Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • simon148 napisał/a komentarz do Żużel. Miesiąc i Lachbaum na Fogo Unię?! Były zawodnik twierdzi, że GKM powinien pójść na całość

  To będzie kluczowy mecz dla GKM, z tego co pamiętam Leszno nawet w swoim topie nie wygrywało tutaj łatwo, a teraz GKM ma dużo lepszą parę juniorów niż Unia + bardzo nierówno po stronie Byków jeździ na razie Lidsey, Doyle to od jakiegoś czasu to też już nie jest pewniak na dwucyfrówkę. Ja bym zaryzykował na miejscu Grudziądza bo KK absolutnie nie gwarantuje nic a nic, a Miesiąc to walczak, pytanie tylko jak sprzętowo będzie się prezentował bo mamy już maj a on nie odjechał nawet jeszcze biegu w tym roku - więc ryzyko jest bardzo duże. Mimo to, postawiłbym na niego, w razie co Krakowiak pod 16 a KK out.

 • simon148 napisał/a komentarz do Żużel. Były trener Włókniarza ma radę dla Kacpra Woryny. "U mnie zawsze to zdawało egzamin"

  Silnik sam nie pojedzie więć wieczne wypisywanie o tym kto ma jak super sprzęt ma tutaj drugorzędne znaczenie. Najważniejsza jest głowa, pewność siebie, zaufanie wewnątrz swojego zespołu, powtarzalności itd itp - a tego wszystkiego o Woryny nie widać drugi sezon z rzędu. Rok temu w ROW jechał bardzo słabo a często jechał pod piątką/trzynastką więc jeden punkt na swoim juniorze miał z urzędu, Cz-wa liczyła że odpali ale tak na prawdę on w PGGE nie odpalił jeszcze nigdy jako senior więc nie wiem na co liczyli. Było próbować Musielaka wyciągnąć z Apatora skoro już dawno go tam skreślili.

 • simon148 napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz niezadowolony z postawy zawodników. Liczył na lepszy wynik

  z Kędziorą to dobrej formacji juniorskiej w Bydgoszczy nie będzie, to nie jest trener który potrafi budować młodych zawodników

 • simon148 napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski krytykuje zawodników Orła i sędziego po meczu w Krośnie

  Orzeł wycisnął max z tego meczu, skład dużo słabszy mają poza juniorką może, tor w Krośnie też ma swoją specyfikę a Orzeł dawno tam nie jechał. Wypadli lepiej niż Polonia która jest stawiana wyżej niż Orzeł, 9 pkt do odrobienia w rewanżu.
  Problemem jest postawa Kościucha - tutaj największa dziura.

 • simon148 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Orzel ma rowniutki sklad plus Kurtza ktory moze ciagnac wyniki w razie sytuacji kryzysowych - dobrze zmontowany sklad, dobra robota Adama Skornickiego. Bez zgranych kart i przeplaconych zawodnikow. Widac golym okiem tez progres juniorow (za Kendziory byl dramat z juniorka).

 • simon148 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  GKM potrzebuje cudu, bralbym w ciemno Miesiaca i liczyl ze to tez zmobilizuje KK czy Bjerre. Na razie KK sobie silniki testuje co mecz na Grand Prix sie szykujac, to zart jakis.

 • simon148 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tarnow ma najwiecej dziur w skladzie na ten moment, najslabszy zawidnik na u24 w lidze, bardzo nierowna para polskich seniorow i dziura po Iversenie, ktory z reszta moim zdaniem zakreci sie w granicach 1,8-1,9 pkt na bieg jak wyzdrowieje, niewiecej.
  Ostrow tez wyglada slabo, ale dopiero za nimi jeden mecz. Zobaczymy co dalej, pierwsza liga super ciekawa.

 • simon148 napisał/a komentarz do Żużel. Skrzydlewski wiedział, że Orzeł wygra z ROW-em. Teraz krytykuje sędziego

  1 LŻ będzie niesamowicie równa w tym roku, zobaczymy kto spadnie. Wielu typowało Orzeł do spadku ale na razie jadą dobrze. Krosno też nie będzie słabe, zobaczymy co pokaże Gniezno

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.