Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ADE napisał/a komentarz do Maja Kostrzewa nie żyje. Nowe informacje o tragicznym wypadku

  Może nie w temacie !

  Każdego razu, gdy wybieram się na rower, m.in. po naszych drogach, to każdego razu doświadczam debilizmu kierowców aut osobowych i o zgrozo ciężarowych !
  Debili na naszych droga całe mnóstwo ! Ot, wczoraj np. kierowca osobówki WB7448 i literka na końcu ... w terenie zabudowanym wyprzedzał mnie z prędkością ponad 100 km /h !
  Z przeciwka auto dostawcze skręcało w lew, ten debil z osóbki musiał nagle hamować. Z takiej prędkości dobrze, że udało mu się zapanować nad autem. Kilka sekund później, to by wybrał opcję zmiecenia mnie z jezdni niż uderzyć w busa.

  Innym razem, kierowca osobówki poza terenem zabudowanym, wyprzedzał szpaler aut. Wykonując manewr wyprzedzania kolumny aut, gnał ze 150 km/h ! Prosto na mnie.
  Jechałem rowerem po ulicy, przy samiuśkim poboczu. , to i tak musiałem ratować się, zjeżdżając na miękkie, [piaszczyste pobocze , rowerem szosowym, na cieniutkich oponach ! Mało nie zaryłem w tym miękkim podłożu. Mało brakowało a bym wyrżnął ! Oczywiście światło przednie i tylne w mam załączone, nawet w dzień. Debil nawet przez ułamek sekundy nie hamował, tylko jechał na czołowe ze mną !

  Inna sytuacja, raz kierowca ciężarówki wyprzedzał mnie z prędkością max dla nich, czyli 90 km/h, przejechał koło mnie na cm. ! Bo z przeciwka jechało inne auto ciężarowe !

  Takich przykładów można mnożyć.

  Kiedyś debil w mercedesie dojeżdżał do mnie. Miał dwa pasy ruchu do swojej dyspozycji.
  Oczywiście nie będzie on zjeżdżał na lewy pas, po mimo, że ten lewy był również dla jego kierunku ruchu !
  Zaczął mi na plecach trąbić ! na cm mnie wyprzedza, przy mojej kierownicy !i gdy mnie wyprzedził, to załączył spryskiwacze, by mnie ochlapać płynem ze spryskiwaczy !

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.