Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Dziwne, powinni jako gościa zakontraktować Jacka Holdera - w zeszłym roku się sprawdził.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Ten Sokołowski to buc! Mówi o Lesznie jakby to było Los Angeles, a nie pipidówka na 60 tysięcy mieszkańców. Lublin i Częstochowa to przy pipidówce Leszno metropolie, panie Sokołowski.
  Jak się jest z pipidówy Leszno, to się nie wyciera buzi trzystutysięcznym Białymstokiem.
  Pokory trochę i szacunku, panie Sokołowski, bo naprawdę Leszno to nie Wrocław, Lublin, Częstochowa czy Białystok, nie mówiąc o Los Angeles!

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Temat Drabika, to temat rzeka, ale do rzeczy, Włókniarz w ostatnim sezonie pozyskał dwóch młodych i szalenie perspektywicznych zawodników czyli Kacpra i Bartosza i to na nich powinien się skupić w najbliższych sezonach, ponieważ jeden jak i drugi, to nie tylko określony wysoki poziom sportowy, ale również ład i porządek. Za wzór budowania drużyny wszystkim powinien służyć Raków, bo żeby trafić do ekipy Papszuna nie wystarczy tylko umieć mocno kopnąć piłkę, ale trzeba również pasować charakterologicznie i organizacyjnie do klubu, a co na ten moment może zaoferować Maksym oprócz niezłego poziomu sportowego i planowanej rocznej absencji ?. To, że Maks jest częstochowianinem, to za mało w zawodowym sporcie żeby mieć miejsce z urzędu w zespole aspirującym o coś więcej niż tylko utrzymanie. Sprawa kolejna, już przed sezonem 2020 Drabik był dogadany i jak potraktował toromistrza ?. Owszem, Kacper odmawiał Włókniarzowi od lat, ale zachowywał się jak cywilizowany i biały człowiek, a pan Drabik jak się zachowywał ?, jak ktoś kto ma spore problemy emocjonalne i właśnie dlatego trzeba postawić przez najbliższe sezony na dwóch nowych zawodników, a i nawet na Jonasa który pojedzie dużo lepiej niż małe cyfry przy jego kontrakcie, a Maks skoro tak kocha Wrocław, a Rusko kocha jego, to niech siedzi tam do końca kariery, tylko pytanie czy Rusko lubi do cna wyciśnięte cytryny ?:).

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Maksiu trzymaj się. Kibice ze wszystkich żużlowych ośrodków są za tobą.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  @tomas68: W zasadzie obiecałem sobie, że będę ignorował twoje dywagacje. Jednak zrobię ten wyjątek. Napisz proszę który z dopingowiczów żużlowych dostał karę większą niż jeden sezon? I proszę nie pisz o Pogoni Siedlce, bo to w każdym aspekcie co innego! Czy twoja niechęć do Maxa wynika tylko z faktu, że jest zawodnikiem Sparty? Masz do tego prawo ale zachowaj obiektywizm. Ja na ten przykład nie lubię, jak z bandy z desek wystają gwoździe, bo żużel i tak jest wystarczająco niebezpieczny. Mimo to nie domagam się głowy prezesa tego klubu. Polegam na decyzjach stosownych władz, czego i tobie życzę!

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Łapki w górę kto za Maksiem.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Pierwsze podstawowe pytanie: czy w normalnym kraju, po przyznaniu się na piśmie, że dokonało się rzeczy zabronionej na wyrok trzeba czekać 1,5 roku? Bardziej niż na werdykt czekam na dymisję prezesa celebryty Rynkowskiego.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Po co Maks się przyznawał. Przecież napewno 50% zawodników robi coś takiego.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Jestem kibicem od zawsze. Kibicem z Rzeszowa. Mieliśmy gorsze i lepsze lata ale ja nie o tym :) Maksym to jeden z największych talentów ostatnich lat. Ten doping to g***o nie doping w porównaniu z całą resztą. Żużlowcy na bani, po marihuanie, narciarze z Norwegii na lekach na astmę. A drabik przyjął DOZWOLONE witaminy tylko za dużo. Nic mu to pewnie nie dało - czy było by tego 100, 200 czy 500ml. Ale jest się nad czym pastwić i kręci się cyrk. Albo Drabik przez Was karierę skończy albo stanie się coś gorszego (oby nie). A na dodatek sam się do tego przyznał co świadczy o niewiedzy. Do Łaguny to mu lata świetlne brakuje.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Że też nie żal Wam chłopaka. To jest jawne skur....ństwo tak się nad nim pastwić.
  Szkoda słów co z nim wyrabiają. Pozdro z Gorzowa.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  No chyba ci covid cos uszkodził ? Dudek rok za ewidentny doping, Łaguta 16 miesięcy za jeszcze bardziej bezczelne szprycowanie a Drabik za nieświadomość ma cierpieć rok ?
  Jak już w ogóle hieny muszą coś dostać , to max 6 miesięcy a najlepiej rok w zawiasach.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Dajcie w końcu chłopakowi odetchnąć. Myślę, że rok zawieszenia, czyli praktycznie 1 sezon w zupełności wystarczy. Dostanie nauczkę bo przecież wina nie do końca była jego. Niektóre sprawy sobie przemyśli i za rok wróci z wielką energią do ścigania.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  @Nie zaszczepię się: Ale ty chłopie jesteś inteligentny. Bezobjawowo. Nowy nick te same głupoty.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Do Warszawy jechaliśmy po złoto, bo każdy wiedział, co Sławek może. A "Tygodnik Żużlowy" zamieścił kilka stron artykułów, że to wicemistrzostwa, bo tylko Gollob. Do Pragi też wiedzieliśmy, po co jedziemy i gdyby w finale Gollob nie odstawił tańca w pierwszym łuku, to pewnie obaj by na "pudle" stali.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Sławiczek Drabiczek, piękne go wspominam jak jeździł we Wrocławiu :) @Tomek z Bamy: to byłoby pytanie w bardzo złym guście. Dobrze, że go nie zadał. Przynajmniej publicznie.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Wesolych Swiat Slammer !

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  - Byłeś , Jesteś i Na Zawsze będziesz ikoną częstochowskiego Włókniarza ! - Dużo Zdrowia Sławku !

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Jak to się u nas śpiewało Sławek, Sławek D, Sławek Drabik Ole.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Za przedawkowanie witaminy C to w zawieszeniu jak najbardziej,Drabik nie stosowal zabronionych srodkow dopingujacych,za bardzo sie dowitamizowal jak twierdza fachowcy,zenada

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  W tym wszystkim wypadałoby uczciwie zauważyć pewien fakt - na samym początku, gdy jeszcze nie było całej wielkiej sprawy, Drabik zwyczajnie naiwnie przyznał się co zrobił. Nie był więc świadomy możliwych konsekwencji, a z tego wnioskuję, że ktoś mu tego nie wytłumaczył (lekarz?) Zatem wychodzi, iż nie zażył z premedytacją czegoś niedozwolonego. Cała akcja nabrała negatywnego obrazu gdy do roboty wzięli się "mądrzejsi cwaniaczkowie" od strony Sparty. To całe przedłużanie i odwołania jedynie wydłużyły sprawę i wkurzyły Poladę. Może chodziło wyłącznie o to żeby nie stracić zawodnika w trakcie sezonu, a potem to już niech się dzieje co chce, zawodnika można wymienić na innego? Tak czy inaczej doradcy chyba tylko zaszkodzili. Przy jasnym stanowisku bez krętaczenia Drabik pewnie miałby połowę kary za sobą i przygotowywałby się już do nowego sezonu.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Po co 4 lata za witamine C i elektrolity, moim zdaniem pluton egzekucyjny dla niego i calej rodziny, dozywotni zakaz jazdy na zuzlu dla wszystkich o nazwisku Drabik bo jak smial uzywac prawnie przyslugujacych mu praw i zrobil co mogl zeby sie bronic. Jak smie dochodzic swoich praw. Psa tez w kajdamy i do gulagu

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Zdjęcie z 1973 roku.30 czerwca Halifax mecz Polska - ZSRR.Od lewej stoją
  Paweł Waloszek, Roman Cheładze działacz, Jan Mucha, Zbigniew Marcinkowski, Jerzy Szczakiel, Zbigniew Puzio (manager), Marek Cieślak klęczą :Edward Jancarz, Henryk Żyto , Zenon Plech.Mecz wygrany przez biało-czerwonych 42-36.Wspaniałe czasy.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Szkoda Maksyma, dobry był z niego herbatnik.

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  Fredka nie odpuszczaj jesteś w stanie zdobyć mistrzostwo świata pozdrawiam

 • AZS-CKM_FAN lubi Komentarz

  ale co źle Madsen zrobił? Wystartował idealnie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.