Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Michał napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo. Zwracam honor Robert. Wspaniały mecz. Dzięki Maryi obroniony karny. Dziękuję za walkę i modlę się o zwycięstwo ze Szwecją.

 • Michał

  Brawo. Zwracam honor Robert. Wspaniały mecz. Dzięki Maryi udało się obronić karny. Do boju Polsko. Dziękuję za walkę i proszę Boga o zwycięstwo że Szwecją.

 • Michał lubi Komentarz

  Pukniemy Hiszpanię i Szwedów więc nie dramatyzujmy. 6 punktów wystarczy do awansu. A potem już z górki.. Aż do finału na Wrmbley.

 • Michał lubi Komentarz

  "Lewandowski za mniej niż 100 milionów ojro nie będzie się nadwyrężał ", reszta piłkarzy również pokazała że ma mecz w reprezentacji polski głęboko w ... . Wysilać się będą ale w swoich zagranicznych klubach bo tam nit nie będzie płacił za udawanie.
  Nasi piłkarze zawsze grają tak samo, jak stare ociężałe dziady, bez pomyślunku, bez zgrania, bez walki . Dzisiaj przeżyłem kolejne deja vu.

 • Michał lubi Komentarz

  To była hańba dla narodu, dla flagi i dla godła naszej ojczyzny, kolejnym razem warto przemyśleć czy jest sens kwalifikować się na turniej i znów jechać się skompromitować przed kibicami.

 • Michał lubi Komentarz

  Oho, mamy jeszcze bardziej zabawnego trenera niż wuja Brzęczek. Graliśmy świetnie, nic by nie zmienił..... ale jajcarz! Choć drogi bo mało kto za takie dowcipy bierze 800 tys Euro

 • Michał napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wstyd. Totalna kompromitacja. Dno. Brak mi słów.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.