Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Zatrzymanie Cezarego Kucharskiego. Nowe informacje z prokuratury

  Gość chyba przegiął pałeczkę z tymi donosami do mediów i Lewandowski się wkurzył. Wydaje mi się, że gdyby faktycznie Lewy robił jakieś machloje, to by tak chętnie nie pozywał Kucharskiego, bo by coś mogło niefajnego wypłynąć. Widać jest pewny siebie i chce byłego agenta upierdzielić totalnie. Być może gość jak pijaka chciał się przyczepić do Lewandowskich a jak go oderwali to go c**j strzelił. Ciekawe co z tego wyniknie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Handball Typer LM - Runda 6

  1. Porto 29 - 32 Kielce
  2. Celje 33 - 30 Motor
  3. Kiel 32 - 31 Veszprem
  4. Barca 36 - 31 Aalborg

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Europejska. Orlen Wisła - Fivers. Spokojny początek i wygrana wicemistrza Polski

  Wisła musiała popracować na to zwycięstwo. U Austriaków generalnie szara przeciętność (gdzieś środek tabeli ligi polskiej) poza paroma wyjątkami, które ciągnęły grę dopóki sił starczyło. Cały mecz dość nudny, poza może momentem gdy jakimś cudem Austriacy doszli Wiślaków w 1 połowie. Na tyle starczyło sił i umiejętności.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Handball Typer LM - Runda 5

  1. Mieszkow 29 - 29 Pick
  2. Flensburg 32 - 24 Elverum
  3. Vardar 27 - 29 Porto
  4. Kielce 31 - 30 PSG
  5. Motor 26 - 30 Nantes
  6. Aalborg 25 - 32 Kiel
  7. Zagrzeb 30 - 29 Celje
  8. Wisła 32 - 25 Fivers

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Skandal w poznańskiej policji. Koszulka Legii Warszawa służyła za wycieraczkę

  U mnie gdzieś wala się w szmatach stara koszulka Juventusu i nikt nie zrobił z tego artykułu! Powiem więcej, nawet stara rozpruta koszulka reprezentacji Polski na strachu na wróble wisiała. Ja bym pozbawił mnie zaocznie obywatelstwa a na pewno nasłał CBA CBŚ i CBŚP.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PSG z Vive bez Karabaticia. Poważna kontuzja gwiazdora

  W tym wieku zerwanie więzadeł? Według mnie koniec kariery.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Karol Wasiek: Ludzie hejtują Marcina Gortata. Niepotrzebnie. To był wielki sportowiec [KOMENTARZ]

  Pewna era w sporcie jest, dla mnie przynajmniej, ukoronowana sukcesem. Zdobyciem trofeum, dominacją w pewnej dyscyplinie itd. Z tego powodu nie napisałbym o "erze" Gortata, czy Radwańskiej bo poza tym, że byli świetnymi sportowcami nie zdobyli nic spektakularnego. Gortat nie zdobył mistrzostwa NBA, Radwańska nie wygrała szlema a Kubica wygrał 1 wyścig (tu już można by się spierać czy era Kubicy miała miejsce). Co innego z Małyszem, Włodarczyk, reprezentacjami w siatkę/ręczną czy Lewandowskim, który ukoronował swoją erę zdobyciem LM, czy teraz z Igą, Zmarzlikiem. Oczywiście jest to w pełni subiektywna definicja, ale wydaje się dość rozsądna. Era też nie powinna mieć nic wspólnego z popularnością danego sportu. Oczywiście z punktu widzenia Marcina jego era dobiega końca, jako zawodnika, wiele osiągnął i zarobił. Nie wiem czy dość by zapisać się w historii na kolejne pokolenia.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Handball Typer LM - Runda 4

  1. Kielce 33 - 30 Mieszkow
  2. PSG 36 - 28 Elverum
  3. Vardar 27 - 31 Flensburg
  4. Porto 29 - 32 Pick
  5. Aalborg 31 - 33 Nantes
  6. Veszprem 32 - 25 Celje
  7. Barca 38 - 27 Zagrzeb

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Szachy. Jan Krzysztof Duda pokonał mistrza świata, prawdziwego dominatora

  Nie umniejszając nic Krzyśkowi, Carlsen zrobił, aż niezwykły na ten poziom błąd w tej partii i oddał inicjatywę Polakowi. Zdarza się najlepszym, to nie roboty. Fajnie, że Polak to skrzętnie wykorzystał. Brawo!

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Medyczny transfer Orlen Wisły Płock. Zoran Ilić wypożyczony

  Ciekawe czy jakby Wisła zgłosiła się do Jurkiewicza z prośbą o pomoc w tym sezonie czy by się zgodził, czy już spalili wszystkie mosty? Na miejscu działaczy z Płocka dzwoniłbym do niego codziennie o 5.30 i pytał czy już się zgodził dla nich grać. Nawet bym rozważył montaż kranów z Johny Walkerem w szatni.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Handball Typer LM - Runda 3

  1. Mieszkow 25 - 32 PSG
  2. Flensburg 32 - 30 Porto
  3. Pick 31 - 27 Vardar
  4. Elverum 29 - 32 Kielce
  5. Motor 27 - 32 Veszprem
  6. Zagrzeb 30 - 32 Aalborg
  7. Celje 27 - 30 Kiel
  8. Nantes 31 - 33 Barca
  9. Kristianstad 31 - 28 Puławy

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Transfery. Hiszpańskie media: Orlen Wisła Płock zainteresowana Leo Dutrą

  @z Tumskiego Wzgórza: Moya to był całkiem dobry transfer a podobieństw jest wiele. Profil zawodnika, kontrakt itd. Pytanie czy tej roli nie mógłby spełnić jakiś Polak.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Transfery. Hiszpańskie media: Orlen Wisła Płock zainteresowana Leo Dutrą

  Drugi Moya.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Ulga w Kielcach po zwycięstwie nad Pickiem Szeged. "To był nerwowy tydzień. Wiedzieliśmy, że nie możemy przegrać"

  Kulesz nie miał dnia z Węgrami, ale ogólnie jest to zawodnik bardzo wartościowy, z ogromnym potencjałem i do tego młody z szansami do poprawienia swoich umiejętności. Potrzebuje dobrego zmiennika gdy nie idzie i myślę, że takim graczem może zostać Tomek Gębala/ Szymon Sićko. Co do Daniego to wstrzymałbym się jeszcze z ocenami. Być może nie zostanie zawodnikiem wybitnym, ale może być tym kimś kto będzie łatał wszystkie dziury. Solidny w obronie, może grać na lewym, na środku, myślę, że poprawi też rzut z dystansu. Tacy zawodnicy też są bardzo ważni w topowych zespołach. Ja osobiście mam duże oczekiwania (jeśli chodzi o rozwój) w stosunku do 3 graczy: Branko - chłopak ma w ręce petardę. Nie wiem czego mu brakuje, może pewności siebie, ale może być świetnym graczem. Szymon - na razie nie ograny, pełno ma w gaciach, ale jak tą jedną bramkę w meczu z Pickem machnął to z prędkością światła - ogrywać, ogrywać i jeszcze raz ogrywać. To może być zawodnik z najwyższej półki. Tomek Gębala - już teraz jest bardzo dobry w obronie. W ataku na razie niepewny i ewidentnie nie ograny, ale już w Płocku pokazał, że w ręce ma petardę, potrzeba mu tylko pewności siebie i zaufania trenera. To może być zawodnik pokroju Dzidziusia bo ewidentnie ma tendencje to wchodzenia w strefę. Ma też warunki by to robić, bo przypakował konkretnie i kawał z niego chłopa, myślę, że odbyło się to trochę kosztem dynamiki. Coś za coś. Spokojny jestem o skandynawów i Miłosza z nich będą gracze światowego formatu, ale jeszcze nie teraz.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Koronawirus w Orlen Wiśle Płock!

  Pozytywny wynik nic nie znaczy. Znajomy zrobił testy w swojej firmie, na 50 próbek wyszło że 5 osób ma wynik dodatni, powtórzyli testy po 3 dniach i z tych 5 już wszyscy mieli negatywny. Te testy to jest kpina i tyle.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Łatwiej tylko z pozoru. Pełna mobilizacji w Kielcach

  Mecz w Niemczech przegraliśmy robiąc w końcówce bezsensowne zmiany i trzymając na parkiecie zawodników z pełnymi gaciami. Młodzi muszą się jeszcze ograć w łatwiejszych meczach, najlepiej gdy kontrolujemy wynik. +3 we Flensburgu to nie jest kontrolowanie wyniku. Dzisiaj sobie na to nie pozwolimy i wierzę, że 15 minut przed końcem zwycięzca będzie znany, bo nasi zawodnicy podrażnieni przegraną wyjdą na boisku na pełnym zaangażowaniu. Wiem, że potrzeba czasu na to żeby drużyna zaskoczyła, bo mamy bardzo dużo zmian personalnych i potrzeba ogrania, ale jednak wyjściowa 7 to są zgrani ze sobą, doświadczeni gracze. Oni muszą ciągnąć grę w kluczowych momentach.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Handball Typer LM - Runda 2

  1. Kielce 32 -29 Pick
  2. Porto 27 - 26 Mieszkow
  3. PSG 30 - 27 Flensburg
  4. Vardar 28 - 26 Elverum
  5. Aalborg 31 - 29 Motor
  6. Veszprem 33 - 28 Zagrzeb
  7. Kiel 31 - 29 Nantes
  8. Barca 34 - 25 Celje
  9. Puławy 31 - 29 Kristianstad

  CHyba ciut się spóźniłem

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Nieoficjalnie: Liga Mistrzów w polskiej telewizji. Jest nowy nadawca

  No coż, pakiet C+ kosztował mnie w UPC 49 zł miesięcznie. Z czystym sumieniem zrezygnowałem bo jedyne co tam zostało to była ręczna. Eurosport jest w zasadzie wszędzie. Jak nie będą blokowac sygnału z EHF/tv to dla mnie gitara. Transmisja jakaś z EHF będzie czy nie ma nic?

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Francja. Montpellier straci kluczowego gracza? Melvyn Richardson odchodzi z klubu

  Raczej nie te pieniądze i nie ten potencjał przyciągania, żebyśmy wyrwali go z Francji. Obstawiam Kogoś z tróki Barca/THW/Veszprem bo raczej do odwiecznego rywala z Paryża raczej nie pójdzie. Za bardzo przywiązany jest do Montpellier.

 • EQ Iskra lubi Komentarz

  Sam mam licencję PZPN i do dzisiaj zastanawiam się po co ona mi jest. W Niderlandach gdzie pracuję, nawet jej zbytnio nie wymagają. Tak szczerze, wolałbym wysłać dzieciaka do szkółki która ma osiągi i pracują w niej ludzie bez związkowej licencji czy bez wykształcenia wyższego, niż do szkółki która nie ma osiągów i pracują w niej ludzie ze związkową licencją i po studiach. Związki są monopolistami w Polsce i jako monopoliści ograniczają prawo do wykonywania zawodu. Wymagają licencji które nie oznaczają kompletnie nic, bo czasami ludzie bez licencji mają większą wiedzę niż ci którzy mają licencję. W Polsce nawet żeby pracować trener kondycyjny, trzeba mieć licencję. To jest chore, bo szczerze powiedziawszy, każdy fizjoterapeuta ma w tym zakresie większą wiedzę niż trener z licencją czy po studiach.

 • EQ Iskra lubi Komentarz

  Jeszcze raz ja. Szczerze, licencja trenera jest tylko po to aby kneblować trenerom usta. Po nic więcej. Ja gdybym publicznie pojechał po Bońku czy PZPN tak jak tutaj po nich jadę, podając przy tym moje imię i nazwisko, tracę następnego dnia licencję, bo za kwestionowanie decyzji związku, sędziego czy prezesa związku, można ładnie stracić licencję.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Trener Krzysztof Kotwicki stracił kilka lat kariery, teraz może puścić związek piłki ręcznej z torbami

  Należy się chłopu jak psu buda, a związek powinien przeprosić z podkulonym ogonem a potem najlepiej w całości podać się do dymisji.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Handball Typer LM - Runda 1

  1. Mieszkow 31 - 29 Vardar
  2. Flensburg 28 - 30 Kielce
  3. Pick 30 - 29 PSG
  4. Porto 28 - 26 Elverum
  5. Celje 26 - 27 Aalborg
  6. Nantes 27 - 30 Veszprem
  7. Zagrzeb 26 - 31 Kiel
  8. Motor 25 - 32 Barca

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Azoty Puławy rozbiły MMTS i wróciły na fotel lidera tabeli

  Dzidek dorzucił ze 30% siły rażenia do zespołu Azotów. Są mocni w tym sezonie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. 40 minut rozpędzania. Orlen Wisła wygrywa pierwszy mecz w sezonie

  Wysoka wygrana Wisły mnie lekko zaskoczyła, po pierwszej połowie temat był jeszcze otwarty, ale druga to zdecydowana dominacja Płocka. Zabrze mnie lekko zawiodło, spodziewałem się po nich więcej. Krajewski i Mindegia na boisku to też dobre wieści. Daszek pewnie z miesiąc będzie potrzebował.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

LM rusza już w sobotę. Zapraszam do wspólnej zabawy w Menatypera. Zestaw swój skład - ci zawodnicy będą zdobywać dla Ciebie punkty. Poza tym typuj wyniki w każdej kolejce. Ogólny wynik wyłoni największego eksperta wśród kibiców udzielających się na SF. Na drużyny i pierwsze typy czekam do soboty, do godziny 17. Szczegóły wraz ze składami prawdziwych drużyn znajdziesz tu https://sportowefakty....natyper-lm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czar

Cześć. Mam pytanko jak zamieszczać linki do filmików/zdjęć aby były widoczne od razu w komentarzu? W pomocy od stronki nic na ten temat nie ma, a na eksperymenty trochę mi brak cierpliwości. xD
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.