Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • aaaa1 napisał/a komentarz do Liga Narodów. Nie ma historycznego złota, jest historyczne srebro. W finale Brazylia za mocna dla Polaków

  @Alibaba: A drugiego do szybszego przemieszczania się do bloku

 • aaaa1 lubi Komentarz

  cios zadany naszej reprezentacji to wybór gamonia na trenera zmarnowany potencjał młodych dziewczyn

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Skoro siatkarki kilkanaście miesięcy temu stać było na oficjalny BUNT (sprzeciw) wobec osoby trenera kadry i kwestionowanie jego fachowości, to dlaczego żadna nie powie głośno: NIE BĘDĘ GRAŁA W TEJ KADRZE DOPÓKI JEJ TRENEREM BĘDZIE PAN NAWROCKI ? Może ten BUNT był sztucznie nakręcony "od środka" i miał zbyt małe poparcie wśród samych kadrowiczek ?

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Nawrocki, dobrze wiesz że Wołosz nie zagra przez ciebie, "trenerze" za dyche...

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Wszyscy dskonale wiemy skad takie, a nie ine decyzje dziewczyn. Jak to możliwe, że nie wie trener czy zarzad PZPS?

 • aaaa1 lubi Komentarz

  oczywiście, że z tym odpoczynkiem to ściema, bo poprzedni sezon nie został dokończony, a reprezentacyjny był odwołany, więc wtedy wszyscy odpoczęli więcej niż przewidywali

 • aaaa1 lubi Komentarz

  ...a wszystko przez tego dziada, powinny wszystkie odmówić gry, niech gra sobie sam...

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Szkoda,że Nawrocki i władze siatkarskie nie czytają naszych komentaży.Mimo wszystko kibic jest najbardziej obiektywnym oceniającym sport i powinni z nim się liczyć.Moim zdaniem trener Nawrocki już dawno powinien odejść.On się wypalił i należy podziękować mu za jego zaangażowanie.

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Gdyby PZPŚ nieoczekiwanie, wysłuchał kibiców, i zwolnił Nawrockiego, jak to zrobił w piłce, Boniek-dobrze, by zatrudnił fachowca, a nie byle kogo, by pokazać, że może być gorzej.

 • aaaa1 lubi Komentarz

  W ogóle się jej nie dziwię z Nawrockim to może jechać na wycieczkę do Zakopca, a nie na ME. Szkoda mi tych dziewczyn, bo mają potencjał. Ale cóż Nam kibicom z drużyny jak nie ma trenera tylko jest nauczyciel gimnastyki

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Wołosz opowiada bzdury ,po prostu nie chce grać z nieudacznikiem trenerem bo to do niczego nie prowadzi ,tolerujcie go dalej a nie będzie w ogóle drużyny !!!!

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Wuefista jaki oficjalny Goguś. Wynoś się z reprezentacji buraku. To wszystko przez ciebie, nic więcej. Zawodniczki, kibice tracą szanse na wielkie sukcesy bo spocony matoł twierdzi, że jest trenerem!!!! Zagrywka nie chodzi w meczu, traca kilka pkt z rzędu a nieudacznik bierze czas i wiecznie powtarza to samo sformułowanie "czekamy na przejście i potem odrabiamy zagrywką, jest dobrze dziewczyny" no baran do potęgi entej!!!! Zero motywacji, wyszkolenia, myśli taktycznej, nic!!!! Klepie 2-3 zawodniczki po plecach jak spocony ksiądz na pielgrzymce, który upatrzył sobie najmłodszych ministrantów a reszta to powietrze.

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Brawo pani Joanno.Tak trzymac.Dziwie sie pozostalym paniom,ze chca marnowac swoj czas i swoje sily na wspolprace z takim chalturnikiem,jakim jest Dyzma Nawrocki.
  Cham Kasprzyk oszukal polskie siatkarki-wiec niech teraz z chalturnikiem,ktoremu blizej do nazwy "szarlatan" ,niz trener-razem niech swtorza zespol z "Dam z parkingow lesnych i z pod latarnii" i....niech ten zespol razem trenuja.Do niczego wiecej sie obaj nie nadaja.

 • aaaa1 lubi Komentarz

  brawo, brawo, reszta Pań to samo powinne zrobić !!!

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Nie będę oryginalny. To cud, że z tym nieudacznikiem jeszcze ktoś chce grać. Niestety ME są już stracone. Jedyna nadzieja, że po kompromitacji na ME Bob Budowniczy w końcu zostanie wyżucony.

 • aaaa1 napisał/a komentarz do Rosja - Polska

  @Goś: bunt dziewczyn nic Kasprzyka nie nauczył-to jest beton

 • aaaa1 lubi Komentarz

  @aaaa1: Niestety prędzej podziękują Polsatowi za współpracę, niż Nawrockiemu za pracę. Nie wiem dlaczego, ale tak to wygląda

 • aaaa1 lubi Komentarz

  ...dziewczyny czas do domu, dosyć tego przegrywania, a ten dziadzior najlepiej niech tam zostanie...

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Kasprzyk nie zabijaj żeńskiej siatkówki i zwolnij tego pseudo trenera. 6 lat na stołku i zero postępu. Nie widzisz tego.

 • aaaa1

  Teraz Panie Jarosz i Panie Mazur oczekuję prośby o natychmiastowa dymisję "Jacka" - mkacie jaja?

 • aaaa1 napisał/a komentarz do Rosja - Polska

  Ależ mi bardzo żal komentatorów w Polsat Sport.Każdy z nich gryzie się w język aby nie powiedzieć że trener jest do niczego.Nie bardzo rozumie takie podejście.Czy stacja telewizyjna was zatrudnia czy PZPS ?
  Jeśli Polsat to w końcu ktoś musi powiedzieć ,że Nawrocki nie nadaje się na trenera.Odwagi !!!! Po 6 latach do jasnej ciasnej

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że wypowiadając zdanie "Wygrajmy jedną piłkę, a potem będziemy myśleć" oraz wypuszczając w drugim secie na boisko Różański (z wyłącznie sobie znanego powodu - praktycznie każde jej wejście na boisko to mniejsza lub większa tragedia) pan Nawrocki sam podsumował swój warsztat, swoją myśl trenerską i swoją umiejętność reagowania na zagrania rywalek.

 • aaaa1 napisał/a komentarz do Liga Narodów. Polki postraszyły liderki rozgrywek

  Niestety nie było lepiej.Ten klaun nazywany trenerem nie wyczuwa zmian ,a przez 6 lat nie potrafił nauczyć dziewczyn które pole maja bronić.Dzisiaj było to widać jak zderzały się po trzy naraz do jednej piłki.Ale oczywiście dla pzps to będzie dobry zank na pozostawienie tego czegoś na stanowisku trenara na kolejne lata postępujacej degrengolady polskiej żeńskiej siatkówki

 • aaaa1

  Szanowny panie Drzyzga.Nie rozumię niszczenia Bartosza Bednorza.Jest Pan agentem innych rozgrywających?Generalnie nie podoba mi się obniżanie wartości tego siatkarza przez komentatorów zatrudnionych przez Polsat

 • aaaa1 lubi Komentarz

  Jak widzę nic się w reprezentacji kobiet nie zmieniło. Nadal nie ma drużyny

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.