Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • obserwatorr napisał/a komentarz do Paweł Hlib: Pozostał niedosyt

  O rety! Ale ty masz wielką niewyjściową gębę...

 • obserwatorr napisał/a komentarz do Paweł Hlib w Stelmet Falubazie?!

  Tylko nie tego PASZTETA, proszę

 • obserwatorr lubi Komentarz

  Panie Komarnicki zamilknij na wieki!!! przez takich ludzi jak ten człowiek dzisiejsza rzeczywistość przypomina mi czasy komuny. Manipulacja społeczeństwem oszukanym przez tego Pana do spółki z kolesiami o podobnym sposobie myślenia przerosła wszelki rozmiary.
  To dzięki Panu w Gorzowie nie ma hali widowiskowo-sportowej ,dzieci w szkołach nie mogą uczestniczyć w wielu sekcjach sportowych ponieważ miasto przelało pieniądze na żużel!MIASTO GORZÓW 120 tyś. mieszkańców być może w liczbie 3-4 tyś. zasila budżet klubu przychodząc na mecze (pozostali kibice są przyjezdni z okolicznych miejscowości, szkoły dostają wejściówki za darmo aby zapełnić stadion ,a i tak nigdy nie ma kompletu).
  Ten Pan uciekł jak szczur z tonącego okrętu i mianował się PREZESEM HONOROWYM! bo wiedział ,że już kaska nie ta i ludzie się sparzyli obiecankami o corocznym mistrzostwie. Dodatkowo ten gość ma kompleks FZ lub złapała go grypa FZ1SG10 co to oznacza Falubaz mistrzem w przyszłym roku ,a Stal spadkuje czego sobie nie życzę!
  Panie Honorowy Prezesie jak chcesz pomóc Stali to zasil konto klubu i będzie miło a nowy zarząd niech myśli o zbudowaniu zespołu na przyszłe latka i przygotowaniu takiego toru na jakim kibic może oglądać widowiskową ,ale bezpieczną jazdę czego sobie i kibicom w całej Polsce życzę.
  P.S.
  O cygarze bajki krążą
  Władziu w Polsce wielką trąbą!

 • obserwatorr napisał/a komentarz do Komarnicki o Falubazie: Decyduje kasa, a nie geniusz prezesa

  DO NIEMIEC STAL! Przeca Władek był komuchem i nie dziwie Ci się, że przypomina komune. Ale to już stary pierdziel i dlatego pierdzieli, te cygara resztki rozumu mu wypaliły.

 • obserwatorr napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki: Kibice nie znoszą dream teamów

  A ten znowu pieprzy trzy po trzy, byle co pali i byle co gada, zapomniał wół jak komarnickim był. Gollob i Pedersen kosztowali tyle co trzy drużyny w EL.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.