Zobacz skrót meczu Wisła - Hannover 96 (wideo)

W ostatnim sparingu podczas zgrupowania w Słowenii Wisła Kraków zremisowała 1:1 z Hannoverem 96. Zobacz skrót tego spotkania przygotowany przez biuro prasowe krakowskiego klubu

Maciej Kmita

Niemcy objęli prowadzenie w 30. minucie za sprawą Szabolcsa Husztiego. Wisła wyrównała w jednej z ostatniej akcji, kiedy rzut karny podyktowany za faul na Ivicy Ilievie wykorzystał Cwetan Genkow.

Był to trzeci sparing Białej Gwiazdy podczas drugiego letniego zgrupowania. Wcześniej ekipa Michała Probierza wygrała 2:1 z FC Baumit Jablonec i przegrała 0:2 z Hapoelem Tel Awiw. Wiślacy mieli zmierzyć się również z Fenerbahce Stambuł, ale spotkanie to zostało przerwane po 11 minutach gry ze względu na oberwanie chmury nad Ritzing.