korroner - lubi

 • korroner lubi Komentarz

  Moim zdaniem lepszym pomysłem byłby podział na dwie grupy po rundzie zasadniczej, ale do tabeli liczyłyby się tylko punkty z rundy zasadniczej pomiędzy zainteresowanymi drużynami (w grupie mistrzowskiej pomiędzy nimi czyli miejsca 1-4, a w spadkowej tylko między drużynami z miejsc 5-8). Następnie rozgrywamy mecz i rewanż każdy z każdym w swojej grupie i na tej podstawie są wyłaniani mistrz, vice-mistrz, 3 miejsce, spadkowicz oraz baraż. Wtedy nie byłoby meczy o pietruszkę, bo najpierw walka o play-off, a następnie o medale i utrzymanie.

 • korroner lubi Komentarz

  ale w którym miejscu są zdecydowanymi faworytami do awansu?

 • korroner lubi Komentarz

  Tak naprawdę Wilki miały tylko problem z formacją juniorską.Wojdyło na u24 to wcale nie jest tak zła opcja.Liderów mają , także skład jest dość kompletny.

 • korroner lubi Komentarz

  Trzeba zatrzymać w Krośnie Patryka Wojdyło, który był jednym z odkryć tego sezonu. W kolejnym powinien jeszcze zrobić postęp, a nikt z u24 dostępnych na rynku nie gwarantuje takiego poziomu (a co dopiero wyższego). Zostawiłbym też w Krośnie Vacka Milika, który przejechał naprawdę dobry sezon, zresztą kogo lepszego za podobne pieniądze możemy upolować ? Lepiej skupić się na wzmocnieniu juniorki, najlepiej z okolicznych chłopaków np. M.Curzytek, P.Konieczny i/czy M.Majcher, a w kolejnych sezonach postarać się o powrót naszego wychowanka A.Grygolca z Łodzi,

 • korroner lubi Komentarz

  Taki tytuł już pokazuje, że pisze go jakiś stronniczy analfabeta, który do tego nie potrafi się podpisać pod tekstem. W sumie gdybym sam napisał takiego gniota, też pewnie wstydziłbym się podpisać... Wbij sobie do łba, że sędzia podjął jedyną słuszną decyzję i zgodną z przepisami. Walasek nie kontynuował jazdy w momencie przerwania biegu, więc wykluczył się sam, tu chyba nie ma niejasności ? Szostak doprowadził do przerwania biegu do tego bezczelnie zostawiając motor na torze. Ewidentna czerwona kartka i bardzo dobrze, że nie ma tolerancji dla takich zachowań i robienia kpiny z żużla. Tylko jakiś ciasny ostrowski łeb może wierzyć, że coś go bolało i nie mógł zjechać 2 metry w bok na trawę i wtedy się położyć, tylko musiał jechać 50 metrów prosto i rozkładać się na torze... Brawo sędzia. Walczyć z wiochą na torach

 • korroner lubi Komentarz

  Toruń przeprasza Krosno za juniorów...

 • korroner lubi Komentarz

  Trzeba mocno potrenować, zrobić porządny przyczepny tor, a nie jakiś równiutki betonik na którym pojedzie byle piz...eczka, którą wsadzą na szybki motor. Sami sobie skomplikowaliśmy temat maksymalnie, ale nadzieja umiera ostatnia, więc trzeba walczyć do końca.

 • korroner lubi Komentarz

  Cuda się zdarzają ale na pewno nie zdarzą się w ostatnim meczu w Krośnie i wcale nie zdziwi mnie mecz na styku gdzie wszystko rozstrzygnie się w ostatnim wyścigu. Tu też trzeba porozmawiać ze Szczepaniakiem dlaczego lachę położył na meczu w Ostrowie a nie doszukiwać się pecha czy presji. Przegrana Wilków była niemal pewna ( choć sam po cichu wierzyłem w podobny wynik jak w sezonie zasadniczym ) i raczej nikt by nie miał do nikogo pretensji gdyby wynik oscylował w granicy 48-42 czy nawet 50-40 ale serio ? 60-30 ? Niewiele brakło a by była powtórka z Rybnika. Ewidentnie w tym meczu brakło punktów Mateusza i to bez dwóch zdań! Ja dalej nie mogę uwierzyć w to jak mógł przegrać z juniorem który ma ledwie 17 lat! Toż to Szczepaniak ma więcej lat doświadczenia na torach niż Krawczyk życia. Kompletnie tego nie rozumiem.

 • korroner lubi Komentarz

  Nie wiem o co chodzi w ten "news" ale chyba redaktor który to napisał potrzebuje pomocy specjalisty :))) Jak można takie rzeczy pisać przed Finałem e-Winner 1 ligi ???

 • korroner lubi Komentarz

  Nie róbcie już tej zielonej góry takiej mega mocnej wszystko wyjdzie na torze kto będzie góra

 • korroner lubi Komentarz

  Z tytułu wynika że finał 1 ligi już się odbył i awansowała Ostrovia. Kiedy, jak.... Coś mnie ominęło ?

 • korroner lubi Komentarz

  "Na pewno nie przespali okresu transferowego",szczególnie,że okres transferowy jeszcze się nie zaczął

 • korroner lubi Komentarz

  Nie będę wspominał tego że klub dając mu szansę w momencie gdy był o krok od zakończenia "kariery" uratował go jako żużlowca. Przez dwa kolejne sezony Patryk swoją jazdą , zaangażowaniem w pełni odwdzięcza się za danie mu szansy i nie jest nikomu nic winien. Powiedziałbym że obie strony są dla siebie ważne i obie siebie potrzebują. Znając jednak realia chciałbym przestrzec. I tu bardziej Patryka. Jeśli z jakiegoś powodu wydawało by mu się że gdzieś mu będzie lepiej to powiem że ewentualne odejście z Wilków było by jego największym błędem. Oczywiście jego wyniki spowodują że oferty będzie miał. Ale to pierwszy sezon Patryka w 1 lidze. Miał w nim bardziej poznawać tory. Większość obserwatorów nie sądziła że po 2lidze będzie robił takie wyniki w 1lidze. Ale jako zawodnik powinien patrzyć dalej niż na perspektywę 2 lat jakie pozostały mu korzystając z przepisu o u24. Przez te 2 lata musi wyrobić umiejętności i pozycję do tego aby po tym czasie nie wylądować w 2 lidze lub kończyć z żużlem jak większość 24latków nawet z EL bo będzie za słaby w konfrontacji z seniorami. To nie jest czas na buńczuczne stawianie warunków. Za 2 lata nie będzie zmiłuj , kontrakt dostanie ten który będzie lepszy. Nie wspomnę już że najlepsze wyniki Patryk robi na torze w Krośnie. Więc to tu najlepiej punktując , najlepiej będzie zarabiał i najlepiej ugruntowywał swoją pozycję. Szukanie teraz nowego miejsca dla siebie to startowanie od początku. A jak coś nie pójdzie dobrze to nikt nie mrugnie nawet okiem i posadzi go na ławie. A czas będzie uciekał. No a gdyby ktoś chciał go dziś kusić jazdą w 2 lidze ....no gdyby na to poszedł to chyba postradał by zmysły.

 • korroner lubi Komentarz

  Co w tym dziwnego ? To najlepszy u24 po Hansenie (i to minimalnie) w lidze. Średnią miał gorszą od Lyagera o 0,1 pkt (czyli nic), a od Beckera czy Jakobsena jeszcze mniej... Do tego tamci jeździli w słabszych klubach gdzie robili za liderów. Patryk jeździł z bardzo mocnymi seniorami obok, a w takiej sytuacji znacznie trudniej o punkty. Więc realnie jego wynik jest jeszcze bardziej imponujący o czym każdy kto ma pojęcie o żużlu wie.

 • korroner lubi Komentarz

  doby prognostyk to występ Berntzona i Klindta w Lejonen Gislaved :):)

 • korroner lubi Komentarz

  Fajfera im wyciągną na bank. Może nawet beniaminek. Chyba, że Oskar woli zostać królem Gniezna i nie zaryzykuje rozwoju!

 • korroner lubi Komentarz

  Gniezno tonie amonku.

 • korroner lubi Komentarz

  Jak ktoś oczekuje że przed meczem prezes powie że mecz zostanie odpuszczony tzn że ma nie pokolei w głowie. Przecież to oznaczało by że wielu kibiców nie przyszło by na mecz. To raz. Dwa to również sprawa wizerunkowa. W kwestiach infrastrukturalnych sprawa jest oczywista. Są wymogi , jeśli miasto zrealizuje potrzebne inwestycje to z tej strony furtka zostanie otwarta. Przypomnę tylko że plan na awans był na 5 lat. 3 sezon zbliża się do końca a więc w ciągu kolejnych 2 inwestycje musiały by być zrealizowane. Obecna szansa awansu jedynie "wymusza" przyspieszenie inwestycji. 2 lata to dużo i mało. Trochę mało czasu na sprawy budowlane ale moim zdaniem kwestie finansowo/miejskie już niekoniecznie. Budżety miast to duuuużo więcej niż wybudowanie jednego w sumie nie dużego rozmiaru budynku....to może zależeć od tego czy w tym samym czasie nie ma innych planów itd. To już wiedzą władze miasta na co mogą sobie pozwolić. Nie sądzę by kwestie finansowo/miejskie były nie do przeskoczenia. Co zdecydują to się okaże. Bardziej bym się martwił o czas.2 lata więcej na sprawy budowlane to dużo. No ale to zapewne również odpowiedni ludzie potrafią określić. Dalej. Budżet klubu. Tu znowu 2 lata więcej na pracę nad budżetem to sporo , gdzie każdy dzień to praca nad pozyskiwaniem kolejnych sponsorów. No ale chyba nikomu nie trzeba mówić że obecność klubu w EL to zupełnie inne możliwości pokazywania sponsorów i inne możliwości przyciągania kolejnych. Jak można przypuszczać współpraca na linii klub/sponsorzy jest dobra więc założę się że jakieś szacunki już są. One oczywiście mogą się zmienić jeśli nowi sponsorzy weszli by w przypadku awansu. Taka sytuacja nie byłaby żadnym zaskoczeniem. Zostawmy to prezesowi. Kwestie sportowe. Większość obserwatorów uważa że beniaminek ktokolwiek by nim nie był będzie skazany na spadek. Rozpatrywanie więc tego czy ci byli by lepsi czy inni jest zabawne. Mówienie że juniorzy Ostrowa mieli by zaważyć o ich utrzymaniu w EL jest jeszcze bardziej zabawne. Że wspomnę tylko że to Wilki wygrały obydwa mecze z Ostrowem. Rozumiem że wszyscy są pod wrażenie ich zwycięstwa z Rybnikiem. A ja bym się na ich miejscu tak tym nie podniecał. Tak samo podniecano się w Bydgoszczy przed meczem Wilków kiedy to Polonia lała przeciwników. Finały będą bardzo emocjonujące i raczej wyrównane. Obie drużyny pewnie chcą awansu. Wilki są młodszą drużyną bez juniorów, Ostrów odwrotnie. Kto z tego wyjdzie zwycięsko? Należy kibicować obu drużynom za cały sezon jaki objechały bo swoją postawą na to zasłużyły. Oby wszyscy cało i sportowo. Pozdr

 • korroner lubi Komentarz

  Uwielbiam czytać posty, jak to kibice innych klubów tak żywo interesują się Cellfast Wilkami Krosno, udzielają tak cennych rad, przestrzegają przed tym i owym , zastanawiają się co Krosno powinno , a czego nie powinno zrobić itd itp .. :-)))
  Wspaniale! , tylko to powinni robić w stosunku do własnych klubów , a jak sądzę , sami by chętnie chcieli mieć takie problemy i rozterki, tylko żeby ich kluby były na miejscu Krosna, czy Ostrowa . Mówię tu o tych klubach, które tak głośno mówiły o chęci awansu jak Łódź, Bydgoszcz, Gdańsk, czy Rybnik .
  W Krośnie niczego Wilki nie muszą, a jedynie mogą i to jest fajne . I tak jest sezon historyczny .
  Najpierw trzeba wygrać dwumecz, a nad tym całym awansem dopiero się będą głowić po jego wygraniu . Gdyby nie było zainteresowaniem awansem , to już dawno by odpuszczono od momentu, kiedy było wiadomo, że beniaminek się utrzyma w eWinner 1 Lidze . Jedziemy dalej i nikt niczego nie będzie odpuszczał .
  Pewne rzeczy odnośnie infrastruktury stadionu są niezależne od klubu, a od miasta , które jest jego własnością . Są dobre sygnały , bo władze miasta widzą korzyści jakie przyniosła dobra czy świetna postawa Wilków i jest przychylny klimat .
  Ostatecznie 1 sezon można objechać na licencji warunkowej , oby tylko jakaś maszyna wjechała na stadion i zrobiła dołek na dobry początek inwestycji np trybuny na pierwszym łuku .
  Wszyscy wiemy, że okres transferowy to fikcja i zapewne klub jest dogadany z jakimiś zawodnikami na wypadek awansu . Wiadomo, że nie będzie u beniaminka topowych zawodników np Zmarzlika , bo go zwyczajnie nie stać, ale znając władze klubu w Krośnie, to mogą i zaskoczyć nie jednego .
  Nikt by nie pomyślał, że Wilkiem będzie Tobiasz Musielak , a jednak jest .
  Możemy tak sobie gdybać i gdybać, a jak to będzie dopiero zobaczymy po meczu rewanżowym w Krośnie . Pozdrawiam wszystkich .

 • korroner lubi Komentarz

  Patryk , 11+1 ( redaktorku) na takiego liczyłem. Mówiłem że jest lepszy od Kvecha a już na pewno na torze w Krośnie. A było by jeszcze lepiej gdyby Jamróg zachował się jak facet. Tor nie do końca był taki na jakim najlepiej czują się Wilki. Wbrew pozorom był dość twardy. Ale to nie problem jak się okazało. Dobra koncentracja na startach. Można by powiedzieć że seniorzy pojechali na maxa(prawie) Mateusz wreszcie komplet-brawo , należało się. Para Wojdyło -Milik przegrała na 3-3 3x , gdzie decydował minimalnie lepszy na starcie gość( Jamórg, Kułakow, Jensen) W pozostałych biegach seniorzy Wilków oddali tylko 2pkt 2x na 4-2 lepszy Kułakow z Musiekaliem i Lebiedewem. I to było wszystko co seniorzy Wilków stracili. Reszta wygrywali na 5-1 lub 3-3 jeśli były to biegi z juniorami. Dokładnie taki wynik typowałem w pierwszym meczu z Wybrzeżem a który okazało się został przegrany....Po porażkach z RZ sportowa chęć rewanżu. Winy odkupione :):):) Brawo.
  Orgacki dobrze że nic wielkiego się nie stało. No niestety , chłopak bardzo młody więc umiejętności jeszcze niewystarczające bo widać że sprzęt był od niego szybszy. Co jednak stawia go na pozycji do powalczenia. Oby tylko bez upadków.