Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Doom_HB napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mają taki kozacki skład, że aż mi ich szkoda, że tak się męczą w tym sezonie. Przed rozpoczęciem ligi, myślałem, że będą głównym faworytem do wygrania ligi itd. A tu od początku sezonu męczarnie. Pomimo wszystko i tak liczę że się odbiją :)

 • Doom_HB napisał/a komentarz do Wrze w Formule 1. Red Bull wytacza ciężkie działa

  Z tym, że Hamilton wjechał w tyłek dla Maksia to się zgodzę, że to jego wina bo tu akurat ja sam nie wiem o czym myślał Hamilton. Jednak na przekroju całego sezonu Maksio cały czas wypycha z toru Hamiltona bo niby tak się wjeżdża "pod łokieć", a większości przypadków przestrzelił po prostu zakręt i później się tłumaczy, że to tak ma wyglądać F1 :) Po drugie, cały sezon Hamilton odpuszczał mu te manewry, puszczał go za każdym razem (z wyjątkiem Silverstone) i jak teraz zaczął prawdziwą bitkę z księciuniem to ten się wziął rozpłakał :) Śmieszny typek, nie potrafi oddać przegranej pozycji, jeździ jak kretyn, płacze że nic nie zrobił a i tak ma 8,00 sek straty na koniec wyścigu, które Hamilton wypracował sobie w 7 okrążeń z rozwalonym przednim skrzydłem :P Dwadzieścia parę okrążeń uciekał jak szalony przed Hamiltonem a po wyprzedzeniu przez niego, jak on to skomentował w wywiadzie : "Skończyły się opony i nie widział już sensu pościgu" :P hahaha pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

 • Doom_HB lubi Komentarz

  Jakos jak Verstappen chwila cwaniakować i puścic Hamiltona w strefie DRS to już nikt nie widzi...hehe w wcześniej wywiózł go :-) Jasne placzki Crashtapena będą teraz wyć i dobrze..., a Marko akurat to specjalista od zielonych stolików..

 • Doom_HB lubi Komentarz

  G.... prawda, Hamilton zawsze podkreśla, że wygrywa dzięki zespołowi. Bzdury gada.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.