Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • janusz168 napisał/a komentarz do "Zawiedli honorowo", "Emerytura po thrillerze". Niemieckie media gorzko komentują rewanż Bayernu z PSG

  Mecz był bardzo dobry taka porażka boli ale gdyby był R Lewandowski to myślę, że Bayer wygrałby ten dwumecz. Jego zmiennik mimo, że strzelił dwie bramki to był słaby. Po co Lewandowski grał w reprezentacji, to my Polacy jesteśmy winni. Nasza reprezentacja jest kiepska i Lewandowski jej nie uratuje, szkoda jego na te mecze. Jeśli uważacie, że się mylę włączcie YouTube i mecze z MS z 1982 w Hiszpanii. Polska -Peru, Polska -Belgia, Polska -Francja i popatrzcie na grę Z Bońka, A Szarmacha, G Laty, R Kupcewicza i innych wtedy to była reprezentacja a dziś ... Dziś R Lewandowski dla mnie nie powinien marnować zdrowia i rozmieniać sławy na drobne bo i tak skrytykują rodacy a nie ma drużyny Piątek, Milik, Krychowiak itd. to cieniasy do tamtych piłkarzy dużo biedniejszych od nich.
  A jak bardzo był R Lewandowski potrzebny dla Bayer to było widać. Pozdrawiam i przepraszam urażonych, ale odsyłam do YouTube szczególnie na mecz z Belgią bramka Buncol Boniek bramka główka- główka. Publiczność biła brawo na stojąco.

 • janusz168 lubi Komentarz

  Jacy polacy są naiwni myślą że nowy trener to wygramy z każdym hahahahahah

 • janusz168 lubi Komentarz

  Od początku mówiłem, że Węgry to słaba drużyna i spokojnie dało się z nimi wygrać 4:0. Niestety nasi chłopcy wyszli na boisko tak jak przez ostatnie 10 lat wychodzą i dopiero w II połowie zorientowali się, że te ładne nowe koszulki trzeba będzie jednak ubrudzić. Lewy zrobił dokładnie to czego od niego oczekujemy. Cofał się do tyłu i ściągał na siebie dwóch rywali, czym robił pole z przodu dla pozostałych. Jóźwiak wiadomo, super, ale Milik? Szymański? Nie wiem co się z nimi dzieje. Obrona do trampkarzy, a bramkarz no coż. Mógł zachować się lepiej, ale ja wciąż pamiętam Fabiańskiego z EURO 2016, gdzie na 10 karnych, 10 razy rzucił się w inną stronę. Bramkarza absolutnie nie wolno zmieniać!!!

 • janusz168 lubi Komentarz

  najlepszy coach nie pomoże jeżeli zawodnicy nie maja poukładane w głowach, nie może być tak że dobrzy w sumie zawodnicy tak bardzo odbiegają od każdego(!) przeciwnika celnością podań, dobrym przyjęciem , przeglądem boiska i wychodzeniem na pozycję (gra bez piłki) - nasi żadnej z tych cech nie potrafią w sobie wyzwolić - w tym meczu w porównaniu z Węgrami mieli "za wolne nogi" i za sztywne ciała- przyjęcie/obrót i kółko i dopiero szukanie komu podać - to dobre na licealnym boisku

 • janusz168 napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Debiut gorzki, ale z lukrem [KOMENTARZ]

  Pisałem niedawno w komentarzu, że reprezentacji nie będzie można oglądać na trzeźwo, a chwalenie TVP o wyłączności transmisji będzie w sumie nie triumfem a klapą. Pamiętam balon przed EURO 2012 i co wyszło. Dziś mamy przeciętnych piłkarzy oprócz R Lewandowskiego, pozbywają się ich z klubów aby najmniej stracić gwiazdy jak Milik , Piątek itd. Zejdźmy na ziemie i patrzmy realnie szkoda zdrowia i nerwów. Chyba, że chcecie wypić więcej aby się znieczulić. Z Anglią to nie będzie rok 1972 dostaniemy lanie i to 5 lub sześć do zera. Taka jest różnica poziomów naszej drużyny do innych. Jesteśmy na poziomie Azerbejdżanu, San Marino oglądajcie lepiej skróty. Pozdrawiam.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.