fabioGKM - komentarze

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  @k 53 GKM: Nie wiem czy to dobrze, że Buczek otrzymał propozycję w takiej formie jak piszesz. To by z drugiej strony zwiastowało duże zmiany jeśli chodzi o krajowych zawodników, a jednocześnie niekorzystnie wpływało na rozmowy z potencjalnymi kandydatami bo w tle zawsze będzie straszak Buczek, który w każdym momencie może ich wygryźć ze składu. Pytanie zatem czy to dobra droga, czy kolejny duży błąd?

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  @OST4F-T0-P4J4C: Zrobię wyjątek logując się tutaj bo już dawno ten portal jest dla mnie skreślony jednak wobec tak trafnej wypowiedzi nie można przejść obojętnie! Niestety, ale to wszystko racja. Ja to wiem i Ty to wiesz, niech wiedzą inni! Co psuje GKM od środka? Właśnie bohaterowie o których mowa. Fiałkowski (nie Fijałkowski), Cichoracki i ich marionetki! W zasadzie to tyle! Ale to jest też mentalność! Jak ku... można pieprzyć przez tyle lat, że Kempes to dobry duch, super gość i człowiek stąd, którego historia jest znana wszystkim adeptom i nie tylko! Koleś po 6-ciu klasach podstawówki i przyuczeniu zawodowym... Jak mawiał mój kolega "ręcznym granatem od pługa oderwany". Przecież nawet w grzeczny sposób Linbaeck się wypowiedział o tym, że czuje różnicę i komfort bo dziś po meczu może podyskutować z trenerem w Języku angielskim i omówić błędy i taktykę! Ile jeszcze ci dwaj panowie będą prowadzić w Grudziądzu ten własny folwark?! I niech nie pieprzą, że są niezastąpieni bo na ich miejsce są chętni, ale pod warunkiem, że oni zabiorą swoje łapska daleko od tego klubu! Naprawdę w Grudziądzu może być lepiej bez nich! Bez tego betonu! Umysłowego oczywiście! Nowy zarząd, trener z prawdziwego zdarzenia! I koniec z odcinaniem kuponów! Tego potrzebuje GKM! Pozdrawiam!

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  @OST4F-T0-P4J4C: Zrobię wyjątek logując się tutaj bo już dawno ten portal jest dla mnie skreślony jednak wobec tak trafnej wypowiedzi nie można przejść obojętnie! Niestety, ale to wszystko racja. Ja to wiem i Ty to wiesz, niech wiedzą inni! Co psuje GKM od środka? Właśnie bohaterowie o których mowa. Fiałkowski (nie Fijałkowski), Cichoracki i ich marionetki! W zasadzie to tyle! Ale to jest też mentalność! Jak ku... można pieprzyć przez tyle lat, że Kempes to dobry duch, super gość i człowiek stąd, którego historia jest znana wszystkim adeptom i nie tylko! Koleś po 6-ciu klasach podstawówki i przyuczeniu zawodowym... Jak mawiał mój kolega "ręcznym granatem od pługa oderwany".
  Przecież nawet w grzeczny sposób Linbaeck się wypowiedział o tym, że czuje różnicę i komfort bo dziś po meczu może podyskutować z trenerem w Języku angielskim i omówić błędy i taktykę! Ile jeszcze ci dwaj panowie będą prowadzić w Grudziądzu ten własny folwark?! I niech nie pieprzą, że są niezastąpieni bo na ich miejsce są chętni, ale pod warunkiem, że oni zabiorą swoje łapska daleko od tego klubu! Naprawdę w Grudziądzu może być lepiej bez nich! Bez tego betonu! Umysłowego oczywiście! Nowy zarząd, trener z prawdziwego zdarzenia! I koniec z odcinaniem kuponów! Tego potrzebuje GKM! Pozdrawiam!

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Akurat to jest rozmowa na temat w dodatku na czasie, a założę się, że mało kto wiedział co robi w tym momencie były zawodnik Stali i mojego GKM-u.
  Miło wspominamy w Grudziądzu, a zwłaszcza mecz z Gnieznem!
  Słynny remis.
  Powodzenia zatem i pozdrowienia z Grudziądza w tym ciężkim czasie! Zdrowia przede wszystkim! Dla wszystkich zresztą!

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pomimo, że ciężko w to wszystko uwierzyć obudziliśmy się w nowej rzeczywistości...
  Podobnie jak większość z Was nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ale to się dzieje naprawdę!
  Sytuacja jest dynamiczna i jesteśmy na końcu tego łańcucha. Mam nadzieję, że początek czerwca przyniesie ukojenie tej sytuacji.
  Wrogim kibicom z Rzeszowa od razu odpowiadam! To nie jest wina Fiałka! Po to żeby Buczek zdążył się wykurować!
  Powagę sytuacji widać chociażby w F1! GP Australii... Cancelled!

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Koronawirus. Jakub Błaszczykowski zaapelował do PZPN o zawieszenie rozgrywek

  @Kot Laury: Przestań już pird... bez sensu!
  Nie jestem panikarzem żeby było jasne!
  Jestem kibicem żużla i nie widzę możliwości rozgrywania spotkań bez udziału publiczności!
  Biedniejszych klubów na to nie stać!
  Co to za rozrywka?! Puste trybuny? Weź się lecz!

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hancock... Hmmm... Mieszane uczucia. Chłodny kalkulujący typ, który między innymi dzięki takiej postawie osiągnął to co osiągnął. Oczywiście talent i profesjonalizm bezwzględnie, ale ja akurat mu nie zapomnę sprawy z tłumikami, kiedy to środowisko liczyło na głos mistrza, a mistrz w tym czasie szykował fury pod zatkane rurki po to żeby być o krok przed konkurencją...
  Uśmiech na twarzy, a wewnątrz czysta kalkulacja.
  Ktoś wspomniał o zachowaniu nie fair wobec Bartka w Melbourne.
  Nie przesadzajmy z tymi peanami!
  Wypada życzyć mu powodzenia przede wszystkim w sprawach osobistych bo to akurat nie ma nic wspólnego z tym kim jest i kim był na torze.

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja bym to trochę inaczej zinterpretował MarS_80...
  Portal (czytaj "średnio" inteligentny autor tekstu) cytuje Mrs. Hancock i stwierdza, że po takich słowach już się nie dziwi dlaczego Greg zawiesił karierę...
  Ja to się dziwię, że w ogóle można coś takiego napisać!
  Jak trzeba być uwstecznionym żeby nie kumać podstawowej zasady polegającej na tym, że w życiu, bez względu na to do kogo ono należy są rzeczy i sprawy WAŻNIEJSZE niż wszystko!!! Niż karariera, pieniądze, splendor i sława!
  Chyba pisał to jakiś gówniarz i to w dodatku ułomny...
  Takie publikacje to wstyd!!!
  No, ale co ja wam będę pisał...
  Trzymacie "poziom" i tyle...

 • fabioGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Felieton jak felieton, wnioski jak wnioski, wina jak wina, ale co do kary to zajmie się tym Polada, a wczytując się w treść felietonu to trudno się oprzeć wrażeniu, że jakby pisane na pewnym dopingu... Jeśli nie to jeszcze gorzej...

 • fabioGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGG ROW Rybnik zaprezentował skład. Lebiediew, Milik, Lambert z kontraktami

  @AveMotor: Napisałem to trochę prześmiewczo oczywiście nie po to żeby obrazić Rybnik, ale z wiadomych względów. Do nas bez względu kto by w tej drużynie jeździł przyległa łatka najgorszych wyjazdowiczów, więc ktoś z centrali może chcieć dać Rybnikowi fory na pierwszy mecz. Podobnie było w tym roku i Wasza drużyna pięknie to wykorzystała. Wiadomo, że pierwszy mecz to mega mobilizacja i sam jestem ciekaw jak ułożą terminarz? Na bank w Rybniku na inaugurację pojedzie ktoś z trójki My, Wy, Falubaz.