Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • antwren lubi Komentarz

  Euro euro i po ełrze, podziękować można Krychowiakowi, zawalił pierwszy mecz ze Słowacją który mogliśmy i powinniśmy wygrać, Grzesio dostaje żółtą i fachowiec depcze rywala wyłapując drugą żółtą i wylatuje z boiska....nasi dostają baty. Szczęsny gra w Juventusie ale tam ma może dwie trzy sytuacje na mecz a ogólnie jest pechowcem a i w bramce szału nie robi. Mecz z Hiszpanią nawet fajny, mamy punkt co jest sukcesem i pokazuje że potrafimy grać bo Hiszpania rozjechała Słowację na miazgę 5:0, z nami po bólach zremisowali. Mecz ze Szwecją pokazał nam gdzie się nadajemy z naszą kadrą. Wystarczyło wygrać ze Słowacją, remis z Hiszapnią i ze Szwecją gramy na spokoju...Nie, Grześ powalił Euro a razem z nim zakaz wstępu do kadry dla Szczęsnego. Nadeszła pora żeby zacząć wskazywać winnych a nie uogólniać.

 • antwren lubi Komentarz

  Weżcie Buksę.
  To jest koleś,którego potrzebujemy.
  Szybki jak wiatr,bezkompromisowy,bez kompleksów,głodny sukcesów jak Lewy 5 lat temu.

 • antwren lubi Komentarz

  "Wylatujemy z Euro zasłużenie, a to boli najbardziej." Boli to właśnie wtedy kiedy wylatuje się niezasłużenie. Skoro odpadliśmy zasłużenie to w ogóle nas tam nie powinno być. Całe eliminacje gra tylko na wynik i aby udało się iść dalej bez stylu i jakości, no i się udało tylko efekty tego są widoczne od kilkunastu lat. Może lepiej w pierwszej kolejności skupić się na ładnej efektownej grze kosztem bezsensownych awansów i wtedy gdy już będziemy mieli odpowiednich ładnie grających zawodników swoich sił próbować na wielkich imprezach, a nie jak na chwilę obecną jechać z założeniem wyjścia z grupy. Co to za mentalność każdy jedzie aby wygrywać, a nasi cel wyjście z grupy. "Niski pressing" Nawałki w meczu Polska-Japonia i gra na wynik 1:0 nic niestety nie nauczył i dalej gra bez stylu i jakości na wynik. A później zdziwienie , że wychodzi ambitna Słowacja i jest 1:2 Senegal 0:2 itd

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.