Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Czar.rych napisał/a komentarz do Jeden z najbardziej utytułowanych szkoleniowców na świecie na celowniku ZAKSY

  @gogo: Masz rację kolego. W Rzeszowie nie ma chemii. Owszem są pieniądze ale to nie jest gwarancją sukcesu. Ojciec Drzyzga z synem nic nie zdziałają. Resovia potrafi marnować pieniądze a sukces to obca dla nich sprawa. Z całą sympatią do siatkówki ale to se ne da. Sebastian wymyśli nowy sposób by nasza Zaksa podbiła serca prawdziwych kibiców siatkówki. Pozdrawiam Ryśka, niech nabija kilometrówki do Brukseli .

 • Czar.rych otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Czar.rych napisał/a komentarz do Sebastian Świderski o "rozbiórce" ZAKSY: Niektórzy zawodnicy chyba żałują swoich decyzji

  Panie Sebastianie. Wszyscy wiemy, że sponsor Was i Polic to jedna firma. Wiemy, że dziewczyny z Polic mają dwukrotnie wyższy budżet od Zaksy. One wywalczyły mistrzostwo Polski, Wy mistrzostwo Europy dla sponsora to niewielka różnica zwłaszcza gdy sponsorem jest spółka skarbu państwa. Proszę pana jako były mieszkaniec Gorzowa Wlkp. a teraz Opola bądź sobą. Nie uginaj się przed euro złodziejem Ryszardem C. Wytłumacz Waldemarowi by poszedł na emeryturę i nie mieszał się do spraw Zaksy.By nie udzielał głupich wywiadów o trenerze i Semeniuku.

 • Czar.rych napisał/a komentarz do Waldemar Wspaniały krytykuje Nikolę Grbicia. "Jestem zbulwersowany tą sytuacją"

  Czemu pan Waldemarze Wspaniały odwraca kota ogonem. Doskonale pan wie, że budżet Zaksy jest dwukrotnie mniejszy od Polic, tego samego sponsora. Doskonale pan wie, że w kotle polskiej siatkówki klubowej miesza euro- złodziej Ryszard C. Doskonale pan wie, że polityka rządzi w Polsce sportem a zwłaszcza tam gdzie są sukcesy. Nie ma pan jeszcze emerytury ? radzę się wycofać. Oglądałem w Opolu pańskie sukcesy i przykro mi, że takie słowa pan wypowiada do trenera, który prawdopodobnie jest bogu ducha winien powstałej sytuacji w Zaksie. Jestem pana rówieśnikiem a może starszym facetem i jeszcz raz podkreślam przykro mi, że słyszę takie słowa.

 • Czar.rych napisał/a komentarz do Zmiany w Chemiku Police. Po trenerze odszedł boiskowy przywódca

  Jak to jest drogi sponsorze, że Police mają dwukrotnie większy budżet od od mistrzów Europy Zaksy ?. Pieniądze pompowane do pokornych przywódców klubu to nie jest przyszłość polskiego sportu. Może pan europejski złodziej Ryszard Cz. wycofałby się ze swoich chorych ambicji. To jest pisowska teoria przejęcia klubów sponsorowanych przez spółki państwowe. Zaksa jest do odstrzału.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.