dzemba_zg1 - lubi

 • dzemba_zg1 lubi "Rywale powinni się nas obawiać" - echa prezentacji Stelmetu Falubazu 2013

 • dzemba_zg1 lubi Komentarz

  ja wiem ze ty byś wolał żeby bło 100 procent ale tak rzadko bywa, u nas w druzynie z rzutami słabo kto ma rzucać jak nie hodge ? i wyjasnij swoje oskarżnie że hodge nie dzieli sie piłka jest komiczne :) pozatym jak jestes taki HO HOjrak to zobacz staystyke z osttaniego meczu eurocup 7/7 za 2,3/6 za 3,4/4 osobiste chyba jednak wolno mu duzo rzucac pozdro

 • dzemba_zg1 lubi Komentarz

  nie bedzie sprawy bo to wyczyscimy ja usune swoj komentarz tamtego goscia juz usuneli mysle ze dobrze ze hosley dzisiaj posiedzial w czasie meczu na lawce w waznych momentach juz kilka razy pokazal ze moze zawalic :) ale w koncowce jego gra byla zadowaljąca mecz wygrany najwazniejsze :)marcin dzisiaj szalał z faulami nie podobało mi sie, walter też dzisiaj szybko faule nałapał i jeszzce z lawki technik wczul sie w role uvalina :), seweryn pokazał że nadaje sie do drużyny :)

 • dzemba_zg1 lubi Komentarz

  Borovnjak: mecz numer 1 - 26 pkt, mecz numer 2 - 24 pkt, mecz numer 3 - 24 pkt. Średnia prawie 25 pkt w meczu.
  Łapeta: ...a kto to jest Łapeta?
  Mantas grał dziś fatalnie, walił na pałę za 3, trafił ledwie 1 raz, do tego miał 2 straty, FATALNIE! rozegrał ostatnią akcję w 4 kwarcie gdzie mieliśmy ponad 10 sekund akcji i szansę na wygranie całego meczu bez dogrywki. Na szczęście świetnie trafiał osobiste, jak to zazwyczaj znakomicie Litwini robią.
  Hosley niby punktów nie zdobył, ale grał też bardzo krótko. Zastanawiam się czy tam czasem jakiegoś konfliktu nie ma. Przecież on dziś powinien spokojnie wejść na rozegranie za Mantasa, jak Hodga nie było. A wszedł dopiero jak Seweryna nie było.
  Trochę mnie Kamil zawodzi ostatnio, chyba mu więcej grania potrzeba, żeby się rozrzucał, no ale ciężko się przebić i cieniuje.
  Fajne punkty zdobył Seweryn. Typowy zadaniowiec.
  Sroka też mnie przyzwyczaił do tego że w każdym meczu ma przynajmniej jedną trójkę, ale po CH*J był ten techniczny?
  Po jego techniku straciliśmy łącznie 5 pkt. [2 trafione osobiste+ akcja 2+1].Co to oznaczało w konsekwencji meczu z dogrywką chyba nie muszę mówić. U nas to zawsze ktoś musi wypalić z głupim technikiem, jak nie Sroka to Hodge, albo Uvalin. Takie coś często gęsto się mści.
  Hodge i Stević znakomicie.

  Dylewicz: czułem że się wystrzela, nie da się na takich obrotach i skuteczności grać całego meczu. Podobały mi się jego 2 akcje do linii zakończone wsadami, ale potem ktoś w ZG odrobił lekcję i mu te zagrania uniemożliwili podwajając przy linii.
  Bardzo podobała mi się gra Waczyńskiego.