Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • LindaCuba

  To nie Lewy chce odejsc to Oli Kahn nie chce starego zawodnika i dlatego tez Rummenige odszedl 6 miesiecy wczesniej. Nie chce miec nic wspolnego z tym do czego zmierza Oli Kahn.

 • LindaCuba

  Rasizm. Czysty, ordynarny rasizm. Gerd strzelał bramki bo był sportowcem, Lewandowski nie może bo nie jest Niemcem. Trzeba mieć niesmowitą "odwagę" lub być glupim by otwarcie wypowiadać rasistowskie przekonania w kraju w ktorym obchodzona jest właśnie teraz, rocznica wydarzeń w Halle. Gratulacje dla niemieckich dziennikarzy i władz Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

 • LindaCuba

  W roku 2022 juz nikt nie bedzie chcial kupic Lewandowskiego bo sezon 2021/2022 bedzie mial marny przez taktyke ulozona przez... Oli Kahana.

 • LindaCuba

  Jelśi Lewy nie odejdzie tego lata za rok kupić go nikt nie będzie chciał. Oli Khan z nowy trenerem tak ustawią taktykę gry, że Lewy nie będzie miał mozliwości strzelać dużej ilości bramek i dlatego też straci na swej cenie. Teraz póki duet Oli Khan i nowy trener się jeszcze niedogadali. Ostatnia szansa, bo potem nie będzie żadnego potem. Kasander.

 • LindaCuba

  Lewandowski odejdzie bo chce tego Oli Khan. To on stoi za całym bałaganem z Hasanem. A nowy trener nie postawi nawet jednego euro za "starego" zawodnika. Potem odejdzie jeszcze 6 następnych i na końcu "wyleci" sam Oli Khan. Przyjemnego lotu i twardego lądowania Oli.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.