fluid - komentarze

 • fluid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy uważam, że Roger świadomie opuścił turniej w Monte Carlo i Rzymie , których nigdy nie wygrał ?

  Zdecydowanie tak . Smutno jest grać w turniejach, w których nie ma się żadnych szans na wygraną .

  Czy uważam, że występ w Genewie i Francji na FO to czysta kurtuazja ? - zdecydowanie tak .

  Roger skupia się i jedynie poważnie podchodzi do Wimbledonu , co zasadniczo dziwi , bo Novak Djokovic już wybił Rogerowi Wimbledon z głowy, szczególnie ostatnim razem .

 • fluid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Motyka - dlaczego usuwasz komentarze ?

 • fluid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie zapamiętałem nic pozytywmego z występów Hurkacza w Monte Carlo tak jak mało kto za kilka lat będzie pamiętał o tym , że Hurkacz wygrał Miami 2021 . Jedyne co utkwiło mi w pamięci to żałosna konferencja prasowa po wygranym meczu Hurkacza z Thomasem Fabbiano i jego pusty śmiech w odpowiedzi na brak pytań że strony dziennikarzy. Ta konferencja prasowa pokazała, że Hurkacz w medialnym świecie tenisa ziemnego tak naprawdę nie istnieje . Możecie tworzyć dziennie po kilka pochlebnych artykułów na temat Hurkacza ale to i tak ani chwały ani splendoru mu nie przyniesie .

 • fluid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie zapamiętałem nic pozytywmego z występów Hurkacza w Monte Carlo tak jak mało kto za kilka lat będzie pamiętał o tym , że Hurkacz wygrał Miami 2021 .

  Jedyne co utkwiło mi w pamięci to żałosna konferencja prasowa po wygranym meczu Hurkacza z Thomasem Fabbiano i jego pusty śmiech w odpowiedzi na brak pytań że strony dziennikarzy.
  Ta konferencja prasowa pokazała, że Hurkacz w medialnym świecie tenisa ziemnego tak naprawdę nie istnieje .
  Możecie tworzyć dziennie po kilka pochlebnych artykułów na temat Hurkacza ale to i tak ani chwały ani splendoru mu nie przyniesie .