Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• vanity napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Liga Europejska. GOG - Orlen Wisła. Było źle, ale nie wszystko stracone!

@Wiślak zks : muszę przyznać, że potraficie się cieszyć w Płocku z małych rzeczy i chwała Wam za to. Podejrzewam, że jakby istniał puchar intertoto EHF, to byście się radowali, że przegraliście np. raptem jedną bramką z v-ce mistrzem Litwy a Iskra aż 3 z Nantes i to u siebie! ergo jesteście lepsi :)

• vanity napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Koniec. Łomża Vive Kielce odpadła. Jednobramkowa zaliczka nie wystarczyła

czasami mam wrażenie, że śmieszni "2 koledzy" z Płocka mają rację co do niektórych naszych kibiców... Dramaty, katastrofa, wywalanie trenera i połowy drużyny etc. etc.... Pytanie zatem: czy Iskra była o jeden mecz z flensburgiem od zajęcia 1 miejsca w grupie LM? ano była. Czy przegraliśmy z ogórkami czy z poważną ekipą w drugiej rundzie LM? ano z poważną ekipą. I teraz pytanie klucz. Skoro wszystko wczoraj było tak źle - bo czytam, że atak, obrona i bramka nie grały i w ogóle katastrofa to jakim cudem do ostatniej minuty ważyło się zwycięstwo? Odpowiedź jest tak naprawdę w jednej statystyce czyli 15-7 w obronach i Wolf na 17 procentowej skuteczności. Nie chodzi o zrzucanie całej winy na Andiego, ale jak na takim poziomie rozgrywek wygrać z taką drużyną przy takiej różnicy jaka była wczoraj w bramce. Dodajmy do tego 3 niewykorzystane karne i wychodzi, że ten wynik powininen być jeszcze gorszy. Nie chodzi bynajmniej, że chcę nas chwalić za przegrany dwumecz, bo biorać pod uwagę wszystkie elementy gry uważam, że odpadliśmy zasłużenie ale też znajmy proporcje i nie piszmy kocopołów o katastrofie bo co poniektórzy to mam wrażenie, że już włosy wyrwali i długopisów szukają, żeby wypowiedzenia podpisywać dla TD najlepiej z Bertusem i połową drużyny ;)

• vanity napisał/a komentarz do Afera po meczu Łomża Vive - Orlen Wisła. Płocczanie składają protest!

Pilne!!! Sprawdzone info. Związek bardzo poważnie rozważa postulaty zgłoszone przez niejakiego Maxiego 102 i Wisła1947 w kontekście wykluczenie Iskry nie tylko w tym ale i następnym sezonie !!! A mówiąc poważnie. wiem że chłopaki trolują cały czas ale chyba nawet troling powinien mieć jakiś poziom nie przekraczający granic groteski ;)

• vanity otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

Komentarze i sugestie kolegów Maxi-102 i Wisła1947 o tym, co to Związek powinien zrobić Iskrze i TD przypominają jak to kiedyś ujął Rafał Ziemkiewicz "mokre sny impotenta" i niezmiernie bawią. Niedługo pojawi się koncepcja, żeby odebrać wszystkie mistrzostwa z czasów TD ;) Pomijając tę groteskę, to może i dobrze, że złożyli ten protest. Zważywszy na różnice w poziomie i fakt, że od wielu lat Wisła nie zagroziła Iskrze w walce o mistrzostwo , to "święta wojna" zaczynała być wojną tylko z nazwy. Może trochę dodatkowych emocji sprawi, że mecze również dla zawodników nabiorą jeszcze większego znaczenia a nie zamienią się w "letnią wodę w kranie" i kolejny mecz do odfajkowania w wygranej lidze.

• vanity został fanem tagów: Liga Mistrzów, EHF, Gala PGNiG Superligi, PGNiG Puchar Polski, PGNiG Superliga Mężczyzn, Łomża Vive Kielce

• vanity otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.