Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zibicek

  Do jasnej cholery! Ilu polaków interesuje jakiś Messi!? Bo mnie i milionów Polaków to to g...o obchodzi! Nie macie innych tematów?

 • Zibicek

  Kolejny nawiedzony!!! To starcza demencja. W taki umyśle wszystko się roi!!!

 • Zibicek

  Każdy normalny człowiek wie, że kopacze gały mają rozum w nogach, a nie w głowie! Ja musiałem się sporo napocić przez 5 lat (jeszcze za KOMUNY), aby dostać dyplom magistra inż elektroniki!
  A byle miernota może teraz w tych tzw. "uczelniach" kupić sobie za byle jakie pieniądze każdy dyplom! Co na to teraz powie Czarnek!!!!!!!!!

 • Zibicek

  Święte słowa Panie premierze! Niech broń Boże PIS sie nie miesza!!!~A tym bardziej Jonasz Duda, bo tylko pecha przyniesie!!!

 • Zibicek

  Wypieprzyć tego starego dziada!!! Ale swoi zawsze będą bronić swoich, takich samych, jak oni!!!!!!!!!!!

 • Zibicek

  No i wszystko jasne! Duduś długopis to Jonasz!!! Po jaka cholerę tam pojechał!? Od razu przynióśł pecha naszym sportowcom!!!

 • Zibicek napisał/a komentarz do Najpierw finał Euro, a teraz to. Tutaj też nie usłyszymy Szpakowskiego

  Ależ jaka to tragedia! Czas mu już na emeryturę. Spokojne ie z na z wielotysięczną emeryturą. Sznuję go i życzę spokojnej starości. Niech da sobie spokój z ta haniebną TVPis, która ciagle niszczy wspaniaych ludzi!!! Przykładów, aż nadto! Długo byłoby wymieniać!

 • Zibicek

  Adasiu i Pani Iwono! Nie dajcie się jakiemuś durniowi i niedouczonej mecenas!!!

 • Zibicek napisał/a komentarz do Euro 2020. Obsada komentatorska TVP na ćwierćfinały wzbudza dyskusje. Rafał Wolski nie skomentuje już meczu

  Wszyscy ci komentatorzy są marni! Żadngo profesjonalizmu. Dla mnie mogłoby nie być żadnych komentatorów. Piłkę oglądam juz ponad 60 lat. I wystarczy mi to co widzę na boisku! Nie potrzeba mi ich bełkotu!

 • Zibicek

  Broń Boże! Nie mam nic do tej Świątek. Piszecie o niej, jakbyście dostali jakiegoś kopa! A przecież tak naprawdę w Polsce tenisem interesuje się może 10-15 % ludzi. Co najmniej 80-90 % ludzi nawet nie wie o co chodzi w tej grze!!! Gem, set, return itd., takie terminy to dla nich czarna magia! A wy robicie z tego narodowe BUM!!!

 • Zibicek

  Żadna strata, jak nie dojadą. Ci wszyscy tzw. "komentatorzy" są tak beznadziejni, że można się śmiało bez nich obyć! Prawdziwy kibic znający się na piłce nie potrzebuje słuchać ich bełkotu. A te studia meczowe!Po co? Jaki to fajny wynalazek - wyłączenie dźwięku. Robię "pyk" na pilocie i idę sobie zrobić kawkę, albo coś przegryźć, albo po prostu wychodzę na balkon na powietrze.

 • Zibicek napisał/a komentarz do Euro 2020. Wiadomo, kto skomentuje mecze 1/8 finału

  atu11! Święte słowa! Nienawidzę tych gadających łbów"!!! Masz racją. Niech idą na piwo i tam se gadają, a nie na wizji! Na szczeście w piltach tv są przyciski wyłaczenia dzwięku! Ha, ha, ha!!!!!!!

 • Zibicek napisał/a komentarz do Dużo gadania - efekt fatalny. Polacy przegrywają ze Słowacją, najsłabszym rywalem w grupie

  Ale larum!!! Toż to było do przewidzenia. Polska drużyna na czele z kapitanem..., jest cieniutka. A szczególnie teraz. Od dawna nie była tak słaba. A kto ma w niej grać!? Lewandowski, Krychowiak, Milik, Jóżwiak!? Przecież oni grają w obcych klubach za piniądze!!! Mają w głębokim poważaniu reprezentowanie Polski. Oni nie mają honoru, jak Niemcy, Anglicy, Francuzi, czy tacy Słowacy!!!

 • Zibicek napisał/a komentarz do Dużo gadania - efekt fatalny. Polacy przegrywają ze Słowacją, najsłabszym rywalem w grupie

  Podobno grał w polskiej drużynie niemiecki zawodnik. Niejaki Lewandowski! Ale go nie zauważyłem w meczu...

 • Zibicek napisał/a komentarz do Polska - Słowacja

  Polacy z Lewandowskim to beznadzieja! Trudno! Czas odpuścić i na nowo tworzyć narodową reprezentację! Dajmy sobie spokój z Lewandowskim, Milikiem, Krychowaiakem i innymi "weteranami"! Im chodzi o szmal, a nie o honor Polski.
  Prawda jest brutalna. Nasza reprezentacja odkąd czołowi piłkarze poszli za kasą w klubach europejskich, robią łaskę grając dla swojego kraju. Klasycznym przykładem jest Lewandowski!
  Szkoda, że nie wzorują sie na reprezantacjach innych krajów!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.