Monte Cristo - lubi - strona 2

• Monte Cristo lubi Komentarz

"Wytłumaczy mi ktoś czemu u nas sprzedajemy tylko 50% miejsc na trybunach a na meczu w kielcach czy mistrzostwach w siatkę są pełne trybuny?" To proste, bo i tak u was nie przyjdzie więcej niż 50% hali, a zawsze można kiepską frekwencję wytłumaczyć obostrzeniami sanitarnymi :) Poza tym premier obiecał, że kluby przestrzegające protokołu sanitarnego, dostaną po wozie strażackim. Chociaż tutaj lepiej przydałaby się karetka :)

@hbll: trochę się nie zgodzę z twoją opinią. Zaczęliśmy bez Alexa w składzie przecież i zobacz jaki wynik był . Branko trzymał poziom i ma trochę lepsze warunki fizyczne od Alexa i umie z nich korzystać. Ale zgodzę się, że graliśmy ciut za dużo z Dujszebajewem - spokojnie można było robić zmiany na tej pozycji z Branko. Mnie osobiście nie bardzo podoba się gra na rozegraniach z Igorem, Alexem i Branko - brak zagrożenia wtedy jest z 9-10 metra. Mecz się układał dobrze Veszprem po prostu nie istniało i gdyby nie absurdalne decyzje sędziów wynik pewnie byłby z +10. Spokojnie można było pograć dłużej z Władkiem, Szymonem, lub Tomkiem na lewym rozegraniu. Choć rozumiem też trochę trenera, że trzymał Alexa - po prostu chłopak "odpalił" i wpadało mu wszystko i Talant nie chciał ryzykować szczególnie biorąc pod uwagę tych panów z gwizdkami.

@Wiślak zks: coś napiszę, bez złośliwości. Przypomnę pewien moment z waszego spotkania, ten z 26 minuty pierwszej połowy- liczba bramek-4. Chyba trudno będzie ten wynik przebić, żaden zespół z lig rankingowych 1-15, takiego rezultatu nie zrobi. Do grudnia jeszcze sporo czasu, niech Sabate pracuje nad poprawą celowników swoich podopiecznych, mielibyście już po sezonie, ale dobra wiadomość jest taka, że jednak do grudnia jest czas. Egzekucję mielibyście teraz w Kielcach.

I pyknęło już 100 komentarzy pod artykułem o Łomży! Jest moc :)

Gratulacje Iskra!!!

Kielce ograły Veszprem i to jest najważniejsze na dziś wieczór . Wszelkie wypociny w innych tematach tylko świadczą o głupocie piszących.

@Wiślak zks: Puchar pasztetowej to jedna wielka zbieranina, dla tych którzy nie chcą grać w CC i tych którzy nie łapią się do LM plus cały zaciąg z Bałkanów, Skandynawii i innych krajów gdzie EHF chce promować handball typu Turcja. Komiczne było jak latami EHF promowała Besiktas gdy sportowo nie było podstaw do tego, teraz będzie AEK Ateny, Rikimaki itd. Rok temu wypisał się z niego Hannover a RNL był bliski takiej decyzji, ale EHF wytłumaczyła im aby jeszcze raz to przemyśleli. W tym roku Metalurg zrezygnował.
    Mecz w Płocku przypominał naszą SL pod względem ilości błędów coś jak mecz Stal-Zagłębie.

@wiślak zks a coś ty się tak nagle taki "merytoryczny" zrobił? Aż się boję, czy ci przypadkiem @krzysztof_wp konta nie przejął :)

........ oczy krwawią czytając wynaturzenia Michasia , który za wszelką cenę chce zabłysnąć..... , biedaku fajnie ktoś ci napisał że z chęcią cie pomści tylko napisz kto cię wydał na te świat.....:)

Nie ma co się odnosić do tej płockiej żenady bez kibiców z wtorku, chyba każdy widział jaka jest różnica między pucharem pasztetowej a LM, czy to na sportowej czy kibicowskiej niwie. Branko się stara, widać, że mu zależy natomiast lewe rozegranie zapadło już w sen zimowy.

Tak gra Vive , Tak grają Kielce ! Wielkie brawa , wspaniałe widowisko , atmosfera niesamowita .

Zagrali z werwą, pełne zaangażowanie w obronie i Węgrzy nie wiedzieli w pierwszych 20 minutach, gdzie się znajdują. Z czasem się obudzili, zaczęli gonić, nawet po czerwie dla Karaleka nie potrafili odrobić strat, zespół był nakręcony i pewny siebie. Świetny Karacić, kto wie czy nie walczy o nowy kontrakt o ile takie są plany Servaasa, Mati klasa w bramce i fruwający Nahi(niesamowity w locie), on spokojnie by wpadł do bramki jakby chciał. Ważne 2 punkty!

Dla kibiców piłki ręcznej taka informacja. W 18 minucie meczu Łomża miała coś koło 11 bramek zdobytych :)

W końcu zagrała bramka i obrona funkcjonowała tak jak trzeba. W tym kontekście jeszcze bardziej żal tych punktów straconych w Bukareszcie.

O..... następny burak który po każdej wygranej VIVE będzie pisał że stało sie tak przy zielonym stoliku............

Nenadic widac ze szkola aktorstwa skonczona w plocku

Nenadic widac ze z plocku gral tam tylko takie lamusy graja

marze: wroc do szkoly bo twoje wypociny az bola. Jak byl polski to chyba cie glowa bolala

Ale p........sz Maxi, liczyłeś na to że VIVE wrzuci 2 bramki w 19 minut jak twoja wisełka? Gdyby cie teras oglądać to wszyscy by zobaczyli jak płaczesz że Kielce były zwycięskie w tym meczu

Kiedy trzeba robimy bekę, ale dzisiaj fajne pierwsze 20 minut, później mecz się wyrównał szczególnie jak wszedł Rodrigo.