Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ruben13 napisał/a komentarz do Świat sportu w żałobie. Nie żyje mistrz olimpijski

  While Csollany had shared several 'anti-vax' posts on his Facebook page, he had been vaccinated in order to work as a gymnastics coach, the newspaper Blikk reported at the start of January................. byl zaszcepiony ze wzgledu na prace trenera, !!!

 • ruben13 napisał/a komentarz do Zasztyletowany przed barem nocnym. Nie żyje były rywal Chalidowa

  @wwww123: '' rzekoma napasc'' czyli ''rzekoma karma'' !!

 • ruben13 napisał/a komentarz do Omikron zbombarduje polski sport? Anglicy pokazali, co trzeba zrobić

  @Legionowiak 3.0: Nazwiska tych naukowcow , prosze !!!

 • ruben13 lubi Komentarz

  Gdyby nie było tego błedu to byście o takim marszu nie napisali

 • ruben13 napisał/a komentarz do "Musiałbym przekląć". Uratował honor polskich skoczków, a teraz gryzie się w język

  gryzie sie w jezyk , Agata zadala szyku , ............... to takie modne zwroty w WP !! matoly , nawet nie pismaki !!

 • ruben13 lubi Komentarz

  Zygam mgr. Lewandowskim kiedys to sie musi skonczyc. Dzis zona otworzyla Lodowke a niej siedzi zmarzniety mgr, Bobek tego juz za wiele.

 • ruben13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ruben13 napisał/a komentarz do Jak do tego doszło? Skandal na marszu antyszczepionkowców

  Wokalista zespolu ''meat loaf'' zmarl dzisiaj /21 styczen / na kowid po DWOCH SZCZEPIONKACH !! Chyba kazdy znal jego piosenke ''I'd do anything for love ''

 • ruben13 napisał/a komentarz do Jak do tego doszło? Skandal na marszu antyszczepionkowców

  @Anty Johnny Manero: .............. no bialko kolczaste zre mozg !!!

 • ruben13 napisał/a komentarz do Jak do tego doszło? Skandal na marszu antyszczepionkowców

  Kaczmarczyk , ..... kuzwa jedna pomylka , a ile bredni przewinelo sie przez wasz szmatlawiec , ile klamstw i lgarstw , ile kombinacji i manipulacji !!????? Pismaki typu Krasicka , Rozmus , Tatiana , Galazkiewicz ,Molga ........... dzien w dzien plodza brednie i klamstwa ...... WIEC ?????

 • ruben13 lubi Komentarz

  Może o tym napiszecie?
  " Amerykańska agencja ICAN (Informed Consent Action Network) złożyła pozew sądowy przeciwko agencji FDA (Food and Drug Administration – amerykańska federalna „Agencja Żywności i Leków”), wnioskując tym samym o opublikowanie danych firmy Pfizer, na których podstawie FDA przyznała autoryzację (Biologics License Application – BLA), dla szczepionki przeciwko covid19.
  Sprawa zostala wygrana przez ICAN.
  Sanitarni terroryści z FDA oświadczyli przed sądem na pierwszym wysłuchaniu, że w kwestii nie ma najmniejszego problemu i że udostępnią oni wymagane dokumenty, lecz potrzebuja na to 55 lat.
  Już na drugim posiedzeniu okazało się, że pospieszyli się oni z obietnicą i że potrzebują oni na to dodatkowe 20 lat z racji tego, że stron owych dokumentów jest nie 330 tysięcy, jak wynikało z oświadczeń przedstawiciela FDA na pierwszej rozprawie, a aż 450 tysięcy.
  Dochodzi do trzeciego posiedzenia sądu w sprawie, na którą FDA nie raczyła wysłać swojego przedstawiciela i tu następuje przełom, bo sąd nakazuje FDA przedstawienie wszystkich dokumentów w okresie najbliższych ośmiu miesięcy.

  " Wyrok sądowy Sądu w Teksasie (UNITED STATES DISTRICT COURT FOR THE NORTHERN DISTRICT OF TEXAS FORT WORTH DIVISION) - MarkT. Pittman, zarządza m.in.:

  1. Opublikowanie 12 tysięcy stron przed dniem 31 stycznia 2022 roku.

  2. Publikowanie pozostałych dokumentów w tempie 55 tysięcy co 30 dni, z pierwszą grupą nie później niż 1 marca 2022 roku, aż do opublikowania całości.

  Ten wyrok zapadł 6 stycznia 2022r.

  Niebawem po tej decyzji amerykańskiego sądu, premier UK, Boris Johnson oświadcza, że w najbliższym czasie rząd Zjednoczonego Królestwa zakwalifikuje covida jako sezonową grypę, zapowiadając tym samym, odejście od restrykcji.
  Dzisiaj czytam, że Hiszpania jako pierwszy kraj w Europie odejdzie od masowego testowania ludności, uznając covid19 za grypę sezonową i mówi to premier Hiszpanii, pan Pedro Sanchez, a hiszpański dziennik El Pais dodaje, że rząd w Madrycie podjął już próbę rozmów na ten temat z partnerami w ramach Unii Europejskiej.
  Mało tego, to słynny filantrop - Kill Gates, oznajmia, że czas uznać covid19 za grypę sezonową , a z okresu pandemii należy przejść w okres endemiczny.
  Moim skromnym zdaniem nastąpił reset "pandemii" i wszystko wskazuje na to, że za sprawą sądu w Texasie, a nazwisko sędziego - Mark T. Pitman, z pewnością przejdzie do historii.
  Wspomnę jeszcze o oficjalnych danych rządowych z Niemiec, w których mowa o tym, w jaki sposób system odpornościowy osób zaszczepionych uległ, bądź ulegnie całkowitej degradacji.
  Odnoszę wrażenie, że wśród odpowiedzialnych za zamach na ludzkość poprzez zastosowanie eksperymentu medycznego w skali globalnej, zapanowała wielka panika.
  Podejrzewam, że pomimo wyroku sądu w Teksasie, nie dojdzie do upublicznienia wiadomych dokumentów, bo w przeciwnym razie potoczą się łby, a Grzegorz Braun okazałby się profetą ze swoim "Będziesz pan wisiał".
  Jednak chciałbym tu się mylić.
  Panika, o której wspomniałem może wynikać również z tego, że istnieje możliwość, iż ta pfizerowa dokumentacja w ogóle nie istnieje, a przypomnę, że jej treść opiewa na 450 tysięcy stron.
  Co będzie, jeżeli się okaże, że FDA, WHO i cała reszta Niedzielskich i Simonów zainkasowała jedynie jurgielt z Pfizera, nie posiadając żadnych dokumentów na to, że wiadome szczepionki nie zabijają."

 • ruben13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ruben13 lubi Komentarz

  Na WP pojawia się duża ilość informacji o zmarłych nagle ludziach w sile wieku. O covid, że przez covid to co chwila, a że przez szczypawki ani mru mru, a przecież mamy znajomych, a także znajomych w szpitalach. Robicie z nas durniów??? Dlaczego nagle odszedł Bart, młoda dziennikarka z Katowic, raper i zasłabnięcia sportowców - dużo tego. Czy szczepionki są doskonałe. Przykład udaru kilka tygodni po szczepieniu miałem wśród bliskich więc jaka jest prawda???

 • ruben13 lubi Komentarz

  Gdy nie ma się rzeczywistych argumentów wówczas trzeba uciekać się do manipulacji i kłamstwa. Proste.

 • ruben13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ruben13 napisał/a komentarz do To nie koniec problemów Djokovicia. Może stracić kolejny wielki turniej

  Wprost przeciwnie , Czykiel ................ Novak bez grania WYGRAL , jest symbolem walki o podstawowe prawo czlowieka, jakim jest WOLNOSC !! Ten sie smieje , kto sie smieje ostatni !!

 • ruben13 lubi Komentarz

  Haniebne Australian Closed 2022, - tak przejdzie do historii. Razem z wami "redaktorami" "wolnych" mediów bez wyboru, szczującymi od lat na Djokovicia i jego rodzinę.

 • ruben13 napisał/a komentarz do Po prostu wstyd. Wyszło na jaw, na kogo zagłosował Messi

  @EwaPL: ty znasz jednego i drugiego, wiec mozesz o tym dorastaniu cos powiedziec , .............. tylko cos slabo z gramatyka , nie z przymiotnikami piszemy razem, z kilkoma wyjatkami !!

 • ruben13 napisał/a komentarz do Po prostu wstyd. Wyszło na jaw, na kogo zagłosował Messi

  Lozynski , nakrecaj spirale nienawisci do Messiego, po jakie licho szerzysz patologie?? Masz poczucie dobrze spelnionego obowiazku ?? A patologia to lyka bez problemu !! Towarzystwo wzajemnej i Lewandowskiego adoracji ............... !!

 • ruben13 napisał/a komentarz do Ale klata! Widać każdy szczegół ciała Roberta Lewandowskiego

  Anonim KK Klanu to pisal ????

 • ruben13 napisał/a komentarz do "To jest kompromitacja". Eksperci nie zostawili suchej nitki na polskich skoczkach

  Matoly nie lacza tego faktu , ale pogrzebcie w pamieci .... co bylo ze sportowcami ,ktorzy byli 100% kandydatami do medali w Tokyo , potracili formy, klopoty zdrowotne .......... to samo jest tutaj , wine ponosi ten , kto namowil ich do eliksiru , bo tu przyslowiowy pies pogrzebany !!! Bravo Novak , ze nie pozwolil nikomu zrobic wody sodowej w mozgu !!! A ten sie smieje , ......... dalej juz wiecie.

 • ruben13 lubi Komentarz

  Zakeczupowani ??? i tyle w temacie

 • ruben13 lubi Komentarz

  Czegoś takiego w historii tenisa jeszcze nie było . Najlepszy tenisista świata nie zostaje dopuszczony do turnieju wielkiego szlema , bo nie . 3,14erdolenie o jakimś równym prawie dla wszystkich , możecie sobie wsadzić i nie ośmieszać się . Daleko nie szukając , 30 procent sędziów TSUE okazała się gangsterami o śliskich łapskach . Twarzowiec Boris Johnson ma w .......prawo które egzekwuje od innych .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.