Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bangla

  Boże zlituj się kogo na prezesa.To powinien być były sportowiec który coś osiągnął w tej dyscyplinie.Gosc nie umie się dobrze wysłowić a pojęcie o siatkówce ma żadne.

 • Bangla

  Sprzedał się za kasę.Piłkarze od tych zarobków dostają na głowę,obniżyli im trochę kasy z powodu koronawirusa i od razu foch.Gdzie jest jakaś granicą rozsądku w zarobkach piłkarzy.Sławe przelicza się na kasę,a co na to inni sportowcy.

 • Bangla

  80% Polaków sądzi że nie zdobędziemy medalu na igrzyskach Skąd ten brak wiary w naszych olimpijczyków.Czy medale są najważniejsze czy osiągnięcia indywidualne.17 letni pływak z naszego kraju osiąga w debiucie finał na który czekaliśmy 12 lat i osiąga 8 miejsce.Kajakarka górska osiąga 5 miejsce w finale pokazując klasę.Wymieniac można więcej.To jest cała esencja sportu.

 • Bangla napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Haman.Pierwsze 3 litery nazwiska wszystko tłumacza.Gdyby nie lewy to Bayern nie zaszedł by tak wysoko.Polak w Niemczech najlepszy to brzmi strasznie ,dlatego tak pana Hamana to gryzie strasznie.Gerd Muller to legenda Bayernu a tuż za nim lewy.Rekord należy do nich obydwu.

 • Bangla napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mamy tenisistkę światowego pokroju i najlepiej narzekać bo błędy popełnia.A kto ich nie popełnia.Jak nie ma sukcesów narzekaja jak są sukcesy narzekaja.Polska mentalność przykra bardzo

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.