Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  @k 53 GKM: Nie wiem czy to dobrze, że Buczek otrzymał propozycję w takiej formie jak piszesz. To by z drugiej strony zwiastowało duże zmiany jeśli chodzi o krajowych zawodników, a jednocześnie niekorzystnie wpływało na rozmowy z potencjalnymi kandydatami bo w tle zawsze będzie straszak Buczek, który w każdym momencie może ich wygryźć ze składu. Pytanie zatem czy to dobra droga, czy kolejny duży błąd?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  siema. nie trac czasu :)

 • fabioGKM lubi Komentarz

  @fabioGKM: Kibice, którym zależy na tym klubie powinni coś z tym zrobić. Ten klub może uratować tylko jego właściciel - miasto Grudziądz w osobie prezydenta. Jeśli nic się nie zmieni, Kempiński nadal będzie trenerem, to scenariusz jest następujący - odchodzi Łaguta, nikt wartościowy tutaj nie przyjdzie i w przyszłym roku, jedziemy ostatni sezon w EL. Moim zdaniem jest teraz niepowtarzalna okazja postawić ten klub na nogi. Tą okazją jest trener Marek Cieślak. On zrobił z Łaguty takiego zawodnika jakim jest, pod jego ręką Buczek jeździł najlepiej w swojej karierze. Dla Cieślaka Łaguta zostałby w Grudziądzu.

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  @OST4F-T0-P4J4C: Zrobię wyjątek logując się tutaj bo już dawno ten portal jest dla mnie skreślony jednak wobec tak trafnej wypowiedzi nie można przejść obojętnie! Niestety, ale to wszystko racja. Ja to wiem i Ty to wiesz, niech wiedzą inni! Co psuje GKM od środka? Właśnie bohaterowie o których mowa. Fiałkowski (nie Fijałkowski), Cichoracki i ich marionetki! W zasadzie to tyle! Ale to jest też mentalność! Jak ku... można pieprzyć przez tyle lat, że Kempes to dobry duch, super gość i człowiek stąd, którego historia jest znana wszystkim adeptom i nie tylko! Koleś po 6-ciu klasach podstawówki i przyuczeniu zawodowym... Jak mawiał mój kolega "ręcznym granatem od pługa oderwany". Przecież nawet w grzeczny sposób Linbaeck się wypowiedział o tym, że czuje różnicę i komfort bo dziś po meczu może podyskutować z trenerem w Języku angielskim i omówić błędy i taktykę! Ile jeszcze ci dwaj panowie będą prowadzić w Grudziądzu ten własny folwark?! I niech nie pieprzą, że są niezastąpieni bo na ich miejsce są chętni, ale pod warunkiem, że oni zabiorą swoje łapska daleko od tego klubu! Naprawdę w Grudziądzu może być lepiej bez nich! Bez tego betonu! Umysłowego oczywiście! Nowy zarząd, trener z prawdziwego zdarzenia! I koniec z odcinaniem kuponów! Tego potrzebuje GKM! Pozdrawiam!

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Trafione w punkt.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  @OST4F-T0-P4J4C: Trafna diagnoza. Nic dodać nic ująć !

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Odpowiedź jest bardzo prosta !!! Problemem jest brak trenera z prawdziwego zdarzenia, bo ten co jest to się nie nadaje nawet do drugiej ligi. Kempiński niczego nie osiągnął jako zawodnik, a tym bardziej jako trener. Od kilkunastu lat kiedy jest trenerem nie wychował żadnego zawodnika, który po zakończeniu wieku juniora z powodzeniem rywalizowały z seniorami choćby na poziomie pierwszej ligi. Zarząd klubu zrobił z niego na siłę trenera. Na szybko skończył jakąś roczną wieczorówkę, żeby mieć średnie wykształcenie. Jak taki człowiek, może być autorytetem dla młodzieży, zawodników takich jak Pedersen, Łaguta ? Jak on ma skonsolidować drużynę , jak on nie umie złożyć prostego zdania w języku angielskim. Jak się ogląda filmy z zawodów, to widać co ten człowiek ma do przekazania zawodnikom - jedyna jego rada od zawsze "trzymaj krawężnik". Ale przyczyną tego stanu, że w GKM jest taki trener są członkowie Rady Nadzorczej GKM S.A. w osobach Panów Fijałkowskiego I Cichorackiego. To oni sterują wszystkim z tylnego siedzenia i trener - figurant jest dla nich wygodny.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Brawo Marta.

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  @OST4F-T0-P4J4C: Zrobię wyjątek logując się tutaj bo już dawno ten portal jest dla mnie skreślony jednak wobec tak trafnej wypowiedzi nie można przejść obojętnie! Niestety, ale to wszystko racja. Ja to wiem i Ty to wiesz, niech wiedzą inni! Co psuje GKM od środka? Właśnie bohaterowie o których mowa. Fiałkowski (nie Fijałkowski), Cichoracki i ich marionetki! W zasadzie to tyle! Ale to jest też mentalność! Jak ku... można pieprzyć przez tyle lat, że Kempes to dobry duch, super gość i człowiek stąd, którego historia jest znana wszystkim adeptom i nie tylko! Koleś po 6-ciu klasach podstawówki i przyuczeniu zawodowym... Jak mawiał mój kolega "ręcznym granatem od pługa oderwany".
  Przecież nawet w grzeczny sposób Linbaeck się wypowiedział o tym, że czuje różnicę i komfort bo dziś po meczu może podyskutować z trenerem w Języku angielskim i omówić błędy i taktykę! Ile jeszcze ci dwaj panowie będą prowadzić w Grudziądzu ten własny folwark?! I niech nie pieprzą, że są niezastąpieni bo na ich miejsce są chętni, ale pod warunkiem, że oni zabiorą swoje łapska daleko od tego klubu! Naprawdę w Grudziądzu może być lepiej bez nich! Bez tego betonu! Umysłowego oczywiście! Nowy zarząd, trener z prawdziwego zdarzenia! I koniec z odcinaniem kuponów! Tego potrzebuje GKM! Pozdrawiam!

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Akurat to jest rozmowa na temat w dodatku na czasie, a założę się, że mało kto wiedział co robi w tym momencie były zawodnik Stali i mojego GKM-u.
  Miło wspominamy w Grudziądzu, a zwłaszcza mecz z Gnieznem!
  Słynny remis.
  Powodzenia zatem i pozdrowienia z Grudziądza w tym ciężkim czasie! Zdrowia przede wszystkim! Dla wszystkich zresztą!

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pomimo, że ciężko w to wszystko uwierzyć obudziliśmy się w nowej rzeczywistości...
  Podobnie jak większość z Was nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ale to się dzieje naprawdę!
  Sytuacja jest dynamiczna i jesteśmy na końcu tego łańcucha. Mam nadzieję, że początek czerwca przyniesie ukojenie tej sytuacji.
  Wrogim kibicom z Rzeszowa od razu odpowiadam! To nie jest wina Fiałka! Po to żeby Buczek zdążył się wykurować!
  Powagę sytuacji widać chociażby w F1! GP Australii... Cancelled!

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Koronawirus. Jakub Błaszczykowski zaapelował do PZPN o zawieszenie rozgrywek

  @Kot Laury: Przestań już pird... bez sensu!
  Nie jestem panikarzem żeby było jasne!
  Jestem kibicem żużla i nie widzę możliwości rozgrywania spotkań bez udziału publiczności!
  Biedniejszych klubów na to nie stać!
  Co to za rozrywka?! Puste trybuny? Weź się lecz!

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hancock... Hmmm... Mieszane uczucia. Chłodny kalkulujący typ, który między innymi dzięki takiej postawie osiągnął to co osiągnął. Oczywiście talent i profesjonalizm bezwzględnie, ale ja akurat mu nie zapomnę sprawy z tłumikami, kiedy to środowisko liczyło na głos mistrza, a mistrz w tym czasie szykował fury pod zatkane rurki po to żeby być o krok przed konkurencją...
  Uśmiech na twarzy, a wewnątrz czysta kalkulacja.
  Ktoś wspomniał o zachowaniu nie fair wobec Bartka w Melbourne.
  Nie przesadzajmy z tymi peanami!
  Wypada życzyć mu powodzenia przede wszystkim w sprawach osobistych bo to akurat nie ma nic wspólnego z tym kim jest i kim był na torze.

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja bym to trochę inaczej zinterpretował MarS_80...
  Portal (czytaj "średnio" inteligentny autor tekstu) cytuje Mrs. Hancock i stwierdza, że po takich słowach już się nie dziwi dlaczego Greg zawiesił karierę...
  Ja to się dziwię, że w ogóle można coś takiego napisać!
  Jak trzeba być uwstecznionym żeby nie kumać podstawowej zasady polegającej na tym, że w życiu, bez względu na to do kogo ono należy są rzeczy i sprawy WAŻNIEJSZE niż wszystko!!! Niż karariera, pieniądze, splendor i sława!
  Chyba pisał to jakiś gówniarz i to w dodatku ułomny...
  Takie publikacje to wstyd!!!
  No, ale co ja wam będę pisał...
  Trzymacie "poziom" i tyle...

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Felieton jak felieton, wnioski jak wnioski, wina jak wina, ale co do kary to zajmie się tym Polada, a wczytując się w treść felietonu to trudno się oprzeć wrażeniu, że jakby pisane na pewnym dopingu... Jeśli nie to jeszcze gorzej...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  To jest najsilniejsza druzyna jaka kiedykolwiek stworzono w Grudziądzu. Co prawda zawsze byly problemy z pozycjami juniorskimi, jednak sądze ze Turowski da rade tak jak w tym sezonie, obok bardzo dobrej postawy na swojej ziemii dolozy rowniez dobre punktowanie wyjazdowe. Stac go na to aby walczyc nawet z Kuberą czy lublinianami. Nie jest bez szans. Ekipa seniorksa w GKMie jest silna. Takiego składu w Grudziadzu nie mieli nigdy. Na co to wystarczy? Trzymam kciuki za GKM w tym roku, aby udało zajść się jak najwyżej, oraz aby marzenia sie ziscily i skład ten najsilniejszy jaki zbudowano od powstania klubu, dał mu nagrode w postaci medalu DMP, tego zycze.

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGG ROW Rybnik zaprezentował skład. Lebiediew, Milik, Lambert z kontraktami

  @AveMotor: Napisałem to trochę prześmiewczo oczywiście nie po to żeby obrazić Rybnik, ale z wiadomych względów. Do nas bez względu kto by w tej drużynie jeździł przyległa łatka najgorszych wyjazdowiczów, więc ktoś z centrali może chcieć dać Rybnikowi fory na pierwszy mecz. Podobnie było w tym roku i Wasza drużyna pięknie to wykorzystała. Wiadomo, że pierwszy mecz to mega mobilizacja i sam jestem ciekaw jak ułożą terminarz? Na bank w Rybniku na inaugurację pojedzie ktoś z trójki My, Wy, Falubaz.

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGG ROW Rybnik zaprezentował skład. Lebiediew, Milik, Lambert z kontraktami

  @fabioGKM: Pacjent z łapką w dół albo nie rozumie podtekstu i tym samym jest mało inteligentny albo jest z Rzeszowa, a oni bez czytania tego co człowiek napisał cisną łapę z kciukiem skierowanym do dołu, kiedy tylko ich węch lub wzrok rozpozna Grudziądz...

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żużel to taki sport, że niczego nie można założyć z góry.
  Nie ma sensu na tym etapie nikomu odbierać szans.
  Może nie wygląda to szałowo, ale każdy z tych chłopaków potrafi jeździć na żużlu i taki Liebiedevs, Woryna czy Milik to zadziorni zawodnicy.
  To co Panie Stępniewski?
  GKM na pierwszy mecz jedzie do Rybnika?

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ROW jest w ciemnej d... i nie jest to nic odkrywczego.
  Szczerze mówiąc nie rozumiem jak można było pozwolić sobie na stratę rudego Anglika!?
  Miał być ciekawą opcją, a teraz wzmocnił rywala z Wrocławia???
  Jeśli nawet uda się z Hancockiem, przyjdzie Liebiedevs to czy Woryna, Szczepaniak i Batchelor przy braku wsparcia juniorów są w stanie utrzymać ten zespół?
  Optymizm na wzór Motoru Lublin 2019?
  Nic dwa razy się nie zdarza...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Trenerem ROW i tak jest pan Krzysztof Mrozek

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Piotr Świderski nowym trenerem PGG ROW-u Rybnik. Odważna decyzja Krzysztofa Mrozka

  @AndrzejWyścigówka: Nie da się ukryć, że coś w tym jest i piszę to bez żadnych podtekstów. Ciekawe jak się ułoży i ile potrwa ta współpraca...?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bart82gkm

Świąt wypełnionych
radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego
wszelkie marzenia, pełnego optymizmu,
wiary, szczęścia i powodzenia.
Życzy Bartek .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Witam. Mam takie pytanie... Czy na pogrzebie członka rodziny, stojąc nad grobem, krzyczysz na kogoś, że dłubie w nosie? Bo tak to wygląda w przypadku sympatyka. Nie mogłeś się uzewnętrznić u niego na tablicy? Zablokować go by nie czytać tych wypocin? Póki co mamy wolny kraj i każdy ma prawo pisać to co chce, o ile przy tym nie łamie się prawa lub regulaminu. Artykuł jest o śmierci zawodnika, uszanuj jego cześć i usuń tamtego posta.
Pamiętaj, że ci co oceniają innych kiedyś sami zostaną ocenieni...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

Witam. Dziękuję za relację i za modlitwę. Tak jak mówiłem, odmówiłem z Wami różaniec, a w ubiegłą niedzielę przyjąłem komunię w intencji Grzegorza. Wpłaciłem także parę groszy na konto rodziny Grzegorza, tyle chociaż mogę zrobić w tych trudnych dla nich chwilach. Pozdrawiam!
PS. Gratuluje niedzielnej wygranej, DLA GRZEGORZA. Szkoda tylko biegów nominowanych, bonus byl blisko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Witaj. Jak widać jeszcze nie śpię, nie mogę. Na pogrzeb wybrałem się z Bratem i Leszkiem ,który też często tu pisze K 53 GKM.
Pytasz o Radzyń, tak Grzesiek tu mieszkał z rodziną. Co do braci to ja znam Andrzeja, ale ten o którym piszesz to najstarszy brat.Grzesiek miał więcej rodzeństwa. Radzyń Chełmiński to malutkie miasteczko 15 km od Grudziądza. Grześ pochodził z Wąbrzeźna oddalonego o kolejne 20 km.
Co do przebiegu pogrzebu.Weszliśmy do kościoła dość szybko około 11:30 gdy trwała modlitwa różańcowa i zostaliśmy do końca mszy choć tłum ludzi stał przed kościołem. Sam proboszcz parafii ,który prowadził mszę nie był jakimś szczególnym mówcą ,ale może to i dobrze bo atmosfera rozpaczy i tak była wielka. Podczas mszy złożyliśmy ofiarę na kolejną mszę w intencji Grzesia ,która odbędzie się 9 sierpnia o 8:30 w tym samym kościele.
Poproszono nas o przybycie na tę mszę lub o modlitwę szczególnie w tym czasie w miejscach zamieszkania.Najgorsze chwile zaczęły się gdy trumnę wyprowadzono z kościoła...Nigdy nie zapomnę tego widoku...Trumna ,na niej kask ,a obok plastron z nr.8 i nazwiskiem Knapp. Za trumną Andrzej, brat i żona Grzegorza z córką ledwo powłuczący nogami, trzymający się za ręce...
Trumna w otwartym karawanie ruszyła wolniutko w stronę cmentarza, a za nią rodzina i my wszyscy. Szliśmy obok dwóch chłopaków w koszulkach KMŻ, z jednym z nich chwilkę rozmawiał Leszek.
Cmentarz leży niecały kilometr od kościoła. Staliśmy blisko miejsca pochówku, masa ludzi, morze kwiatów i łez. Przemówił nasz prezydent Grudziądza, Malinowski,krótko i pięknie prawie płacząc, po nim burmistrz Radzynia, obiecując długotrwałą pomoc żonie i córce Grześka. Podczas składania ciała Grzesia do grobu zza drzew wydobył się ryk dwóch maszyn żużlowych, które swą piękną melodię grały przez 2 może 3 minuty...wszyscy których obejmowałem wzrokiem płakali...
Potem gdy zgasły, zapanowała taka niezwykła cisza...Zgasły tak jak życie Grześka, to była straszna chwila...Choć grób tonął w wieńcach ludzie podchodzili i kładli kolejne kwiaty składając kondolencje rodzinie i to jest kolejny moment o którym nie chcę pamiętać...Żona Grześka i córeczka, to straszne, ta rozpacz...płacz, histeria...dramat.
Myślę, że pożegnaliśmy Go z należytym Honorem, godnie.
Twoją prośbę spełniłem...modląc się za Niego w Twoim imieniu.
Trzymaj się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witaj Fabian. Zdaję sobie sprawę, że jest Ci teraz ciężko... Cholera, mi jest ciężko, gdy o tym wszystkim pomyślę, od niedzieli nie ma dnia, w którym nie uroniłbym kilku łez, a co dopiero mówić o osobie,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

Witaj Fabian. Zdaję sobie sprawę, że jest Ci teraz ciężko... Cholera, mi jest ciężko, gdy o tym wszystkim pomyślę, od niedzieli nie ma dnia, w którym nie uroniłbym kilku łez, a co dopiero mówić o osobie, która znała Grzegorza. Siedzi wszystko w głowie i dalej nie daje się pojąć... Jednak jeśli nie masz nic przeciwko i czujesz się na siłach, mógłbyś w kilku zdaniach napisać, jak to dzisiaj wyglądało na pogrzebie? Oglądałem galerię na SF, aż w gardle ściska widok trumny z kaskiem i plastronem Gladiatora Grzegorza... i ten ogrom kwiatów... Na jednym ze zdjęć poznałem też chyba brata Grzegorza (z wąsami, prawda? takie same oczy!!!). Zastanawiałem się także, czemu na miejsce pochówku wybrano Radzyń? Czy Grzegorz tam mieszkał? Czy może ze względu na rodziców (obok grób Stefana Knappa)? Kurczę, bardzo żałuję, że nie mogłem dzisiaj być z Wami i żegnać Grzegorza, od kilku miesięcy nie ma mnie w kraju. Na pewno przyjechałbym, gdybym był w Lublinie...:( Oczywiście, jeśli nic nie napiszesz, w pełni zrozumiem...
Trudno też uwierzyć w to, co piszesz, że nikt z PZM nie pomagał Grześkowi, że wszystko organizował praktycznie sam. Potwierdza to tylko Jego upór i wytrwałość w dążeniu do celu. A w przypadku marynarek potwierdza, że są bezdusznymi darmozjadami nie wartymi nawet splunięcia. Wychodzi też na to, że te kłamliwe gęby tylko lansowały się wszem i wobec na nazwisku Grzegorza. ŻENADA!!! Wydaję mi się, że dobrze zgadnę ryzykując stwierdzenie, że żaden się dziś nie pojawił? Miałem jeszcze zapytać o obecność pana 'przyjaciela' ruszkiewicza, ale już widziałem, że wyjaśniłeś tą kwestię.
Jeszcze raz wielkie dzięki za modlitwę i pożegnanie Grzegorza w moim imieniu, jesteś Super Gość i oby takich kibiców jak najwięcej. Może kiedyś będzie okazja porozmawiać na stadionie, podczas zawodów? Trzymaj się mocno Fabian, pozdrawiam
Seba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 czerwca 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

I jeszcze tylko jedno na koniec, jestem zwykłym kibicem kochającym żużel za wszystkie emocje jakimi mnie obdarował przez ostatnie 20 lat, a żużel to zawodnicy, tacy jak Grześ i inni bez względu na osiągnięcia. Wiem ,że Tobie nie muszę tego tłumaczyć, ale czuję się cholernie rozgoryczony...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Czytałem Twoje komentarze pod artykułami o feralnym wypadku i widziałem, że znałeś Grzesia, dlatego zwróciłem się właśnie do Ciebie. Niestety, nie było mi dane emocjonować się startami Grzegorza na lodowym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Cóż ja mam Ci powiedzieć...Andrzej, starszy brat Grześka obiecał mi, że w przyszłym sezonie zabierze mnie razem z Grześkiem na zawody ICE-SPEEDWAYA...Strasznie mnie do tego namawiał...
Co do szacunku jaki został okazany Grzesiowi po jego śmierci napisałem już wszystko...
Czego jednak się spodziewać skoro sam Grzesiek w naszej ostatniej rozmowie strasznie się żalił, że nikt z władz PZM mu nie pomaga,że nigdy nie dogoni "Rusków" jak to ujął.
My jednak znając Go byliśmy pewni, że dogoni...
On to wszystko organizował sam przy niewielkim wsparciu innych osób!
Los Go potraktował cholernie niesprawiedliwie!
Trzymaj się Kolego!
Cieszę się, że jeszcze są tacy Ludzie jak Ty!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Czytałem Twoje komentarze pod artykułami o feralnym wypadku i widziałem, że znałeś Grzesia, dlatego zwróciłem się właśnie do Ciebie. Niestety, nie było mi dane emocjonować się startami Grzegorza na lodowym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

Czytałem Twoje komentarze pod artykułami o feralnym wypadku i widziałem, że znałeś Grzesia, dlatego zwróciłem się właśnie do Ciebie. Niestety, nie było mi dane emocjonować się startami Grzegorza na lodowym torze i bardzo liczyłem, że się to zmieni przy okazji najbliższych zawodów w Sanoku... Po ostatnich wydarzeniach wątpię jednak, abym się tam wybrał... Bo dla kogo tam pojadę, za kogo będę kciuki trzymał? Straciliśmy jedyną osobę, dzięki której żużel nie zasypiał w zimowy sen... Ja również uważam, że znając pracowitość, zawziętość i upór Grzegorza, medal w lodowym speedwayu był kwestią czasu... Szkoda, bardzo wielka szkoda, że tego nie zobaczymy... :((((
Szkoda również, że nasze władze żużlowe potraktowały Kapitana Reprezentacji Polski tak, jak potraktowały... Zasłużył na wiele więcej, niż tylko symboliczna minuta ciszy...
Życzę dobrej nocy i dużo sił i wytrwałości podczas Ostatniej Ziemskiej Drogi Ś.P. Grzegorza Knappa... pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Witaj. Oczywiście, że to zrobię. Ja też nadal w to wszystko nie wierzę...Tym bardziej, że ja Grześka znałem...Wielokrotnie po meczach GKM-u rozmawialiśmy o ICE-speedwayu. Znam też dobrze Jego brata i...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Witaj. Oczywiście, że to zrobię. Ja też nadal w to wszystko nie wierzę...Tym bardziej, że ja Grześka znałem...Wielokrotnie po meczach GKM-u rozmawialiśmy o ICE-speedwayu. Znam też dobrze Jego brata i jeszcze miesiąc temu rozmawiałem z nim o Grześku i o tym, że pewnego dnia wskoczy na podium w końcowej klasyfikacji mistrzostw świata na lodzie. Był z niego taki dumny...Co za ironia, co za los...Boję się jutrzejszego dnia bo nadal to wszystko wykracza poza granicę mojego wyobrażenia o Nim. Dziękuję Ci za Pamięć i za te słowa i obiecuję, że przekażę Mu jutro tę modlitwę oraz słowa pożegnania z Lublina. Fabian

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Witaj @fabioGKM. Mam taką małą prośbę: czy mógłbyś jutro podczas pogrzebu Ś.P. Grzegorza odmówić w moim imieniu trzykrotnie 'Wieczny odpoczynek...'? Żałuję, że nie będzie mnie z Wami osobiście, ale będę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

Witaj @fabioGKM.
Mam taką małą prośbę: czy mógłbyś jutro podczas pogrzebu Ś.P. Grzegorza odmówić w moim imieniu trzykrotnie 'Wieczny odpoczynek...'? Żałuję, że nie będzie mnie z Wami osobiście, ale będę na pewno myślami i odmówię z Wami różaniec. Wciąż nie mogę dojść do siebie po tych tragicznych i smutnych wiadomościach. Odszedł człowiek, zawodnik, który dawał tyle emocji i radości... Pokazywał tyle walki na torze, zawsze fair... :((((( ech:((((
Z góry dziękuję i pozdrawiam, trzymajcie się!
Seba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 28 czerwca 2014 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.