Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vega85 lubi Komentarz

  Gdyby Grosicki przeniósł się wcześniej do naszej ekstra klapy, może by się załapał, bo przynajmniej by grał, co prawda nie na takim poziomie jak się gra w Anglii, ale by grał.

 • Vega85 napisał/a komentarz do Kamil Grosicki. Marzenia okazały się koszmarem

  @Vega85: Jak chcą go do atmosfery to niech włączą go do sztabu.

 • Vega85 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Vega85 lubi Komentarz

  To jest naprawdę smutne że nie pojedzie, że marzenia spełnione lecz nowe rany otworzone. Nie pomoże reprezentacji na Euro. Jak my sobie tam damy radę? Damy? Kto bedzie wykonywał przez 20 min sprinty w kierunku lini końcowej boiska i wrzucał piłkę na pałę w światło pola karnego nie zważając że najbliżsi koledzy są dopiero na 30 metrze od bramki. Jak do tego doszło nie wiem, ale za to funtów mu chyba nie zabraknie prawda?

 • Vega85 napisał/a komentarz do Kamil Grosicki. Marzenia okazały się koszmarem

  Pazerność Grosika i jego agenta nie wyszła im na dobre. Zaryzykowali- aby ciągnąć kasę z WBA ewentualnym kosztem euro- ryzyko się nie opłaciło.
  IDIOTYCZNA ich decyzja. Jak by poszedł na te pół roku nawet za darmo do Pogoni wyszedł by na tym na plus. Raz, że może by pomógł w zdobyciu mistrzostwa i stał się bohaterem, dwa- pojechał by na EURO. Po euro na jego zatrudnienie aż palili by się szejkowie z Arabii, Dubaju, pewnie również kluby z USA. Zarobił by tam ze sporą nawiązką to co by "stracił" w ciągu ostatniego półrocza. Wielka szkoda, że wtedy nie pomyśleli. Bardzo dobra i uczciwa decyzja selekcjonera!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.