Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • f1 napisał/a komentarz do Chcą, by Lewis Hamilton został mistrzem F1. Mają już imponującą liczbę podpisów

  Poproszę o dopisanie, że należy powtórzyć karnego Jakuba Błaszczykowskiego!

 • f1 napisał/a komentarz do Polska poznała rywala w barażach. "Mieliśmy szczęście? Nie, to tylko teoria"

  Bardzo pechowe losowanie. Gdybyśmy trafili na Włochy, łatwiej byłoby wytłumaczyć to, co przeciwnik z nami zrobi. Nie będzie meczu ani z Czechami, ani ze Szwecją więc nie ma o czym mówić.

 • f1 napisał/a komentarz do Kontrowersyjny wybór UEFA. Fani są w szoku. "Został okradziony"

  Ale bzdura, to jak kłócenie się czy lepszy jest Mickiewicz czy Słowacki. (info dla redaktora - to nie są piłkarze). Po co ja to kliknąłem ....

 • f1 napisał/a komentarz do Po bandzie: Prezesi muszą się dogadać… [FELIETON]

  Redaktorze piszemy WYWIEŚĆ w pole, a nie wywieźć. W czasie przeszłym: jeden prezes WYWIÓDŁ, a nie wywiózł w pole.

 • f1 lubi Komentarz

  Każdy kto zna się choć troche na regulaminie przyzna racje sędziemu. Szostak kabaretalnie przejeżdza 30 metrów,schodzi z motoru idzie krok i się kładzie na tor ? nie dało rady zjechać z motorem na murawe jak grzesiu ? DAŁO i wypadało by. Czerwona słuszna

 • f1 lubi Komentarz

  Zasłużona czerwona kartka dla Szostaka. Szostak wjechał w Walaska, ale zawodnicy utrzymali się na motocyklach, a że dotyczyło to zawodników tego samego zespołu to sędzia nie widział powodów by przerwać bieg. Jednak to co wydarzyło sie później to nieodpowiedzialne zachowanie. Zawodnicy przejechali jeszcze kilka metrów, był czas by zjechać z toru, Walasek zjechał z toru, ale Szostak zostawił motocykl na środku toru, gdyby Milik czy Lebiediew wjechali w Szostaka czy w motocykl Szostaka to doszło by do wypadku i nie wiadomo jakich obrażeń. Gapiński w tej sytuacji nie powinien krytykować decyzji sędziego tylko, że zapewne Gapiński myślał, że Szostak dostał czerowną kartke, za uderzenie w Walaska, a nie za pozostawienie motocykla na torze, wtedy spojrzenie Gapińskiego było by inne.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co do juniora, podjąłbym taką samą decyzję. Wykluczenie i kartka, a jakiego koloru to niech się sędzia sam w regulaminie doszukuje. Bieg w toku, spieprza się z toru i kropka. Ale Walasek znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Gdyby wypuścił się w prawo, skosiłby Musielaka, który już był o pół motocykla z przodu. Owszem wykontrował w nienaturalny sposób, ale jedyny rozsądny w tej akurat sytuacji. Powód wykluczenia - brak kontroli nad motorem. Co tu gadać, dać sędziemu jakieś ministerstwo, bo tu się chłop marnuje.

 • f1 napisał/a komentarz do Żużel. Menedżer Motoru bije się w pierś odnośnie obsady wyścigów nominowanych

  Ot, takie bicie piany dla podniesienia klikalności. Równie dobrze Motor mógłby osiągnąć słabszy wynik przy podwójnej RT. Przecież wystarczy krzywo dobrane pole startowe i pozamiatane. Pamiętacie ostatnią podwójną rezerwę Unii z dwoma najlepiej punktującymi zawodnikami? Moim zdaniem to żaden błąd, wycisnęli maksimum tego, co mogli i pojechali przy tym przeeefajny meczyk. Oby w rewanżu też pojechali w kontakcie, to się fajnie będzie oglądało.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jako niezwiązany emocjonalnie ani z ZG, ani z Grudziądzem przede wszystkim pogratuluję GKM wyniku. Za darmo nie dostali zwycięstwa i śmiać się chce z twierdzących inaczej. Wracajcie do swoich filmów z żółtymi napisami. A Falubaz niech się nie obraża na życzenia długiego pobytu w 1 lidze, bo to może być dla nich całkiem dobra wiadomość. Na dzisiejszy stan organizacji klubu bliżej im do dalszego spadku niż do awansu.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pisałem już po Słowacji, że mamy wzmocnienie z powodu czerwonej kartki Krychowiaka. Facet był dobry parę lat temu, ale to już nieaktualne. A może tylko źle zrozumiał trenera, żeby spowalniać grę. Trener miał na myśli grę przeciwnika, a ten spowalnia naszą. Przecież gdybyśmy tyle samo biegali w poniedziałek, bylibyśmy na czele tabeli z 4-ma punktami.

 • f1 napisał/a komentarz do Polscy piłkarze podłamani porażką. "To czas na działanie sztabu i kadry zarządzającej"

  Zgoda, światełko w tunelu, ale tym razem światełkiem będzie nadjeżdżający pociąg.

 • f1 napisał/a komentarz do Polska - Słowacja

  Szkoda mi tylko Lewego i Zielińskiego, będą musieli świecić oczami po powrocie do domu za tę resztę zbieraniny. A że Krysia nie wystąpi w kolejnym meczu to całkiem udane wzmocnienie drużyny.

 • f1 napisał/a komentarz do Arged Malesa Ostrów - Aforti Start Gniezno

  Juniorka Startu dokładnie tyle punktów co juniorka Wybrzeża wczoraj. A wynik? Bla bla bla, sprzęt, dopasowanie, srutu drutu, albo Start albo GKS wali w ciula.

 • f1 napisał/a komentarz do Żużel. GKM zmierzy się z Wybrzeżem

  Nie zgodzę się że totalna klapa. Kajbuszew jest jak najbardziej przygotowany do sezonu i powinien wskakiwać od pierwszego biegu i to od teraz, a nie w lipcu, kiedy trzeba będzie w panice gonić tabelę.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przed skomentowaniem polecam obejrzeć kilka minut przed akcją. Sam na początku byłem oburzony, ale jak przewinąłem to stwierdziłem, że zwycięzca nie jest wcale takim sukinkotem. W rzeczywistości oszczędził przeciwnikowi sporo zdrowia kończąc walkę tak szybko jak to możliwe.

 • f1 napisał/a komentarz do Biathlon. Kapitalny pościg Polki! Mamy drugie złoto na ME w Dusznikach-Zdroju

  No jeszcze się przyczepcie, że z tlenem się nie liczy. Gratulacje!

 • f1 lubi Komentarz

  Umniejszamy sukces naszej? To ja go uwiększe i wymienię kilka nazwisk które startowały
  Semerenko
  Bendika
  Kuklina
  Reprezentacja Norwegii w dobrym składzie(trwa tam walka o 4 do sztafety)
  Nilson!
  To nie są nazwiska z pierwszego lepszego kurnika a kibice biathlonu natychmiast choć częściowo przyznają mi rację. Ale to tylko ME...
  Nigdy się naszym nie dogodzi. Niggdy!

 • f1 lubi Komentarz

  Nic takiego nie wyczytałem co jest w tytule ;]

 • f1 lubi Komentarz

  Panie Witczyk, mógłby pan dostosować się do zaleceń swojego pracodawcy "stop hejtowi!"?
  Chyba tylko pan w wypowiedzi Goldbergera widzi jakąś szpilkę! Austriak zaznaczył, że test był fałszywie pozytywny i o mało co Polacy by nie wystartowali. Myślę, ze mógłby pan przeprosić czytelników za swój błąd i niezrozumienie wypowiedzi Goldbergera.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Łukaszu Witczyk, albo może Drogi Łukaszku, bo naprawdę trudno wiek określić po logice wypowiedzi pisemnej, przeproś czytelników i sprostuj albo usuń "artykuł". Na podstawie bzdurnej nagonki nasi kibice mają się obrażać na cały świat? Najpierw na Norwegów, teraz na Austriaków? Swoją drogą to wielu czytelników też mogłoby przeczytać wypowiedź Goldbergera przed skomentowaniem, bo wstyd zostaje. Za dawnych czasów jeszcze bez Internetu nazywano takie publikacje "szmatławcami". Usuń i już.

 • f1 napisał/a komentarz do Wojciech Kowalczyk ostro o grze Polski. Zgodził się ze Zbigniewem Bońkiem. "Brawo za prawdę o meczu"

  Gruby na bramkę!

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak mówi przysłowie, kasa leczy rany. Czy jakoś tak podobnie. Z tym, że o co tu mieć pretensje? Takie jest życie.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli chodzi o ekwiwalent, to proponuję 10% dla firmy Lotos, a 90% dla pana Mariusza. I to by było mniej więcej uczciwie jeśli chodzi o poniesione nakłady na rozwój zawodnika.

 • f1 lubi Komentarz

  Radykalne zmiany już się zaczęły. Mikkel Bech - świetny zawodnik, doskonały kapitan drużyny i wspaniały młody człowiek, niezwykle zaangażowany i lojalny wobec Klubu, kupuje bilet i ogląda zawody z trybuny. Czy o takie zmiany chodzi panie prezesie.

 • f1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Manfred Zetterstroem to potomek "Zorro" Magnusa? Jeździ też jakiś młody Karlsson, może Petera albo Michaela, ale to już znacznie bardziej popularne nazwisko.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.