Janusz123 - lubi

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Hurkacz jest młodym i bardzo zdolnym tenisistą lecz zdobycie medalu na olimpiadzie będzie zależało kto na niej wystąpi. Gdy będą zawodnicy z pierwszej dziesiątki z tabeli, będzie miał bardzo ciężko. To samo Iga. Całym sercem jestem by oboje wygrali lecz nie jestem fanatycznym kibicem typu kibole lub fanatyczni kibice kopania piłki. Zresztą kibole kopania to grupa ludzi bez muzgu, samo dno. Oczywiście będę kibicował naszym to zrozumiałe, lecz będę się cieszył z każdego wyniku jaki zajmą.

 • Janusz123 lubi Komentarz

  @Miecz1230: rankingi nie grają!!! Popatrz, kto zdobywał medale na poprzednich IO. Monika Puig- złoto, Juan Martín del Potro-srebro .... to jest tenis. A Igrzyska to jeszcze inne emocje.... wszystko może się zdarzyć :)

 • Janusz123 lubi Komentarz

  "No przecież nie powiem, że lecę tam po to, żeby wygrać dwa mecze i wrócić"
  Ło panie, jak szanuję taki mindset, zwłaszcza po tym, jak jechaliśmy, żeby wyjść z grupy... Brawo Hubert, powodzenia!

 • Janusz123 lubi Komentarz

  To kwestia gustu. Ja przez miesiąc wstawałam ze świadomością, że obejrzę kilka meczów i to mi od razu poprawiało humor. Oczywiście, nie należy przesadzać i gdyby taka sytuacja trwała jeszcze jakieś dwa tygodnie, pojawiłby się przesyt, ale kto kocha siatkówkę, miał dzięki LN ogromną frajdę.

 • Janusz123 lubi Komentarz

  większych bzdur dawno nie czytałem

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Jako wieloletni kibic boli mnie to że muszę wystąpić z następującym apelem:

  Bojkotujmy wszystkie mecze reprezentacji i ekstraklasy! Nie chodźmy na mecze, nie oglądajmy meczy w telewizji, nie kupujmy koszulek i szalików klubowych i reprezentacyjnych! Zero kasy i wsparcia dla PZPNu aż reprezentacja i kluby zaczną grać na przyzwoitym poziomie. Nie warto inwestować w piłkę nożną bo efektów brak. Lepiej inwestować w siatkówkę, piłkę ręczną i w tenisa!

  Ile lat upokorzeń można znieść? Kiedy ostatni raz jakaś Polska drużyna grała na przyzwoitym poziomie w Europejskich pucharach? Chyba najstarsi górale nie pamiętają. A reprezentacja? Mają najlepszego zawodnika na świecie który gra dobrze ale nie ma wsparcia. Sam meczu nie wygra jak mecze z Hiszpanią i ze Szwecją pokazały. Słowacja miała tylko 2 celne strzały w turnieju i strzeliła nam 2 bramki. Na 6 imprez 5 razy nie wychodzimy z grupy. Jesteśmy dostarczycielami punktów, kelnerami.

  Bojkot do skutku! Nie warto finansowo wspierać Polskiej piłki w ogóle. Może to da PZPN-owi do myślenia i może wreszcie zaczną grać! A jeśli nie, to nie! Są inne dyscypliny sportu!

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Ja rozumiem ,że dla siatkarzy najważniejsza jest olimpiada. Ja rozumiem ,że forma nie ta ,ale nic nie rozgrzesza irytujących oburęcznych "ataków" Śliwki. To podawanie piłki na drugą stronę było nie do zniesienia ,a trener stał i.....Kłos ,Łomacz i Kubiak wszystko co najlepsze dawno mają za sobą. Na szczęście jest Wilfredo....

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Mam olbrzymi żal do Heynena, że naraził mnie na oglądanie takiego dziadostwa. To co robił Śliwka i Kaczmarek to były jakieś żarty. Kubiak kompletnie bez formy. Jedynie Bieniek na poziomie Mistrzów Świata. Będę teraz patrzył kogo desygnuje na następne mecze, bo szkoda czasu i zdrowia

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Moim skromnym zdaniem Heyen wystawił siatkarzy których już skreślił w kontekście IO, a gdy któryś zapyta " trenerze dlaczego"? , powie mu po prostu " obejrzyj mecz ze Słowenia".

 • Janusz123 lubi Komentarz

  To trener decyduje. Widocznie ten mecz mieliśmy przegrać. Tylko to trzeba powiedzieć wcześniej - ludzie siedzą przed Tv i czekają na polskich zwycięzców - a tu skład niezmienialny przez 4 kiepskie sety. Szkoda nerwów - chyba trzeba odpuścić sobie oglądanie. Ewentualnie jak dojdą do Finału to zacząć znowu oglądać. Takie gierki to tylko dla suwerena.

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Powtórzę - mecz do przegrania to proszę powiedzieć kibicom przed transmisją. Szkoda zdrowia, emocji oglądać 6. niezmienialną, nie w formie chałturzącą z v-ce ME. Nie wszyscy kibice są zdrowi i takie granie plus obatel to za dużo.

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Śliwka - tragedia (czy musi zagrywać jak paralityk, czy słyszał o ataku?). Kubiak słaby jak nigdy. Nie powinni lecieć do Tokio. Tylko Bieniowi się chciało.

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Dlaczego podczas tego meczu na boisku był tylko jeden trener, Słowenii?
  Polskiego trenera nie było. Dlatego przegraliśmy.
  Trener jest od tego, żeby reagować na to co się dzieje na boisku.
  Jak nie idzie to się robi zmianę. Słabemu siatkarzowi daje się odpocząć a wpuszcza na boisko zmiennika - tak robił słoweński trener - widać było, że facet wie po co tam jest.
  A jeśli robi się selekcję drużyny na ważne imprezy, to przydałoby się i wyselekcjonować trenera na aktywnego i pomocnego. Trener to też część drużyny.

 • Janusz123 lubi Komentarz

  Vital miesza składem a my oglądamy takie dziadostwo jak dzis. To była kpina z kibiców . Gdyby nie błędy serwisowe Słoweńców to byśmy 10 punktów w secie nie przekraczali. Kubiak bez formy, Kaczmarek parodia, śliwka w occie , tylko Bieniek na poziomie