Sparingowo: Grad goli w Łodzi

Pierwszoligowy ŁKS Łódź zremisował wysoko, bo aż 3:3 (0:2), z drugoligowym Rakowem Częstochowa. Dwie bramki dla łodzian zdobył testowany Nelson Bacerro.

Bartosz Tarnowski

Wiele emocji dostarczyło towarzyskie starcie ŁKS-u Łódź z Rakowem Częstochowa. W pierwszej połowie stroną przeważającą byli zawodnicy gości, którzy potwierdzili to dwoma golami, choć mogło być ich więcej. Daniel Da Silva oraz Artur Pląsowski wpisali się na listę strzelców po strzałach głową.

Druga odsłona spotkania również rozpoczęła się od przewagi Rakowa i nic nie zapowiadało gradu goli po obu stronach boiska. Pierwsza bramka wpadła po błędzie golkipera częstochowian, który źle podał piłkę. Nelson Bacerro bez najmniejszych trudności wpakował ją do siatki. Nie minęły dwie minuty, a gospodarze doprowadzili do wyrównania. Bohaterem tej akcji był znów amerykański zawodnik, który pewnym strzałem przy słupku wykończył rzut wolny. W kolejnych minutach gospodarzom udało się wyjść na prowadzenie za sprawą Jakuba Więzika. Jednak ambitna postawa częstochowian pozwoliła im doprowadzić do remisu w ostatniej minucie meczu.

3:3 - Rafał Czerwiński 90'

Skład ŁKS Łódź: Bogusław Wyparło - Artur Gieraga (35' Predrag Kascelan), Daniel Cyzio, Nikołaj Borsukow, Michał Żółtowski (46' Kevin Edward) - Jarosław Szyc, Jacek Kuklis (38 Damian Pawlak), Paweł Sasin, Paweł Kaczmarek (68' Mateusz Stąporski) - Mateusz Stąporski (46' Jakub Więzik), Kevin Escobar (58' Nelson Bacero).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!