Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Werder napisał/a komentarz do "Był kontakt z Lewandowskim". Gigant pracuje nad transferem Polaka!

  @Werder: z artykułu wynika że Lewandowski wirtualnie przechodzi do Paryża, potem że Londyn daje wirtualnie więcej, na końcu że w ogóle nie ma tematu transferu więc nie wiem po co ten artykuł. Je też będę grał w PSG, realu, Barcelonie ale tak w ogóle to wciąż będę brukarzem...

 • Werder napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  " był kontakt z Polakiem "- pisze sky sport... Brzmi to jakby w Londynie znaleźli Polaka z 5 promilami ale wciąż był z nim kontakt... I to jest wiadomość sportowa. Z artykułu w

 • Werder napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Popijawy nie będzie???? Bayern się z tego nie podniesie.... Swoje drogą to prawnicy Bayernu i Lewandowskiego powinni zainteresować się faktem jak w Polsce media dewaluują markę męcząc ludzi pierdołami...potem człowiekowi klub z Monachium kojarzy się z artykułami typu "wiemy gdzie lewy nie zagra", Muller pobił rekord w podaniach do jednego zawodnika w jednym meczu" itd..

 • Werder napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "kontakt został nawiązany..." I to wywraca Bayern do góry nogami... Czyli jakby do Lewandowskiego z gratulacjami, albo na pogaduchy zadzwonił właściciel wieczystej Kraków to oznaczało by to że Lewy będzie grał z Peszko w ataku.... Ewentualnie kontakt z kosmitami - " Space Jam" ????

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.