Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mnich otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Mnich napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W woli przypomnienia. To Brzęczek ma medal olimpiady. A Lewandowski dla kraju jakim jest Polska nic powiadam nic nie osiągnął. A mieni się wielką gwiazdą.

 • Mnich napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A Lewandowski znowu dostanie nagrodę za najlepszego sportowca w naszym kraju, w którym niczego nie osiągnął i to dzięki wam dziennikarzom. Jest tyle młodych i dobrych sportowców, którzy walczą i wygrywają dla naszego kraju. Nawet nie mają szansy znaleść się w dziesiąte. Natomiast wielka gwiazda nawet nie ma honoru, aby odmówić udziału w tym plebistycie. Lewandowski niczego dla naszego kraju nie osiągnął. Powtarzam niczego.!!

 • Mnich napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najgorszy bramkarz reprezentacji. Kiedyś miał jeszcze szczęście na Lini bramkowej. Na przedpolu jak zwykle tragedia. Lewandowski słaby najgorszy zawodnik na boisku i różni eksperci mogą go bronić. Jednak wszyscy widzieli a może nie widzieli go na boisku.

 • Mnich napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Słabo.... Słabo. Niestety Zieliński na ławę. Najsłabszy zawodnik w meczu. Nic nie daje naszemu zespołowi. Gwiazda Lewandowskiego nie pomogła. Młodzi przynajmniej walczyli. Przykro było patrzeć. Trener napewno nie dał jakości. Oby chłopaki się pozbierali.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.