteradzie ze strachu przed kolejną kompromitacjią z ND.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  To był wielki mecz. Brawo dla Novaka pokazał dzisiaj dlaczego jest nr1. To był najlepszy mecz tego roku, przynajmniej do teraz. Gdyby nie harmongram meczów ułożony ewidentnie pod Nadala (wszyscy to widzą, a tylko niechętni Djokovicovi udają ślepca ) i gdyby Novak nie musiał dzisiaj grać dwóch meczy, to jestem pewna, że Novak by wygrał ten turniej.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Jaki hit panie Redaktorze? Djokovic był dzisiaj na korcie 5 godzin, Nadal 1,5 godziny. Chyba, za hitem jest dla Pana pokonanie zmęczonego Novaka przez wypoczętego Nadala. Ten jutrzejszy mecz nie ma sensu. Organizatorzy usilnie starali się pomóc Nadalowi zmieniając kolejność wczorajszych meczów, więc w zasadzie mogą już wręczyć puchar Nadalowi. Djokovic nie jest nadczłowiekiem. Niemożliwym jest by po takim wysiłku jutro był fizycznie i psychicznie gotowy na mecz z Nadalem.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  W 100 procentach się zgadzam z tym co powiedział Djokovic. Też tak on jestem za wolnym wyborem. Temu co się chce zaszczepić trzeba to umożliwić, jak ktoś nie chce, to nie należy go zmuszać. Nie powinno też być żadnych restrykcji i rozróżnień dla zaszczepionych i niezaszczepionych, bo w przeciwnym razie szczepionka stała by się tylnymi drzwiami obowiązkowa.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @Srdjan: na pewno wygrał mecz z zawodnikiem sklasyfikowanym wyżej niż wczorajszy przeciwnik Nadala w Barcelonie ...

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Panie redaktorze, czyżby dyskwalifikacja Dzumhura na turnieju w Acapulco w 2021 roku nie pasowała Panu, by o niej wspomnieć - bo to była OSTATNIA dyskwalifikacja w tenisie . Nie twierdzę, że słuszna, ale tak było ...

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Motyka - dlaczego usuwasz komentarze ?

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @sowka: Media nie są wyrocznią. Drażni mnie narzucanie języka przez media, bo tym narzucaniem usiłują stworzyć alternatywną rzeczywistość pasującą im do swoich czy też zleconych celów. To jest wredna metoda, więc między innymi dlatego protesuję, kiedy te media w tym narzucaniu posuwają się za daleko. A co do tego, że Nadal z Federerem się rozumieją ale nie przyjaźnią to już wcześniej pisałam i że nie rozumieją się z wzajemnością z Djokovicem to też się mogę zgodzić. Ale ten brak porozumienia nie dotyczy gry w tenisa i związanych z tym celów sportowych jak to usiłowałeś mi wmawiać, bo cała, trójka miała i ma takie same. Tylko Nadal ma problem, by je wyartykułować. (znamienne, że zawsze na turnieje zabiera z sobą specjalistę od PR). Natomiast brak porozumienia dotyczy otoczki tenisa i czerpania korzyści z swojej pozycji. I w tym Djokovic z swoją empatią i chęcią niesienia pomocy potrzebującym się wyróżnia. Wygląda na to, że Nadal z Federerem tego nie rozumieją.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @sowka: Owszem, wszyscy poznali język szmatławców (jak WP), dlatego na forum zniżają się do tego poziomu i posługują się nim jedynie tępe trolle (jak ty).

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Hehe pierwsze słyszę, że słowo "obsesja" można użyć "nie w negatywnym znaczeniu" ;D Rafa dokonuje dość karkołomnych retorycznych piruetów, podparrzył to u polityków? ;D

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Jasne :D Równie dobrze można twierdzić, że to Rafa ma "obsesję" na punkcie możliwej utraty rekordu wygranych turniejów WS - utraty rekordu na rzecz Novaka ;)

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @annaadamczyk1: Te SyFowe niedouki chyba nie wiedzą, że cudzysłów ma różnorakie znaczenie i zastosowanie - używają go niepotrzebnie, lub nie tam gdzie trzeba.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Panie redaktorze Motyka - bardzo proszę o wytłumaczenie jaki sens ma w Pana artykułach branie pojedynczych słów czy całych zdań w cudzysłów . Na przykład zdanie - Rafael Nadal stwierdził, że Novak Djoković ma "obsesję" na punkcie pobijania rekordów ......albo to zdanie - Djoković podkreślił też, że "szanuje Nadala" i że jego motywacja pochodzi z "miłości do sportu". Jaki w tych Pana zabiegach cel Panie redaktorze ?

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Nadal to raczej ma obsesję na punkcie Djokovica !. Dziennikarz zapytał Nadala o JEGO ambicje, nawet nie nawiązywał do ambicji Djokovica. Jak odpowiedział Nadal na pytanie o Jego ambicjach? Otóż tak, że ponad połowa wypowiedzi na temat jego ambicji dotyczyła Novaka! ...... Naprawdę mam wrażenie, że Novak mieszka w głowie Rafy zupełnie za darmo skoro nie potrafi odpowiedzieć o swoich celach i ambicjach bez nawiązania do Novaka......

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  Stwierdzenie Nadala, że porażka w turnieju nie powoduje jego frustracji, powiedziane w wywiadzie udzielonym bezpośrednio po porażce z Rublowem, kiedy jego frustracja z przegranej z Rublowem biła po oczach jest czystą hipokryzją ....

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @sowka: W wypowiedzi na forum najważniejszy jest sens, którego w twoim wpisie trudno się doszukać.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @sowka: Nie wiem kim dla Federera jest Nadal. natomiast Nadal wielokrotnie w wywiadach zaprzeczył, że Federer jest jego przyjacielem. Jeną z przeszkód by uznać Federera za przyjaciela jaką Nadal wymienił, była właśnie różnica kulturowa między nim a Federerem. Więc Twój wpis to raczej to takie chciejstwo fanów Federera niemające nic wspólnego z faktami - to po pierwsze ...

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  @sowka: a po drugie - jeśli chodzi o to, dla kogo jest najważniejszy w tenisie człowiek niech świadczy fakt, że to Djokovic a nie Nadal czy Federer dba o interesy niżej notowanych tenisistów często kosztem własnych.... Co widać Federerowi i Nadalowi nie mieści się w głowie. I to raczej ta dbałość o własne cztery litery łączy Federera i Nadala najbardziej. W tej kwestii dogadują się nadzwyczaj szybko i łatwo i żadnych wielkich różnic kulturowych nie ma.

 • Hoe Eye lubi Komentarz

  A poza tym co to za pseudodziennikarstwo skoro dziennikarze boją się zapytać Federera o pobicie jego rekordu przez Djokovica , nie mają pytań do Hurkacza zwycięzcy z Miani na konferencji prasowej ale ochoczo wymuszają na Novaku ustosunkowanie się do tego co mówi jego ojciec...