Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  "Mianowicie, okazało się, iż na stadionie w Częstochowie doszło do dużej awarii wodociągu, która prawdopodobnie spowodowała, że woda od wielu dni podmywała tor." - ty Ostaf frajerze , ty chyba pomagasz Świącikowy te pierdoły wymyślać

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. Cieślak otwiera drzwi do kadry przed Janowskim: Musi tylko wyrazić chęć

  @stary_trener: pierwszy to był szmaciarz ostafiński który podważył l4

 • opolanin 75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takich jak Gajewski nie powinno być w parkingu ani to znawca ani menago tylko wszędzie węszy jak szpicel

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Oby te eksperymenty nie skończyły się tak samo jak w Pile.Był żużel i już go nie ma. W Opolu jest prezydent co nie lubi żużla.Z wielką łaską daje na ten sport pieniądze.Wcześniej już powiedział,że on liczy na wyniki sportowe. taka piłkarska Odra Opole nawet jak spadnie do 2-ligi to i tak im nowy stadion wybudują.Kolejarz nawet jak awansuje to i tak będzie musiał jeździć na ty samym obiekcie co ma.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  @UNIA LESZNO kks: Miejsce w tabeli już nieważne bo czy będą drudzy czy trzeci to bez różnicy.Oni powinni już myśleć jak zatrzymać Mastersa bo to materiał na zawodnika 10+ w drugiej lidze.I pierwsze co to powinni podziękować Pedersenowi i na następny sezon nie brać zawodników którzy już są na końcu kariery.Zainwestowac w jednego pewnego seniora jak na drugą lige np. Kacper Gomólski to raczej pewniak na drugą ligę.Jeszcze jednego takiego zagranicznego seniora na 10+ i dwóch zawodników na 7-8 punktów oczywiście jeden Polak minimum.A na samo zakończenie wziąść jednego porządnego juniora drugi to będzie gość o ile będzie dalej takie coś.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Kompromitacją jest to kto tego Tondera wystawił pod nr seniorskim do meczu :)

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Koronawirus pretekstem do samorządowych cięć na wsparcie klubów żużlowych

  Większego buca ciężko spotkać

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Szacunek dla tego chłopaka. W świecie pseudo maczo popierdulek i kłamców trzeba mieć jaja aby się przyznać ze się czegoś boisz. No i rozważna decyzja. Jest świadom tego ze jego umiejętności są na razie za niskie na Ekstraligę.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  @Zielakowski: Ja myślę że Chmiel i Woryna mieli trochę więcej umiejętności. A ci młodzi nawet nie mają możliwości trenować więc jak mają się oswoić i nauczyć czegokolwiek. Szkoda mi tych chłopaków.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Trzeba stanąć w obronie tego chłopaka. Nie jest gotowy na jazdę, ale coś mi się widzi, że to nie jest jego wina! Powinien dużo trenować, zaliczyć dużo młodzieżówek, nabrać pewności i umiejętności. I dopiero potem zaliczać debiut ligowy. I nie na siłę, gdy zwyczajnie po ludzku nie jest na to gotowy!!! Kibicuję Rybnikowi, ale to co zrobił ogólnie przed sezonem Mrozek to jest kpina.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzcja,skoro zawodnik odczuwa strach to wszystko jest z nim w porządku,normalana rzecz.Motocykl żuzlowy to "kawał" wymagającego sprzętu,jesli nieczuje się nad nim panowania to lepiej odpuscic dalszą jazdę.
  Także głowa do góry Kacper ,decyzja jak najbardziej pozytywna.
  Pozdrawiam - kibic.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Zaczyna się sprawdzać moja prognoza o rezygnacjach na biurku prezesa, pierwsza już jest. Ale do rzeczy. Zaczyna się mścić brak szkolenia młodzieży, bo pieniądze zamiast na młodzież szły na dofinansowanie pierwszej drużyny. Nawet przed tym sezonem młodzież nie trenowała oprócz Giery i Tudzieża, którzy byli przewidziani do drużyny. Wystarczył pechowy wypadek Giery i mleko się wylało.Na gwałt "pozwolono" Kłosokowi zrobić 2kółka przed pierwszym meczem na wątpliwej jakości sprzęcie i efekt widzieliśmy. Teraz jest podobna sytuacja z Wypiórem, który nie wiadomo kiedy ostatni raz siedział na maszynie. I w ten sposób kolejny zawodnik zostanie rzucony na głęboką wodę bez objeżdżenia i bez sprzętu Efekt takiej polityki klubu patrz pana prezesa są takie , że młodzieżowcy nie są w stanie przywieźć punktów należnych z urzędu. Dlaczego ta młodzież nie trenuje codziennie kiedy wiadomo, że ma braki. Ja wiem, że to są koszty, ale coś za coś.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Sorki, ale junior mający startować na poziomie ekstraligiwym powinien mieć przejechane co najmniej 20-30 biegów w zawodach rangi międzynarodowych pucharów czy MDMP. Wpuszczanie chłopaka po licencji to prosta droga do kontuzji albo do psychicznych urazów- co właśnie widzimy.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Kacper graty, że na tor wyjechałeś. Nie jeden by nie wyjechał. Co mogłeś zrobiłeś...Poza tym jesteś winien kratę browara Norbertowi Krakowiakowi któremu gratuluję refleksu bo było blisko.......Wirażowego wypie....ć w trybie natychmiastowym.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Ten chlopak byl absolutnie nie przygotowany do jazdy w meczu ekstraligowym. Mrozek i tak zwany trener Kedziora powinni sie za siebie wstydzic ze pozwolili mu wyjechac na tor. Jezeli Kacper Klosok mysli o kontynlowaniu swojej przygody z zuzlem powinien to robic w jakims innym, bardziej profesjonalnym klubie bo to co w tej chwili dzieje sie w ROW-ie to poprostu blazenada.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Chłopak ma jeszcze 16 lat, dziękujemy prezesie ze zraził Pan chłopaka do żużla, pewnie znajomi na fb się śmiali itd. Ale to młody chłopak który nie miał okazji trenować, przez kogo? Wąsiaty jesteś winny wszystkiemu co złe od jakiegoś czasu się dzieje w klubie miej honor i odejdź. Kacper trzymaj się młody chciałeś dobrze, nie twoja wina że takie rządy w klubie, może w takiej Częstochowie czy Lesznie by wykorzystali twój talent. Jesteś młody wszystko przed tobą.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Za takie "szkolenie" młodzieży ROW powinien kary dostać. Jak można młodemu chłopakowi robić taką krzywdę.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Ja nie kojarzę, żeby ten zawodnik oprócz zrobienia licencji startował w jakichkolwiek zawodach. To co zrobili trener, kierownik drużyny i prezes powinno być ostatnią rzeczą jako ludzie działający w sporcie. Tak nie postępują pedagodzy a raczej pe...

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. Motor - Moje Bermudy Stal. Przetasowania w ekipie gości. Powrót Pawła Miesiąca [SKŁADY]

  @Siwy nh: Nim napiszesz następny post proponuję zakup słownika języka polskiego i jakieś korepetycje

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. Menedżer Falubazu: to siódme miejsce już mamy. Vaculik się obudzi, to pojedziemy o więcej [WYWIAD]

  @real_M: Piszesz pierdoły i lepiej zamilcz

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  @marbet70: Typowy Rusek cebulę by wpi...lał gdyby nie Polska liga.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Słusznie. Po co w el.do GP w Polsce nominowanych jest 64 zawodników , skoro do el. światowych wchodzi 4-5 ?
  Po co w el. do GP 64 różnej maści zawodników , którzy nie mają ŻADNYCH szans na awans ? Od dolnych "rejonów" trzeba wszystko uprościć, zrobić luz w kalendarzach, tak aby zawody gdziekolwiek były WYDARZENIEM a nie turniejem o troki od kaleson.

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. Dwóch mechaników straciło pracę, pozostali mają gwarancję zatrudnienia do lipca

  @rycerz_mowiacy_ni_ni: A nie pomyślałeś że niektórzy robią to też z pasji

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. Nietypowa historia Wadima Tarasienki. Przyszła żona zlitowała się nad nim... w ringu

  Komentarz Usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.