polar3016 - komentarze

 • polar3016 napisał/a komentarz do Niemiecka gwiazda oceniła występ Lewandowskiego. "Sfrustrowany przez 90 minut", "Można się było tego spodziewać"

  Nie dziwi mnie to. To tak jakby Ronaldo zagrał w Zagłebiu Sosnowiec też byłby sfrustrowany. Lewanowski jest przyzwyczajony do gry na innym poziomie. jego druzyna zreszta tak jak drużyny wszystkich gwiazd to są maszynki grajace jak w zegarku a u nas zbieranina starców pomieszana z młodzikami. To nie ma sie prawa udać . Nigdy. Zreszta w lidze np Ronaldo grał dobrze a na poprzednim Mundialu prawie niewidoczny to samo z Lewym.

 • polar3016 napisał/a komentarz do Muniek Staszczyk nie gryzie się w język. "Mam dość patrzenia na tych nieudaczników, frajerów i tych idiotów trenerów"

  @Tomiixi: Chyba nie do końca. W każdej reprezentacji tak jest. Ale zauważ, że w każdej reprezentacji dobrej jest dobra liga. Reszta sie nieliczy.

 • polar3016 napisał/a komentarz do Muniek Staszczyk nie gryzie się w język. "Mam dość patrzenia na tych nieudaczników, frajerów i tych idiotów trenerów"

  Czerwona kartka dla piłkarza który nie powinien wyjść na boisko. Grał jakby z łaski jak za kare. Stary nie ma tyle wigoru. Dobrze sie stało bo wygralibysmy 1:0 i wszyscy by oszaleli. Jestesmy nędzna reprezentacją czy to nam sie podoba czy nie. Liczę, że Hiszpania spuści nam lanie i to z 8:0 powinno byc aby wyleczyc wszystkich z mrzonek. Chociaż za chwilę gramy z szewcami i kucharzami hobbystami w MŚ i znów ktoś bedzie miał nadzieję. Grajcie w LOTTO sa większe szanse.

 • polar3016 napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: ZB Top (komentarz)

  I dadzą znów trenera z Rakowa Częstochowa albo innego i znów nie wiem ludzie bez wyobraxni będą liczyć na cud. Najpierw liga niech dojdzie do 1/4 finału Ligi Mistrzów to wtedy dopiero bedzie szansa. Wszystkie znaczące europejskie reprezentacje mają silne ligi krajowe. Reszta to tylko dodatek do kożucha. Raz sie uda a 10 razy nie. Trener na mecz wybiera starców bo nie ma kogo reszta zemdleje na widok Ronaldo albo sie bedzie jąkać przy Lewandowskim. Jak słyszę 82 wystep w reprezentacji 120 wystep w reprezentacji a u przeciwnika 30 i mówi się, że jest doświadczony to znaczy, że stale w koło Macieju ci sami bo nie ma innych. Nie wystarczy, że ktoś dobrze gra w Plebance Parchatce czy Wiśle tam trzeba okiwać Real Madryt albo Juventus a to nie to samo. To, że on strzela w naszej lidze gdzie nie ma obrony taktyki ani poziomu nie znaczy że bedzie strzelał w okienko Barcelonie bo to kilka poziomów w górę. Ci co marzą niech lepiej marzą o wygranej w LOTTO zapewniam są większe szanse.

 • polar3016 napisał/a komentarz do Nawałka zabiera głos po Słowacji. Apel byłego selekcjonera

  Nie wiem czy szanowni kibice (bo ja kibicem nie jestem) zauwazyli, ze wszystkie liczące się w Europie reprezentacje mają silne i dobrze grające Ligi krajowe. My takiej ligi nigdy nie mieliśmy i miec nie bedziemy. Dlatego nigdy nie odniesiemy znaczącego sukcesu na żadnym Mundialu bo to co dzieje si na naszych krajowych boiskach mówie oczywiscie o poziomie gry daje na to dowód. Sam Lewandowski tak jak i sam Ronaldo co było widac na poprzednim mundialu nic nie dadzą. Mało swoją obecnością nawet szkodzą. Polak tak sie nauczył, że jak mówi na drzwiach od stodoły wyląduje. To było dobre w czasach komuny i tylko na tym terenie. Nie wierzę w to, że ktoś rozsądny podchodzący na chłodno do piłki mógł nawet marzyć, że w jakiś znaczący sposób pójdziemy do przodu. Tylko na MŚ mamy jakieś pokrętne szanse bo w grupie pojawią się szewcy czy kucharze drużyny hobbystów a nie zawodowców i my z takiej grupy wychodzimy i wszyscy się rozpływają jak to dobrze gramy a to jest fikcja. Sparingi z Rosją czy Andorą to kpina. Zagrajmy z Niemcami Brazylią Argentyną i wygrajmy w dobrym stylu to uwierzę, że można przegrac ze Słowacją bo był zły dzień. Zagraliśmy dokładnie tak jak nasza liga. "panowie gdzie jest piłka-tam ... no to lecimy" tak sie gra na naszych boiskach. Żanda drużyna nie zagrała w lidze mistrzów na dobrym poziomie odpadamy z drużynami o których nie słyszałem. Nie wiem tylko skąd ten szmal za taki poziom. Dla mnie to jedna wielka pralnia. Nie liczcie na nic ME i MŚ są juz bez nas.