Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Powiedzmy sobie otwarcie , dla Akbasa jak wynika z jego wypowiedzi najważniejszy jest skład "sztabu szkoleniowego " ,Interesy kadrowiczek jego selekcjonera nie interesują i nie zamierza o nie walczyć ze związkiem żądając : 1. Zniesienia dyskryminacji finansowej naszych Pań . 2, Ubezpieczenia zawodniczek kadry od kontuzji i utraconych zarobków na skutek uszczerbku poniesionego w kadrze 3. Rekompensaty dla macierzystych klubów zawodniczek kadry , które nie mogły skorzystać ze swojej zawodniczki na skutek kontuzji poniesionej w kadrze. . Dopiero po uregulowaniu tych podstawowych PROBLEMÓW związanych z kadra Pań , można rozważać czy potrafiąc rozwiązać te problemy naszych Pań , będzie potrafił i umiał zbudować z naszych Pań zespół z prawdziwego zdarzenia , a nie zawodniczek , które są pod presją nie swoich oczekiwań( jak Katarzyna Skorupa) !

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Co to za konkret odnoszący się do naszych Pań i ich dyskryminacji .
  Tzw. sztab szkoleniowy to przecież typowa praca dla znajomych prezesa a nie konkret w sprawie planów , co do naszych PAŃ w kadrze !. Ten konkret, to deklaracja zatrudnię znajomych prezesa.

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Trochę dziwne ,że w nowym zarządzie znalazło się miejsce dla Przedpełskiego , który wyrugował pod pretekstem braku kasy z kalendarza startowego PZPS MEMORIAŁ AGATY MRÓZ (dyskryminując w ten sposób Polki). Tenże sam Przedpełski , niczym się nie różnił w swym postępowaniu od Czarneckiego , kiedy brał łapówkę od firmy ochroniarskiej startującej w przetargu na ochronę imprezy siatkarskiej w Polsce. Podobnie jest z POPKO , który TOLERUJE DYSKRYMINACJĘ POLSKICH SIATKAREK PRZEZ ZWIĄZEK. Jestem zbulwersowany , ze prezes SOLORZ toleruje takie dyskryminacyjne wybryki , praktykowane przez Związek. W nawiązaniu do osobnika jakim jest Przedpełski , to przypominam , że on jest przeciw temu by to ZWIĄZEK UBEZPIECZAŁ ZAWODNICZKI OD KONTUZJI W KADRZE i związanych z nią UTRATĄZAROBKÓW W KLUBIE MACIERZYSTYM . Neper Przedpełski twierdzi bowiem ,że to kadrowiczka winna sama się ubezpieczać, albowiem kadra to promocja jest zawodniczki i to zawodniczka winna płacić za tę promocję. Jak zatem widać neper Przedpełski PROMOCJĘ POLSKI PRZEZ KADROWICZKI MA W GŁĘBOKIM POWAŻANIU i JESZCZE KAŻE IM ZA TO PŁACIĆ.Mając powyższe na uwadze uważam ,że ten osobnik Przedpełski winien zostać uznany w zarządzie Związku za personę non grata
  Ola Jagiełło jest w komisji konkursowej dokonującej selekcji kandydatów na trenerów żeńskiej , którzy 3 grudnia br. będą dopuszczeni do prezentacji i rozmów z zarządem Związku.Mam nadzieję , że Ola , nie dopuści by były wśród tych osób osoby , które nie będą walczyć o zniesienie dyskryminacji przez Związek siatkarek oraz walczyć o ich interesy , czyli o ubezpieczenie od kontuzji i utraconych zarobków w kadrze i rekompensaty dla klubów macierzystych , nie mogących korzystać z zawodniczki , która odniosła kontuzję w kadrze. Pani OLU KIBICE I PANIE LICZĄ, ZE PANI TEGO DOPILNUJE

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do To już klasyk. Developres z Chemikiem ponownie bili się pięć setów

  Bardzo cieszy zwycięstwo Developresu. Kolejny raz rozum i inteligencja siatkarska pokonała siłę, a technika dała odpór warunkom fizycznym.
  Brawo dla Rzeszowianek za konsekwencję i wiarę do ostatniej piłki w ostateczne zwycięstwo. Mam natomiast jedno pytanie do trenera Antigi, a mianowicie co robi w kwadracie Gabi Polańska?. Mogłaby by przynajmniej raz albo dwa wejść na krótką zmianę za Wenerską, na podwyższenie bloku.
  O trenerze Chemika wolę nie wspominać, boję się urazić niektórych fanatycznych fanów.
  Może Czyrniańska będzie miała w tej kwestii coś więcej do powiedzenia.
  Swoją drogą, uciekaj dziewczyno z tego klubu, bo poza samouwielbieniem i wiarą w swoją wielkość siatkarską niczego tam się nie nauczysz

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Przestań Seba pitolić o jakichś rozmowach z kandydatami , skoro i tak już masz wybranego Grbica. Sam o tym na prawo i lewo klepałeś ,że to kandydat nr 1 ,a teraz będziesz prowadził jakieś tam "rozmowy" z pozostałymi. To jest zwykły brak szacunku w stosunku do nich.Plus liga po 9-ciu kolejkach , selekcjoner powinien obejrzeć już kilka , bądź kilkanaście meczów, a selekcjonera.....nie ma. Może na play-offy? Miało być lepiej niż za Kasprzyka ,a jest tak sobie ,żeby nie powiedzieć ...kiepsko.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do "Oni skaczą, a nas nie ma". Małysz jest wkurzony

  Chyba wszyscy zapatrzyli się w Małyszow.e kiełbaski

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do ŁKS Commercecon Łódź znów zagrał poniżej swoich możliwości. Mocne słowa Martyny Grajber

  Pani Martyno, skąd to poczucie wyższości i co to za za bzdury z tymi 50-cioma %?
  Żadna drużyna nie gra na maksimum swoich możliwości, to jest sport, wygrywa drużyna lepiej przygotowana, która wylała więcej potu na treningach i jest lepiej zmotywowana.
  W Lidze występuje kilka zespołów o podobnym potencjale sportowym co ŁKS, między innymi jest to Legionowia i powinnyście się cieszyć, że przeciwniczki również miały chwilę słabości, w przeciwnym wypadku był by to powrót do domu na trójkołowych rowerkach.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Włoskie media: trzech trenerów w grze o posadę selekcjonera reprezentacji Polski. Same wielkie nazwiska!

  Znakomici kandydaci, ciężki wybór, chciałbym, o ile to prawda, aby z tych znakomitych trenerów został wybrany Lavarini lub Santarelli.
  Swoją drogą ciekawe, że nasi dziennikarze muszą czerpać informacje aż z Włoch. Czekam na potwierdzenie z USA i z Osaki.

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Czyżby rozczarowanie nadredaktora Dobrowolskiego "hitem" wynikało z faktu, że Radomka "przerżnęła" z kretesem? Też byłbym rozczarowany gdybym był kibicem tego zespołu! W mojej ocenie, na tle chyba nie tak bardzo mocnej Radomki, forma rzeszowianek "idzie w dobrą stronę" (rośnie - oby tak było)! Co do "hitu kolejki" to ten (hit) był wczoraj w Legionowie!

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Bez ataku meczu nie wygrasz. Pokaz siły Grot Budowlanych Łódź w starciu z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz

  Pałac bezsilny i bez wiary w możliwość powalczenia. Tym razem z przyjemnością słuchałem komentującą Asię Kaczor, bez kretyńskiego hura optymizmu, za to z rzetelną oceną sytuacji na boisku.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Utytułowany trener nie poprowadzi polskiej kadry. Wiadomo, dlaczego nie zgłosił się do konkursu

  Chyba ma trochę racji. Też mam wrażenie, że ten konkurs to taki trochę pic na wodę. Nie podoba mi się zachowanie w tej sprawie Prezesa Świderskiego i mam nadzieję, że nie przyniesie to szkody Polskiej siatkówce.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Były reprezentant krytykuje prezesa PZPS. "To się może dla niego bardzo źle skończyć"

  Kadziewicz znowu się myli. Konkurs jest niezbędny do wyłonienia przede wszystkim chętnych do prowadzenia kadry, może nie wszyscy najlepsi są tym zainteresowani, więc po co się ośmieszać. Sam natomiast wybór powinien opierać się na wymaganiach i celach stawianych przed przeszłą reprezentacją.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Trenerska karuzela już rozkręcona. Joker Świecie zmienia szkoleniowca

  Nie wydaje mi się, aby te wszystkie roszady trenerów przyniosły jakieś znaczące zmiany w grze zespołów z dołów tabeli. Jest to reakcja zaniepokojonych o swoje stołki prezesów klubów. Kluby te, nie są w stanie sprostać bogatszemu konkurentowi ze środka tabeli, nie mówiąc już o tych najbogatszych.
  Trzymam za nie kciuki, zwłaszcza za zawodniczki, które mogą pokazać się z jak najlepszej strony i zapewnić dalszy rozwój swojej kariery.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Grupa Azoty Chemik Police narobił wstydu rywalkom

  Ale na gazetę ma w dalszym ciągu problem wskoczyć. Para komentujących to jedna wielka porażka , zwłaszcza pani Kaczor, wchodząca w zadek Chemikowi, że tylko kuperek wystawał.
  Swoją drogą drogą gratulacje dla Chemika za cały równy mecz.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. Zaczęło się demolką, a skończyło w tie-breaku. Trudna inauguracja Developresu Bella Dolina Rzeszów

  Całkowicie rozchwiana gra Rzeszowianek, brak koncentracji, stabilizacji w grze. Nie bardzo wiem co mogło spowodować tę słabą dyspozycję całego zespołu. Mogę podejrzewać, że spowodowało to częściowo wiele błędów na rozegraniu Kasi Wenerskiej, chociaż ciężko to ocenić w TV, to mam wrażenie, że sporo piłek było nie w tempie jakie oczekiwały atakujące, część za niskich, lub niedorzuconych do antenki. Nie chcę tu obarczać winą jedynie Kasię, ale mam nadzieję na poprawę jej gry w następnych meczach, ponieważ lubię tę drużynę, uważam ją za wartościową i perspektywiczną.

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Developres nie zdobył dziś 2 pkt tylko stracił 1, tak trzeba to odebrać. Sezon w pełni a gra Rzeszowianek faluje, jakaś dziwna niemoc je dopada w najmniej oczekiwanym momencie. Następne mecze bedą kluczowe, jak nie ogarną tematu to będzie ciężko, nie tylko w LM.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Heynen trenerem polskich siatkarek? Wszystko się wyjaśniło

  Bardzo mądra i rozważna decyzja Heynen. Ma całkowitą rację co do tegoż, że w pierwszej kolejności powinien być postawiony cel, a następnie wyłoniony człowiek który sprosta temu zadaniu. Chciałbym dodać jeszcze do tej wypowiedzi to, że dotyczy to również pozostałego sztabu szkoleniowego, aby znając braki i słabe strony powołanych zawodniczek, tak dobrać tych ludzi, aby byli w stanie je poprawić lub wyeliminować.
  Pozostaje jeszcze kwestia współpracy z zawodniczkami. To nie jest zarządzanie np. koncernem paliwowym, a grupą ludzi, w tym przypadku kobiet, gdzie trudno zmusić zespół do bezwarunkowego posłuszeństwa, a większość decyzji powinna być akceptowana przez cały zespół. Stąd potrzebny jest uznany autorytet i poważanie w świecie siatkarskim.

 • sarenka 01 lubi Komentarz

  Pan Nawrocki ma zespol najdrozszy w lidze a boi sie uczennic!

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Grupa Azoty Chemik Police wyszedł z sytuacji kryzysowej. Jacek Nawrocki: Nie można zagrać "na stojąco" [WYWIAD]

  Zespół z takim budżetem powinien grać i wygrywać, zastanawiać się dopiero na wejście do ścisłego finału LM.
  Trener boi się chyba o swoje umiejętności, a może nie do końca ufa swoim zawodniczkom.
  Obawiam się aby ten pseudo trener nie spitolił czegoś, a w szczególności nie popsuł relacji w zespole.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do To nie mógł być "mecz jak każdy inny". Derby Łodzi pokazały problem ŁKS-u Commercecon

  Przyglądając się temu spotkaniu, mogę jedynie powiedzieć, że mecz ten po prostu udało się ŁKS-owi wygrać, równie dobrze wynik mógł być na korzyść Grota.
  Dupę uratowała drużynie młoda Sobiczewska i doświadczona Martyna Grajber, która pomimo tego, że jest defensywną przyjmującą otrzymała blisko 30 piłek z czego skończyła 10, co jest w miarę przyzwoitym wynikiem dla tej zawodniczki.
  Generalnie dało się zauważyć brak solidnej, doświadczonej atakującej. O grze środkowych, zwłaszcza Klaudii Alagierskiej, wolę nie wspominać. Z taką grą nie ma co szukać w reprezentacji.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Grot Budowlani Łódź poszukają swojej szansy w derbach. "Wierzę w niespodziankę"

  A tak na marginesie, może i Pan jest zbyt młody i niedoświadczony aby prowadzić zespół z czuba tabeli.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Grot Budowlani Łódź poszukają swojej szansy w derbach. "Wierzę w niespodziankę"

  Trenerze do roboty, takie tłumaczenie się jest pożałowania godne, jest to asekuranctwo i tłumaczenie na wyrost swojej nieudolności.
  Zgoda, w zespole są młode zawodniczki, ale to ograne dziewczyny nie tylko na krajowych parkietach. Kiedy przestaną być młode, Kiedy będą miały po 30-ci lat, czy po urodzeniu pierwszego dziecka?
  Czego nie nauczą się na treningu, nie pokażą tego również na boisku.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Takich derbów Łodzi nie było od dawna. Pięć setów walki do późnego wieczora!

  Pomimo zachwytów komentujących to spotkanie, dla mnie był to przeciętny mecz, przeplatany lepszymi, ale także dużo gorszymi okrasami gry obu zespołów.
  Nadspodziewanie dobrze wypadła po dłuższej Zuzia Górecka, co na pewno ucieszy jej fanów.

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do #VolleyWrocław ma nową atakującą. Serbska moc na prawym skrzydle

  Bardzo udany transfer. Powodzenia!
  Znając serbskie walczaki z pewnością nie odpuści przed pokazaniem w lepszym świetle, bardziej liczącym się klubom, czego nie była w pełni zrealizować w rumuńskiej lidze. Nasza liga jest natomiast obserwowana przez cały siatkarski światek i jest furtką do wypłynięcia na szersze wody.
  Jeszcze raz, Powodzenia!

 • sarenka 01 napisał/a komentarz do Utytułowany trener chce objąć polską kadrę. Zgłosił się do konkursu

  Świetny kandydat, z pewnością bardzo wymagający, ze świeżym spojrzeniem na przeszłą kadrę. Na pewno bezkompromisowy, potrafiący wyegzekwować swoje podejście do treningu i gry. Da pewność, że zagrają najlepsze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.