Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  hahahaha jakie jaja cyrk telewizyji?? wio na drzewo z kuchniami..

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  pogonić tego Majewskiego z tą kuchnią polową gdzie sama łacina leci... i to ma być atrakcyjne, w du...e sobie to wsadźcie. Taka sama błazenada infantylnych facetów co z tym junakiem.

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  Koniec z oglądaniem tego czegoś zwanego Magazynem Żuzlowym, tylko mi ciśnienie podnosili Junakiem. Prezesi ekstraligi niech zaczną działać, bo za chwilę będą mieli mikrofony w kiblu, bo nsport kręci big brothera żużlowego, bo dają pieniądze i mogą wszystko.

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  Co za kpina. To niech tv jeszcze ładuje się do szatni piłkarzom w czasie przerwy.
  Jak jest możliwość to ok, niech ta kamera się tam kręci. Ale bez przesady!! Jeśli ludzie z tv wpychają się między członków drużyny w momencie narady, podkładają mikrofony i kamery pod twarz i przeszkadzają, to czego się spodziewać? Dojdzie do tego, że narady będą robione przez telefon czy teams'a, a każdy będzie siedział w swoim boksie skitrany za sprzętem, żeby nikt nie właził mu pod nos. Wywiadu cholera nikt nie umie przeprowadzić, ale z kamerą to do kibla wejdą za jednym czy drugim. W każdym parkingu powinny powstać 2 strefy neutralne (dla obu drużyn), aby ekipy mogły tam spokojnie i bez natarczywości osób zewnętrznych tam się naradzić, pogadać, ustalić coś. Wstęp tylko dla osób bezpośrednio związanych z klubem - trener, menadżer, zawodnicy, mechanicy + ewentualnie osoby funkcyjne (typu służby medyczne).

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  To już gruba przesada aby karać jakąkolwiek drużynę za chwilę autonomii. Zgadzam się z prezesem Rusieckim który stwierdził:" żeby chociaż dźwięk był wyłączony."

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  Do telewizji Canal Plus eleven czy jakiejkolwiek kto tam rządzi może i kupiliście sobie najlepszą liga na świecie b podbić oglądalność i zarobić ale pamiętajcie kibice nie są na sprzedaż masz sobie nie kupiliście

 • Expert 4653 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  Jak podpisywało się umowę z TV to oczy aż się błyszczały z milionów, a umów nie miał kto przeczytać. Sprawa jest prosta jak drut. Leszno albo złamało zasady umowy, albo nie.

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  Wymusili pewnie w umowach to, że będą wchodzić kiedy i gdzie zechcą.
  Telewizja powinna jednak brać pod uwagę, że rodzaj "intymności" jest potrzebny.
  Ciekawe kto w danym momencie decyduje, że wchodzą mikrofony i kamery z ludźmi?

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  ...niedługo do tyłka będą zaglądać...

 • Expert 4653 lubi Komentarz

  w wc też zamontujcie kamery. Będą relacje na żywo i wielkie emocje czy będzie jedyneczka czy dwójeczka ! Zaraz po wyjściu obowiązkowy wywiad a później opinie ekspertów . Wieczorem magazyn, gdzie prowadzący zada komuś pytanie , ten nie zdąży nawet nic powiedzieć a prowadzący mu przerwie no i oczywiście szef od kontrowersji ! Wykładnia mówi ,że sędzia mógł ale nie musiał a czy sędzia popełnił błąd ? ja bym postąpił inaczej

 • Expert 4653

  Niezgadzam sie calkowicie z ta kara. Uwazam ze nie powinno sie az tak wnikliwie zagladac w rozmowy jakiegokolwiek zespolu. Media za chwile zaczna zagladac zawodnikom w d.... to jest bezczelnosc ponad miare i tylko w zyzlu naszej ekstraligi jest to mozliwe i canal+. Dlaczego nie zaglada sie do wszystkich zespolow w szatniach co mowia w innych dyscyplinach sportowych???? Troche prywatnosci kazdej druzynie sie nalezy do chyba?? Ogladam zuzel od 40 lat i pomalu mnie to denerwuje tj jaki silnik kto..

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.