Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WKud lubi Komentarz

  autor tego artykułu zapomniał o Kubie Błaszczykowskim

 • WKud lubi Komentarz

  chlopak raptem zagral kilka meczy w kadrze a juz niektorzy wymagaja of niego cudow, moim zdaniem zielinski gra bardzo dobrze a bedzie jeszcze lepszy, potrafil jak malo kto z naszych przebic sie w silnej lidze, w mlodym wieku i teraz ogrywa sie na poziomie miedzynarodowym, polecam przesledzic ile czasu zajelo lewandowskiemu by zostac prawdziwym liderem kadry i potem psioczyc na zielinskiego

 • WKud lubi Komentarz

  Czas najwyższy od PANA Roberta Lewandowskiego odchuśtać się. Cały świat wie kto to jest PAN Robert Lewandowski , jest lubiany, szanowany jedynie w Polsce czepiają się jego odpady intelektualne, prostaki i hołota. Podziwiam jego cierpliwość i trwanie w kadrze ale każdy wielki talent zna swoją wartość i prawdopodobnie nie zwraca uwagi na gnoi tak gnoi.

 • WKud lubi Komentarz

  Pan Kołodziejczyk i tak nie zrozumie. Nieważne czy grają dobrze czy źle on zawsze sieje ferment i szuka sensacji... G.... z niego nie kibic....

 • WKud lubi Komentarz

  @Jorzin, co można pomyśleć o kimś po tak prymitywnym hejcie, jak ten:
  "niech wraca trenować do szopy gwiazdorek jeden. Bez formy, bez talentu - kwalifikacji by nie przebył". Toż to same epitety i brednia na bredni.
  A to przecież ty! Ten sam, który za drugim razem zdobył się na cywilizowany tekst. OK, na taki tekst odpowiem:
  - "Trzeba było posłuchać komentarzy sprawozdawców i obserwatorów którzy nie zostawili na Janowiczu suchej nitki".
  Nieprawda. Chyba że oglądałeś inny mecz i słuchałeś innych komentatorów.
  - "poza tym sam piszesz, ze brakuje mu przygotowania i taktyki".
  Tak, JA piszę. Merytorycznie. A TY ? Co ty napisałeś? : "gwiazdorek", "szopa". Co to było? Nie wstyd ci, ze tak się "włączasz do dyskusji"? Poziom siana i słomy, godny szopy i wszystkich "szopowych" dowcipnisiów. Poziom gimbazy, bez obrażania gimnazjalistów. Tam się SAM usytuowałeś.
  - jeśli ktoś pisze, że Janowicz "jest bez talentu" to znaczy, że ten ktoś nie ma pojęcia o tenisie. Albo niezorientowany albo zwykły hejter. Albo jedno i drugie. Tak się sam przedstawiłeś, kolego, więc nie miej do mnie pretensji, ze tak cię potraktowałem.
  - "przypominam Ci wypowiedzi Janowicza obrażonego na cały świat i nie przyjmującego żadnej krytyki, nawet tej konstruktywnej" - A jakie?
  Możesz zacytować? Zapewne twoim koronnym argumentem jest ta nieszczęsna konferencja prasowa tuż po przegranej w Davisie. Cóż, to odbyło się zbyt szybko, by ochłonął , i zbyt bolesny moment dla JJ, i nie wytrzymał prowokacji dziennikarza. Zachował się zupełnie niedyplomatycznie ale …miał wiele racji. Nie chcę się powtarzać, pisałem o tym tutaj http://www.sportowefak...ek/8973811 .
  Dziewę się, że nie widzisz, że to nie Janowicz obraża a on sam jest bez ustanku obrażany. Zajrzyj na zwykłe strony, ile tam wściekłego, prostackiego hejtu. Odbywa się stale jeden wielki lincz na Janowiczu (a Twój tekst wypisz wymaluj, jakby stamtąd).
  Ta strona w dziale „tenis” , w SF, jest wyjątkiem, bo hejtu jest stosunkowo mało. Głównie przynoszą go ci, co na co dzień z tenisem nie mają nic wspólnego a wpadaja tu z innych działów, by upuścic trochę złej krwi. Jak ty

 • WKud został fanem Magda Linette

 • WKud lubi ATP Miami: Udany rewanż Jerzego Janowicza. Polak w 1/16 finału

 • WKud został fanem Camila Giorgi

 • WKud lubi Pęknięta struna: Bjoern Phau, ostatnie chwile chwały wielkiego fana Changa

 • WKud został fanem Błażej Koniusz

 • WKud został fanem Agnieszka Radwańska

 • WKud został fanem tagów: Michał Przysiężny, Grzegorz Panfil

 • WKud został fanem Polski tenis

 • WKud został fanem Jerzy Janowicz

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.