Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kanadyjka to miła, radosna, ale i zadziorna zawodniczka- i niech tak pozostanie.

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie ma to nic wspólnego z przeciwnikami szczepionek. Są osoby, które nie mogą się szczepić - każdy kto się szczepił wie ile tam jest w ankiecie pytań. Miedzy innymi niektóre leki na alergię i uczulenia wykluczają szczepienie. Jeżeli jest zapis - o względach medycznych to stanowi on prawo. To jest skandal i tyle. Inną kwestią pozostaje, czy Serb ma przeciwskazania , ale nie nam to oceniać.

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W końcu rzeczowa krytyka: to co zrobili na konferencji to brak szacunku do trenera, dziennikarzy i kibiców. Słabe strategie marketingowe. Wszystkich traktują instrumentalnie. Co do pani Darii to już dawno relacje w sztabie i z zawodniczką zostały zaburzone

 • kasja lubi Komentarz

  @emcanu: Słusznie. Może Wiktor wprowadzi swój styl. Mniej gadaniny w mediach. Może też trochę pohamuje Igę, bo ta też gada jak najęta gdzie popadnie. Już z tym PMS to dała popalić ;)

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zadziwiające. Uważam, że swojej roli nie wywiązuje się pani Daria. Problemy jakie były w tym sezonie nie były tenisowe tylko związane z emocjami. Trudno zwalnia się psychologa, relacje uzależniają. Pani Daria była zawsze przed trenerem tenisa.

 • kasja lubi Komentarz

  Hubert zrobił w ostatnim roku ogromny postęp, niestety w odróżnieniu od Igi. Widać wpływ trenera, Hurkacz buduje siłę swojej gry w oparciu o coraz bardziej precyzyjną grę z linii, a jednocześnie uzupełnia ją o coraz to bardziej dopracowaną grę przy siatce i ataki wolejami. Powinno to dać Świątek do myślenia nad jej trenerem, a i pani psycholog chyba też już wyczerpała formułę współpracy i przydałby się ktoś inny. Generalnie odnosi się wrażenie, że Hurkacz maszeruje na szczyt, zaś Iga przystanęła.

 • kasja napisał/a komentarz do Emocje w pierwszym meczu Huberta Hurkacza. Spokój uratował faworyta

  Emocje były . Trzeba racjonalnie oceniać wynik i grę. Sukcesem jest wygrany set i tylko po jednym przełamaniu w kolejnych. Hubert rozwija się krok po kroku. Każdy inny wynik byłby sensacją. Gratulacje. @tad49:

 • kasja lubi Komentarz

  @emcanu: lepiej być najgorszy z najlepszych, niż najlepszy z najgorszych. Pozdro

 • kasja napisał/a komentarz do Eksperci są zgodni. Co za słowa o Hurkaczu!

  W jego drabince nie było słabych przeciwników . Tylko wcześniej odpali. Z potencjalnie słabszymi . Męski tenis jest wyrównany. Grają co tydzień. Sztuką jest wygrywać tak zwane słabsze mecze i nie zależy to od szczęścia tylko od umiejętności.@emcanu:

 • kasja napisał/a komentarz do Eksperci są zgodni. Co za słowa o Hurkaczu!

  Wartością jest udział w finale. Każdy kto startuje pierwszy raz ma problemy. Byli tacy jak Andriej, który nie wygrał żadnego meczu. Żadnych oczekiwań. Trzeba zdobywać doświadczenie na tym poziomie. To jest rozwój krok po kroku.@emcanu:

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest to smutne, że tak mało gra. Bardzo chimeryczne te rozgrywki wta.

 • kasja napisał/a komentarz do Grigor Dimitrow zatrzymany. Cameron Norrie nawiązał do sukcesów wielkich rodaków

  Te tytuły - tak napompowane jakbym inny mecz oglądała .@fanka Rożera - official SF:

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie Anglik był tak dobry tylko Bułgar słaby. Z Hurkaczem grał długie, skuteczne wymiany, odbierał nieprawdopodobne piłki, skutecznie prowadził długie wymiany slajsem. To nie zmęczenie tylko, ale brak stabilizacji - gry na takim wysokim poziomie. A swoją drogą był to słaby w półfinał .

 • kasja napisał/a komentarz do Pokaz mocy najbliższego rywala Huberta Hurkacza. Oddał wyżej notowanemu rodakowi cztery gemy

  Chyba oglądaliśmy inny mecz. To naturalne ze są chwieje dekoncentracji. I tyle. @Grzegorz Bakowski:

 • kasja napisał/a komentarz do Takich słów nie wypowiada się często. Legenda futbolu mówi o Polaku

  A to ciekawe jedna Euro w Polsce - pierwszy mecz czerwona kartka i numer jeden zostaje Tytoń. Kolejne Euro kontuzja i numer jeden zostaje Fabiański i jego świetne interwencje zwłaszcza z Szwajcarią. W końcu Szczęsny gra i traci bramki @SportowyEkspert:

 • kasja napisał/a komentarz do Takich słów nie wypowiada się często. Legenda futbolu mówi o Polaku

  Jemu psychoterapeuta nie był potrzebny. Bardzo stabilny i pewny w interwencjach. Rozumiem, że to taka moda - śmieszą mnie takie stereotypy w myśleniu . Każdy ma swoją drogę. Siły należy poszukiwać w sobie.@Pola78:

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fabiański daje spokój i pewność. To jest jego miejsce w reprezentacji. Szkoda i tyle.

 • kasja lubi Komentarz

  Priorytetem jest wyznaczyć na miejsce Szczęsnego innego bramkarza. Ten gość zawala każdy turniej. W eliminacjach też szału nie robi. O jego wyczynach w juve nie ma co wspominać bo tu chodzi o reprezentację.

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tu nie o mecz chodzi i o przegraną. Tenis jak powiedział kiedyś klasyk - Dawid Olejniczak to sport przegranych. Tylko o skandaliczne zachowanie Igi.

 • kasja lubi Komentarz

  Niezależnie czy Djokovic ten turniej wygra czy też nie to i tak już teraz jest najwybitniejszym tenisistą w historii tenisa! Ilość zwycięstw Novaka Djokovicia i ilość rekordów, które osiągnął mówi sama za siebie!!! Djokovic wygrał wprawdzie 20 szlemów jak Federer i Nadal, ale w przeciwieństwie do nich zwyciężał w każdym szlemie co najmniej 2 razy !! Zdobył też jako jedyny z big 3 niekalendarzowy szlem poczynając od Wimbledonu2015, przez USOpen 2015, AusOpen2016 kończąc na French Open 2016!... Poza tym Djokovic ma rekord nr 1 rankingu ATP (obecnie 335 tygodnie i rośnie nadal! ), a wraz z Samprasem dzierży rekord nr 1 na koniec roku kalendarzowego – 6 razy ! Djokovic ma też 36 tytułów Masters 1000 ( rekord wspólny z Nadalem), ale w tym jako jedyny spośród big 3 wygrał każdy Masters 1000 co najmniej dwa razy (podczas gdy Nadal i Federer niektorych nie wygrali wcale ) …Jedynym w sumie istotnym rekordem, który można przypisać Federerowi jest ilość zwycięstw w Final Netto ATP, bo Federer ma 6 zwycięstw a Djokovic 5 ( natomiast Nadal 0).. Ponadto Djokovic ma też korzystny bilans wspólnych spotkań z każdym z nich – z Federerem H2H 27:23 a z Nadalem H2H 30:28.... Z zestawionych liczb widać, że Djokovic nie musi już nic udawadniać by zapisać się jako najlepszy tenisista w dziejach!.... choć oczywiście wygranie kalendarzowego szlema byłoby kolejnym wielkim wyczynem Djokovica...

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie kibice nakładają presję . Jej Wywiad rzeka jakby kończyła karierę . Uważam , że te porażki są potrzebne, by w tym sporcie osiągnęła sukces nie jednorazowy. Potrzebna jest pokora. Inna droga ,nie jak Osaki celebrytki, skandalistki i producenta linii lalek.

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hurkacz nigdy nie ma łatwej drabinki, ale teraz to już przesada. Szkoda ,że losowanie było ,, za zamkniętymi drzwiami”

 • kasja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Magda nigdy jeszcze nie miała łatwego losowania.

 • kasja napisał/a komentarz do Daria Kasatkina - Magda Linette

  Super. W końcu . Gratulacje.

 • kasja lubi Komentarz

  Co to za tytuł -" Niesamowite! Był niczym Robert Korzeniowski. Dawid Tomala mistrzem olimpijskim w chodzie!" Tylko ch----------m z Wirtualnej Polski może coś takiego napisać. P. Tadeusz Kozanecki taki redaktor???? Kto był niczym, czy co było niczym. Na dokładkę "Wirtualna Polska partnerem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej" WSTYD

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.