Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • krysmet napisał/a komentarz do Polacy nie poszli za ciosem. Porażka naszej młodzieżówki

  ta zbieranina ,zwana Reprezentacja Polski powinna juz przegrac w meczu z Anglia.opacznosc czuwala.Dzisiaj Bozia w konca powiedziala trenerkowi:no chlopie,radz sobie sam i efekt mamy.Zalosny poziom,zalosna gra,beznadziejny trener

 • krysmet lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że ci co teraz najwięcej krzyczą czekali tylko, żeby po meczu powiedzieć, że Polska potrafi wygrywać nawet bez Roberta. A teraz jak nie wyszło to zmienili front i atakują za to, że Robert nie grał. Niektórzy krzykacze poszli o krok za daleko i nazywają ten ruch nawet skandalem. A wiecie dlaczego? Bo całe swoje istnienie w mediach zawdzięczają krytykowaniu. Wytykanie niby błędów dobrze się w Polsce sprzedaje i na tym koniu jadą sobie wszystkie Hajty, Tomaszewskie, Laty, Kowalczyki i inne. Gdyby nie ataki personalne na poszczególne osoby, to ci ludzie po prostu przestali by istnieć.

 • krysmet lubi Komentarz

  Dawać chłopaka do kadry już w listopadzie. Zdecydowanie dobry pomysł.

 • krysmet lubi Komentarz

  Dawac jeszcze kilku z polskimi korzeniamido reprezentacji. pra-pra-Dziadek Bronkowy od "Bulu" zostal zjedzony w Senegalu. To może sciągnąć tym tropem kilku senegalczyków o polskich korzeniach np Sane. Komen

 • krysmet lubi Komentarz

  Wojewoda co tak długo to podpisuje, dać do Dudy on to zrobi w nocy.

 • krysmet lubi Komentarz

  W piłce nożnej tylko chodzi o ... Cash i będziemy mieli go mieli. Oby to nie był podrobiony Cash. Jeżeli miałby być wzmocnieniem na długie lata to jak najbardziej jestem za. Inni mogą korzystać na takich przypadkach więc może teraz warto skorzystać. :)

 • krysmet lubi Komentarz

  I dobrze, niech działają. Bo to już jest totalny absurd. Każdego możesz oskarżyć o rasizm, homofobię czy szowinizm, a jak go uniewinnią z braku jakichkolwiek dowodów to mówisz "ups, sorki, wydawało mi się". Tymczasem niesłusznie oskarżony już dostał łatkę gwałciciela, rasisty i homofoba wraz z wieloma epitetami ze strony kibiców czy mediów. Oko za oko, ząb za ząb, jak niesłusznie oskarżasz, to powinieneś dostawać taką karę jaka groziłaby oskarżonemu.

 • krysmet lubi Komentarz

  Walczyć Panie Kulesza. Tak się buduje autorytet i szacunek. Nie można bezpodstawnie oskarżać. Za chwilę strach będzie z nimi walczyć na boisku bo o rasizm będą oskarżać przy byle faulu. Bo tak im najprościej i jest to wykorzystywanie faktu bezwzględnej walki z rasizmem w piłce nożnej. A sami są największymi hipokrytami i kolonialistami w historii. Nawet jak nie będzie kary to zrobi się o tym głośno i może trochę ten trend wyhamuje.

 • krysmet napisał/a komentarz do PZPN pójdzie na wojnę z Anglikami w sprawie Glika? Oto, co mówią przepisy FIFA

  @smeagol:
  pozwac tych,ktorzy pozwali Glika.Proste

 • krysmet lubi Komentarz

  TRZEBA TO ZROBIĆ!!! Nie ma znaczenia czy Anglik zostanie ukarany! Chodzi tylko i wyłącznie o zrobienie rozgłosu, o nagłośnienie NIELEGALNYCH OSKARŻEŃ Anglika w stronę Kamila! PZPN MUSI TO ZROBIĆ!!!!! MUSI!!!! NACISKAJMY NA NICH!!!!! oD TEGO JEST PREZES KULESZA!!! Właśnie takich działań od niego oczekujemy. Niech chociaż raz sprawiedliwości stanie się zadość, w tym pomawianiu POLSKI o rasizm i homofobię! Niech cały świat usłyszy, że Anglicy to bezczelni kłamcy!!!!!!

 • krysmet napisał/a komentarz do Polska pływaczka nie żyje. Miała 36 lat

  szczepcie sie dalej.Nauczyciele,sportowcy-szczepcie sie

 • krysmet napisał/a komentarz do Niepewna przyszłość Vitala Heynena. Kibice jasno wyrazili swoje zdanie

  Tylko Grbic moze cokolwiek zrobic z ta rozkapryszona grupa ludzi udajacych dzisiaj profesjonalnych siatkarzy.Grbic na trenera a Kubiak i Fabianek jak najdalej od zespolu a "stary" Drzyzga jak najdalej od mikrofonu Polsatu

 • krysmet lubi Komentarz

  Byłeś kiepskim zawodnikiem,ale komentatorem to wręcz beznadziejnym.Twoje ciągłe ględzenie wręcz przeszkadza.Daj sobie już spokój z komentowaniem.A ta opinia o trenerze jest najlepszym dowodem.

 • krysmet lubi Komentarz

  Panie kaziewic jestes pan takim samym błaznem jak nowrocki...Kiedy siatkarki napisaly list o wywalenie nieudacznika ...To juz wtedy mial wyleciec na pysk...6 lat zmarnowanej kadry..

 • krysmet lubi Komentarz

  Były REZERWOWY polskiej reprezentacji jest lansowany przez nieuków sportowych na alfę i omegę siatki. Niestety wzrost u niego jest odwrotnie proporcjonalny do rozumu.

 • krysmet lubi Komentarz

  Kadziewicz nie kadź ten nieudacznik to dzieci w żłobku nie powinien uczyć wuefu

 • krysmet lubi Komentarz

  ...jakim cudem trener który nic nie osiągnął z kadrą idzie trenować mistrza z Polic i jeszcze chce oba stanowiska, to się w pale nie mieści, współczuję dziewczynom z Chemika i gratulacje dla kadrowiczek...:)

 • krysmet lubi Komentarz

  Nawrocki powinien być zwolniony już co najmniej dwa lata temu, panie ekspercie.

 • krysmet lubi Komentarz

  Tak pan ekspert Kadziewicz ma rację, że powinny obowiązywać takie same standardy powoływania i odwoływania trenerów kadr narodowych żeńskiej i męskiej. Nie jest tajemnicą, że pan Kadziewicz ma zastrzeżenia do pracy Vitala. Ma prawo, tylko szkoda, że wykorzystuje to w taki sposób. Gdyby PZPS stosowało takie same standardy to trener Nawrocki już od 2 lat nie pełniłby roli selekcjonera żeńskiej reprezentacji. Mam wrażenie, że ta obecna odmowa pełnienia przez Nawrockiego jednoczesnych ról trenera klubowego i kadry wiąże się z możliwością "pozbycia" się go z funkcji selekcjonera w białych rękawiczkach, nie przyznając się równocześnie do totalnej porażki jaką obserwujemy od 2 lat związaną z powołaniami i grą dziewczyn. Nie wiem, ale wygląda na to, że nasza żeńska liga i kadra są tak nie istotne, że można zatrudniać trenera do najlepszego klubu w lidze, który od 6 lat nie miał do czynienia z pracą w klubie i na dodatek nie ma żadnych znaczących osiągnięć w prowadzeniu w tym czasie reprezentacji tego kraju. W jednym się w 100% zgadzam z Panem Kadziewiczem, Panowie od szkolenia w PZPSie, może czas albo podać się do dymisji albo wreszcie wziąć się za robotę. Mam szczerą nadzieję, że nowy Prezes (oby to był Świderski) nie będzie bał się przewietrzyć tego zarządu i może wreszcie zawita tam jakaś była siatkarka z naszych złotek chociażby. Bo to skandal aby w obecnych czasach nie było tam żadnej reprezentacji kobiet. I proszę mi nie mówić, że nie ma takich, które by się do tego nadawały. Są tylko panowie muszą wreszcie zrobić trochę miejsca. Niech wreszcie znajdzie się tam ktoś komu faktycznie będzie leżała na sercu żeńska reprezentacja, jak i żeńska ligowa siatkówka.

 • krysmet lubi Komentarz

  Kadziewicz to taki sam nieudacznik jak Nawrocki więc go broni ale strasznie głupio !!!!

 • krysmet lubi Komentarz

  Panie Kadziewicz nie wiem jakim mianem Pana określić, pozostaje tylko- skończony idiota.
  Wbij Pan sobie do tego pustego łba, że pozwolono odejść z honorem temu nieudacznikowi, powierzając czołowy Polski klub człowiekowi bez honoru, pozbawionemu jakiegokolwiek autorytetu. Chemik jest samoistnym samograjem nastawionym na wygrywanie, chociaż jedynie na Polskiej arenie i i nawet ten wybitny destruktor nie zdoła, prawdopodobnie tego spitolić przez jeden sezon. Tak więc proszę Pana, aby wspólnie ze swoim kumplem Nawrockim, podziękował Pan zarządowi ( mam nadzieję ustępującemu ) PZPŚ za takie rozwiązanie.
  Mam nadzieję, że skończy Pan swoje wypociny na temat trenerów, chyba, że może sam Pan chce objąć któreś stanowisko. Na razie życzę powodzenia w nowej edycji tańca z " gwiazmi ".

 • krysmet napisał/a komentarz do Klubowe mistrzostwa świata bez gospodarza! Japonia rezygnuje z organizacji

  Panie Boniek,a moz etak cicha rekomendacja Polski ,jako organizatora?Znowu bedzie "przyjemnosc" goscic ang kibicow,angielskich "nierasistow" z Chelsea FC.co pan na to?

 • krysmet lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.