Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego, ale nie do końca wierzę w szczere intencje tego pana. Żeby się nie okazało,że to był tylko skok na kasę.
  Zastanawia mnie brak także w tym projekcie bydgoskich firm, które miały odbudować żużel w Pile. Może jest to jednak spowodowane dalszym sponsoringiem grudziądzkiej drużyny.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Sezon się nie rozpoczął a już napinki. Wystarczy jedna, dwie kontuzje i obie drużyny mogą nie dojechać do finału.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Jeśli np. juniorzy Polonii zrobią w meczu 10 pkt, a Falubazu 2pkt to Falubaz straci tak naprawdę aż 16pkt z tego co mógł zdobyć. To spora liczba punktów do zniwelowania dla pozostałych zawodników.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Każdy widzi jak chce. Powiem to na przykładzie Buczkowskiego że można widzieć w różny sposób. Jedni powiedzą że to zawodnik z EL , jakby to była jakaś czarodziejska moc powodująca że zawodnik z automatu w 1lidze będzie robił 15pkt. Inny będzie widział że ten zawodnik pod koniec sezonu pokazywał się z dobrej strony ( a dlaczego tylko wtedy) jak by to miało świadczyć że dalej będzie tak samo się prezentował. Jeszcze inny że przez cały sezon tak dobrze nie było czego efektem mizerna śr. Ja bym się zastanawiał czy te lepsze mecze pod koniec to był efekt formy czy trafienia wreszcie ustawień a w tym kontekście jak to jest z tą umiejętnością. Dla równowagi dodam że podobnie należałoby podejść do każdego zawodnika. Tor bezwzględnie zweryfikuje zapędy wszystkich. Dodam jednak że, jak tu ekspert wyjechał z Zagarem ,śr 2.0 dla niego to było by mało i gdyby takową uzyskał będzie oznaczało nie małą ilość porażek biegowych w konsekwencji raczej krytyczną ocenę jego wyników biorąc pod uwagę oczekiwania. Ja optymistycznie zakładam że będzie robił więcej a i tak mi się dostaje :):) od jego nowych fanów. Poczekajmy zatem przynajmniej do wiosny, zapowiada się że będzie się działo.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Jacus jest jeszcze niedoleczony a jego prognozy mozna rozbic o kant d..y !

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Jeśli "ekspert" Magiczny Jacuś tak typuje, a wiemy jak często się myli i błądzi to widzę szansę dla Polonii:)))

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy....myślę że nikt już w Bydgoszczy po Bellego Tarasience a tym bardziej "Zlotowce"nie płacze.Kanclerz wykonał kawał roboty aby zmontować ekipę która powinna sie włączyć realnie tym razem o awans.Zatrudnienie Jacka Woźniaka to kolejny super ruch aby zadbać o kolejne młode talenty.Oby zdrowo i bez kontuzji a będzie finał.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Tor wszystko zweryfikuje oczywiście,ale super że Kanclerzowi udało się stworzyć taki zespół,bo po odejściu Tarasa I Bellego na to nie liczyłem,a to też jest sztuka,brawo Jurek.W mojej ocenie skład jest lepszy niż rok temu i ma większą siłę rażenia.Bellego był zawodnikiem własnego toru przeważnie,Taras zbyt pewny siebie i egoistyczny w jeździe,co też miało przełożenie na wynik drużyny,Zengi w kratkę i częste kontuzje.Kluczem do sukcesu jest właśnie równy skład i choć kilka przekonujących wygranych i dobra jazda na wyjazdach plus dobry drugi junior do pary dla Wiktora.Na pewno Falubaz nie jest już pewniakiem do awansu,a Polonia musi robić swoje bez dmuchania balonika,a będzie dobrze.Jeśli nawet nie w przyszłym roku,to w 2023 roku,awans jest jak najbardziej realny.Podwaliny zostały stworzone.Brawo Jurek.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Podniecacie się na tych sportowych transferami Polonii strasznie... Co artykuł to podnieta, byle coś napisać.. Tor wszystko zweryfikuje... Tytuły typu ,,Sparta odpala bombe bo ściąga Kowalskiego" , "Landshut odpala bombe bo ściąga Madsena" , czy "Polonia mocna bo tak powiedział Komar" już tak średnio działają na normalnego kibica... Zajmijcie się konkretnym podsumowaniem sezonu a nie już budujecie tabele na następny... Jakie to były fajne czasy gdy człowiek dowiadywał się wszystkiego z "Tygodnika żużlowego", radia czy telegazety:)

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Ja mówiłem od początku że nie ma co gadać liczy się efekt końcowy a nie początek jak jeszcze uda się prezesowi ogarnąć juniora to będzie super sklad na papierze wygląda na bardzo silny jak nie będzie takiego pecha z karuzjami jak w tym roku to nawet awans jest realny trochę szczęścia i brak kontuzji i będzie e -liga w 2023 roku.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  A tak gadano na Kanclerza, kto ma jaja to odszczeka. POLONIA BYDGOSZCZ !!!

 • Tomasz-BKS napisał/a komentarz do Żużel. Zamienił eWinner 1. Ligę na PGE Ekstraligę. Będzie objawieniem?

  Trzymam kciuki za Wadima.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Oprócz Wadima Tarasienki eWinner 1. Ligę na PGE Ekstraligę zmienią też David Bellego (Fogo Unia Leszno), Frederik Jakobsen (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) i Patrick Hansen (Moje Bermudy Stal Gorzów).
  No i oczywiscie cala druzyna Ostrowa plus Patryk Dudek

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Pażiwiom, uwidzim :))

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Niedawno było o tych dziewczynach z Lublina, teraz ślicznotka z Bydgoszczy. Tak się trochę zastanawiam, czy wy macie po 14, lub 86 lat i dziewczyny was nie interesują? czy może jesteście takimi kibicami z piwnym mięśniem na którego już nawet żona nie chce patrzeć?
  Jak wam się Paula nie podoba to bardzo chętnie bym zobaczył, wasze, dziewczyny, żony, albo kochanki. Ciekawe cze takie qrde nadzwyczajne!!!! Wstyd panowie, wstyd!

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Chyba zakochana w samej sobie na maxa, bo tylko same selfiki panienka wstawia. Słabe i słabo ;)

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Zagar,miedziak,zengota bądź miesiąc plus to co macie i bijecie się jak równy z równym z Falubazem i awans sąsiady.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Kiedyś Tomek Gollob w Toruniu, teraz Miedziak w Polonii....
  Nawet kibice już nie piszą farmazonów o (przesadnej) lojalności do klubu itp.
  Life is life, business is business.
  Teraz chyba jest normalnie. To kibice powinni być lojalni a nie zawodnicy.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Spośród wymienianych nazwisk, jednak Jesper Jensen może wypaść najlepiej, Natomiast Miedziński nie jest lepszy od Lyagera, ale nie kolidują, ponieważ jadą w innej puli. Para obcokrajowców: Jensen - Bjerre wygląda dość obiecująco, zaś Miedziński-Jeleniewski już nieco gorzej. Musiałby odpalić U24 Michaiłow.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Moim zdaniem kolejny sezon jest na dozbrajanie się i ewentualne powalczenie o coś więcej,ale raczej Falubaz zgarnie całą pulę i wejdzie z powrotem,choć z drugiej strony kto stawiał na finał Ostrowa z Krosnem w tym? Moim zdaniem jeśli Kanclerz wzmocni Polonię na przyszły sezon i sukcesywnie kolejny,to w 2023 roku awans jest możliwy.Jeśli Kanclerz stworzy naprawdę mocny skład na miarę Falubazu czy wcześniej Apatora,bo tylko przy takiej opcji uważam wejście jest możliwe,Przyjemski zostanie w Polonii na sezon 2023.Zatrzymanie go będzie fundamentalne dla przyszłości Polonii.Plus korekty i zastępstwa na innych pozycjach np.za Jelenia drugi dobry Polak itp.Przyszły sezon powinien dać nam wiele wskazówek i odpowiedzi,ale trzeba działać metodycznie i na spokojnie.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Nie da się ukryć, że kontuzje miały wpływ na miejsce Polonii w tabeli.
  Jak dla mnie, najbardziej dotkliwa to ta Adriana Gały w momencie kiedy bydgoski klub nie posiadał zmienników za tego zawodnika, czego efektem był w składzie wymieniony Stalinowski, czy też Gąsior.
  Najważniejsze to wy usunąć z tego odpowiednie wnioski i zbudować tak skład, żeby w razie jakiegoś nieszczęścia, był dobry zawodnik(Michajłow) mogący wskoczyć za kontuzjowanego kolegę lub też jeden polski senior w składzie więcej.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Bonusu w Łodzi faktycznie szkoda ale kluczowym momentem była przegrana w ostatnich biegach u siebie z ROWem. Ten mecz obrazuje cały sezon Polonii. Po pierwsze kontuzje - w tym meczu brakowało Adriana Gały. Po drugie Zengi zdobył cały jeden punkt bo nie mógł dogadać się ze sprzętem. A potem jak się dogadał to wypadł przez kontuzje. No i przede wszystkim wpadki liderów i trochę brak szczęścia w wyścigach nominowanych.

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Powodzenia Oskar!!!

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Qczera, proszę Cię, odpuść ten temat na wieki wieków. Wiem, że Ty potrafisz, jak nikt inny, zniszczyć to w sposób którego nie jestem w stanie opisać...

 • Tomasz-BKS lubi Komentarz

  Na pewno takie durne artykuły mu nie pomagają.Chce i będzie miał gdzie jeździć,to dobrze.Uzna że nie ma to sensu,też dobrze.Pisanie takich artykułów,to wywieranie na niego presji.Zawodników którzy wracali do żużla było wielu,ale nikt im nie poświęcał kolejnych artykułów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.