dzemba_zg1 - komentarze

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Niedzielne mecze oczami Bartłomieja Czekańskiego

  fakt, teraz jego wypowiedzi na temat stylu jazdy Dudka będą wiarygodniejsze, przecież czekan to specjalista i wirtuoz, niedościgniony wzór jazdy na motorze, więc jego opinia jest zawsze jedyną i najświętszą prawdą. Ciekawe czy teraz w każdej swojej wypowiedzi, felietoniku, typowaniu na SF będzie się żalił na złoto zdobyte wczoraj, że to fakt, niesprawiedliwość i w sumie najlepiej gdybyśmy nie zdobyli medalu. Pewnie w ostatnim biegu trzymał kciuki za Jensena a nie Hampela, ot podły i zawistny człowiek.

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Niedzielne mecze oczami Bartłomieja Czekańskiego

  obraża bo słowa z butów wystaje, nie może przeboleć wczorajszego złota to wyżywa się na wszystkich. Od taki to pseudo inteligentny dziennikarzyna

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Niedzielne mecze oczami Bartłomieja Czekańskiego

  Dokładnie, dobry frustrat z niego. W typowaniach już musiał rzucić się na Dudka, jakby ten mu coś zrobił, na Cieślaka, do tego cytując niby słowa Golloba. Ładnie ma nierówno pod sufitem, lubię takich frustratów, zawsze dostarczają dużo zabawy swoimi chorymi tekstami. Widać, że zawiść mimo złota jest większa, musi dorzucić swoje 3 grosze i zamiast odszczekać ostatnie swoje wypociny to dalej brnie odkrywając głębię swojej ignorancji i zawiści.

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do W piątek nowy gracz w Stelmecie?

  Po wysluchaniu wczorajszego wywiadu z Panem Jasińskim jestem dużo spokojniejszy. Widać, że on i Czarkowski wiedzą co robią. Mają plan, zdrowe myslenie, bez przepłacania np Hosleya żeby nie było dysproporcji w kasie dla wszystkich zawodników. Bardzo mądre podejście. W piątek pewnie Zamojski, czekają na lige letnią, zobaczymy kogo tam wypatrzą, poźniej pewnie albo Czyż jeśli nie dostanie szansy w NBA (a pewnie nie dostanie) i może Ignerski? Nie ukrywał, że złożyli propozycję Kaletiemu, Ignerskiemu, Czyżowi, po przyjściu Cela to chyba odpadł Dylewicz, z Hrycaniukiem nic nie wiadomo. Tak jak powiedział, teraz nastawiają się na pozycję 4-5, miało być dużo kasy na pozycję 3 (czyt. Hosley) to teraz zmiana koncepcji i obstawianie pod koszem. Dobre myslenie, zwłaszcza że jak będzie Zamojski i Koszarek to ma kto rzucać z daleka (Cel też potrafi) a zobaczymy jeszcze kogo znajdą na 2 rozgrywajka i na 3. Powodzenia Panowie, na pewno podejmiecie dobre decyzje.

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Hosley odchodzi ze Stelmetu!

  wyostrzył Ci się żarcik, szkoda że jak on dzielił i rządził w polskiej lidze to Ty nie chodziłeś ze śliniaczkiem. Na takie teksty wyrywasz panny? Nie dziwne że tylko korki się na to złapał.

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Hosley odchodzi ze Stelmetu!

  idź frustracie leczyć kompleksy tam gdzie kogoś to obchodzi. Żale wylewaj na mszy niedzielnej a nie tutaj.

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Osłabione Byki pogrążyły Gryfy - relacja z meczu składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Fogo Unia Leszno

  Niektorzy wieszali psy na Zengocie, mowili ze po co on Unii, leszczyniaki wyzywali po meczy w zielonce a zobaczcie jak ładnie jeździ, 11+1 za takie pieniadze i KSM na wyjezdzie? puknijcie sie nastepnym razem w łeb jak Wam przyjdzie do głowy jechać po Grześku. Jest bardzo dobrze Zengi, oby tak dalej !!! A Polonia niestety już pewna spadku jak Start. Troche szkoda, ale Hancock pocieniował kilka spotkań, Buczek też a dzisiaj Hans i spadek...Kto ostatni? Sparta czy Gorzow? a moze Rzesza sie jeszcze postara o spadek?

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Bezbłędny Hampel - skrót meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (wideo)

  wow ale skrót, postarali się nie ma co

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Hosley odchodzi ze Stelmetu!

  Ostatnio Czarkowski powiedział w wywiadzie, że zastal wzmocni 3-4 nowych zawodników. Mam nadzieję, że chodziło mu tylko o polaków a nie wszystkich bo w przeciwnym razie będziemy słabsi niż w tym roku. Już odeszła najsilniejsza czwórka, podstawowi gracze w ilości 4: Stevic, Borowniak, Hosley i Hodge. Przyszedł Cel i do niego jak ma przyjść 3-4 w sumie to jakościowo na pewno nie będą lepsi niż Ci co odeszli. Tak więc musimy ilościowo poszukać, dobrych zawodników, jeszcze minimum 2-3 polaków np. z plotek to Czyż, Zamojski (mówi się że zaklepany na 2 lata),Ignerski,Dylewicz, Hrycaniuk (teraz jak już jest kasa z kontraktu Hosleya to można powalczyć o nich z Turowem) a do tego znaleźć dobrych 3 zagranicznych grajków - jak dla mnie na pewno rozgrywającego bo Koszarek nie wydoli (a Mantas za słaby) i silnego fizicznie centra do przestawiania pod koszem. Póki co mamy Cela, Koszarka, Srokę, Matnasa, Chanasa czyli na dobrą sprawę prawie nic. Jeden rozgrywający, Cel na 4 i Sroka wieczny walczak na 3. Brakuje bardzo dużo, po odejściu Hosleya robi się nie wesoło. Nikogo pod kosz, nikogo na 2 i 3. Skończyły się żarty i nie ma co mówić o 3-4 nowych zawodnikach tylko o 5-6 na równym wysokim poziomie, inaczej będzie ciężko o obronę tytułu i zwycięstwo w jakimkolwiek spotkaniu w Eurolidze.

  Póki co nie widać dobrych stron wygrania TBL i pokazania się w Europie, najlepsi się wypromowali i uciekli a nowych ciężko znaleźć. Oby się udało i klub postarał się o mocnych liderów, bo takich nam trzeba po odejściu aż 4 z tego sezonu.

 • dzemba_zg1 napisał/a komentarz do Zabrakło Żurawskiego - relacja z meczu Franz Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

  Matczak widze sie rozkrecil, dobra skutecznosc, troche asyst, 2 przechw, 2 straty, EVAL 20, w sumie niezle. Moze ktos przyblizyc jak sie prezentowal?