Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  Dębowski jak zwykle musiał znów pochylić czoło przed Francuzami i powiedzieć:"
  Wszyscy uważają, że Francja gra najlepszą siatkówkę".
  1) Nie wszyscy. Jestem głęboko przekonany, że to Polska gra najlepszą i najbardziej kompletną siatkówkę. Nie musimy się nikogo bać bo nie ma takiego powodu. Naprawde tęsknię za parą Swędrowski-Drzyzga bo ciężko słuchać tego jak komentują w TVP.
  2)Wracając do naszych chłopaków to w drugim secie pokazali klasę mistrzów i mam nadzieję, że do końca już będą tylko wygrywać.

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  "Gdyby w Berlinie obserwował go ktoś po raz pierwszy, nie uwierzyłby, jak ciągnie się za nim przeszłość."
  Mam wrażenie, że to autor tego tekstu po raz pierwszy jest na meczu siatkówki. Mam wrażenie, że próbuje robić "karierę" w SF pisząc własnie takie teksty - zero tekstu o siatkówce a wszystko, żeby wywołać złe emocje u czytelników. 0% wiedzy a 100 % cynizmu.
  Panie Bobakowski, dowiedz sie Pan wreszcie, że to "starcie z jednym z parlamentarzystów" polegało na tym, że pijany poseł ze Zgierza wygrażał rosyjskim siatkarzom schodzącym do szatni po meczu i krzyczał do nich "Oddajcie Krym!" oraz "pokazywał im wała" - jak sie potem sam chwalił. Mało nie wypadł za bandę podobnie jak jego pijani kolesie , którzy też szydzili ze zgnębionych Rosjan i pokazywali im "faki". Widać to na zdjęciach i na video, tutaj, w SF. Poseł zaraz po meczu powiedział do kamery, że po jego okrzyku, "żeby oddał Krym" Spiridonow rzekomo splunął "w kierunku jakiś panów" (Spiridonow zaprzeczał, żeby kogokolwiek opluł). Następnego dnia poseł już zmienił wersję i opowiedział "Gazecie Polskiej", ze to na niego siatkarz splunął, na co się rzuciły prawie wszystkie media i powtarzały te brednie..

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  Jestem ciekawy dlaczego redakcja s.p tak słodzi skrze. Czyżby odgórna decyzja aby promować państwową drużynę?

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  Dziwne że większość graczy to zawodnicy Bełchatowa

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  Żadna różnica. Wstyd to może mi być za siebie, kiedy palnę jakąś głupotę, albo np. za kilkuletniego brata, gdy ten urządza awanturę na pół sklepu, bo nie chcę mu kupić zabawki. Natomiast kiedy wypowiada się w ten sposób człowiek, który w najmniejszym stopniu nie miał wpływu na wyniki obecnej kadry i nie jest za nie odpowiedzialny, to dla mnie takie stwierdzenie zionie kompleksami na kilometr.
  Wspieram tę drużynę od lat, znam jej słabości (które niestety wciąż pozostają takie same) i potrafię liczyć się z tym, że nie zawsze są skowronki i sr*nie tęczą. Za to kiedy w końcu przyjdą, będę cieszyć się i pękać z dumy dwa razy bardziej.

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  Skoro wszyscy nagle aż tak się wstydzą, to po cholerę w ogóle ich oglądali? Nie wiem, na skoki można się zamiast tego przerzucić, na tenisa albo na żużel - z korzyścią dla własnego zdrowia psychicznego. Łatwo jest podpiąć się pod dobre wyniki, nie? A pod kiepskie już trochę gorzej. W trakcie naszych meczów w LŚ zdarzało się, że byłam na nich wściekła, zdezorientowana niektórymi zachowaniami, a pod koniec właściwie już tylko współczułam chłopakom, bo żal było patrzeć jak się męczą. Ale jakoś nigdy nie było mi za nich wstyd. Dlaczego miałoby być?

 • Ewa Gołębiewska lubi Komentarz

  A dlaczego miałoby być mi wstyd, czy to ja grałem ?

 • Ewa Gołębiewska napisał/a komentarz do Jan Such: Było mi wstyd za naszą kadrę

  Trudno, żeby Grzegorz Kosok był bardziej wykorzystywany, skoro przez większość czasu leczył kontuzję.
  Wstyd może być chłopakom, bo to oni źle grali, nie nam. Czego się wstydzicie? Że wasza drużyna tak gra? Więc trzeba ją wesprzeć, a nie wstydzić się jej! Moim zdaniem, kibic nie powinien znać pojęcia "wstyd", bo kibicowanie to właśnie wsparcie bez względu na wynik.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.